تشکل 49 کارگروه در قالب کنگره بزرگ بسیجیان خراسان شمالی


به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سردار اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی عصر امروز در مجمع عمومی بسیجیان استان اظهار داشت: استان متعصب خراسان شمالی که 3000 شهید و 35 هزار رزمنده برای انقلاب به شهادت رساندند. . در حجاب مقدس

وی با اشاره به اینکه مردم خراسان شمالی برای حفظ امنیت نظام و کشور در همه جا جان خود را فدا کردند، گفت: حضور مردم در استقبال از مقام معظم رهبری در 28 مهر 1398 حماسه ای به یاد ماندنی را رقم زد. در تاریخ این ایالت .

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: مردم این استان همواره به موقعیت ملی افتخار کرده اند و در انتخابات اخیر با مشارکت 64 درصدی چیزی مهم خلق کردند و این مردم فهیم و انقلابی گوش فرا می دهند. رهبر بزرگ برای محافظت از. سیستم.

سردار فرجی گفت: مردم استان خراسان شمالی انقلابی، نجیب و شجاع هستند و اجازه نمی دهند تروریست ها به جولان بروند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از رهنمودهای بسیج مقام معظم رهبری ایجاد تشکلی به نام مجمع بسیجیان بود و بر این اساس 49 گروه ضربت در سپاه خراسان شمالی به سبک مجمع عمومی و فراگیر بسیجیان ایجاد شد. از 700 اشراف در همه جا.

وی بیان کرد: نتیجه راه اندازی مجمع عمومی بسیجیان در خراسان شمالی این است که طرح هایی تهیه و در اختیار مدیران دستگاه ها قرار گرفته است تا بخشی از مشکلات مردم حل شود و این طرح ها اجرایی شود.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید