تحقق خواسته های مردم بوانات در حوزه راه – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی مدد زارع در خطبه های نماز جمعه این هفته بوانات وی ضمن تشکر از مردم این شهر برای برپایی جشن غدیر در این شهر گفت: از همه بزرگانی که در هر نقطه از این شهر عید غدیر خم را جشن گرفتند و حضور فوق العاده شما در هفتمین پیاده روی بزرگ غدیر خم باعث این امر است. عشق. و از اتحاد بین اقشار مختلف مردم و مسئولین تشکر می کنم.

کار نماز جمعه روشنگر است کاربرد مشکلات جامعه تا نتیجه

وی همچنین با اشاره به 14 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در خصوص اهمیت این نماز سیاسی افزود: وظیفه عموم مردم نسبت به اقامه نماز جمعه و کارکرد این نماز جمعه است. نماز جمعه دعوت مردم به عبادت خدا، به سوی روشنگری و کاربرد برای مشکلات اجتماعی و پیگیری این درخواست ها تا نتیجه.

خطیب جمعه بوانات گفت: بپرس گری از جمله مشکلات بشریت یکی از مراجع، فردی است که در این سال ها نماز جمعه را برپا کرده است نام واجبات دینی خود را در حد توان انجام می داد.

حجت الاسلام زارع در بخشی دیگر از خطبه های خود به کار مصلی جمعه برای پیگیری مشکلات مردم اشاره کرد و گفت: یکی از بزرگترین خواسته های مردم است. بوانات این یک موضوع ارتباط بین است خرد کردن تا هرات برگشت سال سمت دولت ها با وعده های خوب خواسته شده است، حتی اگر به درستی انجام شود دولت ها یازدهم و دوازدهم محقق نشد اما با تلاش این دولت قول داده اند در هفته دولت 10 کیلومتر از این جاده و 5 کیلومتر از ورودی تکمیل شود. در سطح شهرجاده سروستان به مزیت – فایده – سود – منفعت اکنون مزیت – فایده – سود – منفعت به سرچهان توی برنامه هست

قبل از جمعه بوانات وی از درخواست های دیگر مردم این شهرستان طفره رفت و پیشنهاد کرد: اتصال خط قطار خرد کردن به راه آهن یزد- کرمان در این شهر یکی از نیازهای اصلی مردم است بوانات توسط نگهبانان روش دولت و کشور.

استرس آبی بالا بوانات می دانست مزیت – فایده – سود – منفعت است

او همچنین یکی از مهمترین و مهم ترین آنهاست اکثریت خواسته های انسانی بوانات وی آن را در حوزه مدیریت آب دانست و گفت: در حال حاضر در اکثر نقاط شهر مشکل آب وجود دارد. بوانات بسیار آزاردهنده و آزار دهنده است مزیت – فایده – سود – منفعت بیشترین آسیب در این زمینه وارد شد.

کشاورز اشاره می کند که دره های زیادی در این بین وجود دارد بوانات خاطرنشان شد: روستای سیمکان به روستایی خشک با تنش آبی تبدیل شده است.

راه‌اندازی آب‌خانه‌ها و تمرکز بر منابع آب تنها راه‌حل برای پایان دادن به مشکلات آب است

وی تنها راه حل رفع مشکلات آب در مناطق مذکور را ایجاد تصفیه خانه و تمرکز بر منابع آبی عنوان کرد و گفت: موارد مطرح شده بسیار مطالبه گر شهروندان این شهرستان است که از مسئولین تقاضا داریم. البته قوانین این شهر را رعایت کنید و تصمیم بگیرید.

تغییر مدیران نالایق خواسته مردم است بوانات

قبل از جمعه بوانات وی همچنین تغییر مدیران ناکارآمد را یکی از نیازهای اصلی مردم این شهرستان برشمرد و ادامه داد: با تمرکز بر عدالت قلمرو این منطقه، طرح زمین در بسیاری از مناطق در این مقطع زمانی تغییر کرده است. و قطعات باید از شهر جدا شد.

رئیس شورای فرهنگی شهر بوانات وی با ذکر این نکته که این شهرستان تحمل تقسیم روستاها و روستاها و … را ندارد، گفت: مردم شهر. بوانات آنها خواهان وحدت شهر و اعتلای روستای سیمکان در یک بخش هستند.

حجت الاسلام زارع با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است، گفت: یکی از ابعاد امنیت روانی نوع، پوشش و سبک زندگی افراد جامعه است. امنیت روانی دیگران با رعایت موازین شرعی و اخلاقی و برخورد با متخلفین طبق قانون و شرع.