تجهیزات نظامی جدید در هفته مبارک ارائه می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین محمدی اصل شامگاه یکشنبه در نشست هماهنگی برنامه های هفته مبارکه در اردبیل اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری برنامه های متنوع برای گرامیداشت هفته مبارک تدارک دیده شده است که امیدواریم بتوانیم اجرا و مدیریت کنیم. کمک آژانس های مختلف

وی از برپایی نمایشگاه نظامی و فرهنگی حفاظت از حرم در اردبیل خبر داد و توضیح داد: این نمایشگاه با محوریت یکی از اقدامات جنگی که در شورابیل و در کنار معبد مقدس قرار دارد.

فرمانده لشکر حضرت عباس بودآ) استان اردبیل گفت: امسال در تلاش هستیم تا لباس و تجهیزات جدید نظامی را در قالب نمایشگاه دفاع مقدس ارائه و به مردم عرضه کنیم.

محمدی اصل افزود: علاوه بر این ابعاد باید نسل جوان را نسبت به دستاوردهای انقلاب اسلامی و دوران شکوهمند حفاظت مقدس آگاه کرد. دستها پایین به نسل بعدی منتقل می شود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: در گرامیداشت هفته دفاع مقدس باید برنامه هایی ترتیب دهیم تا آیندگان با ابعاد هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند و هوشیارتر باشند.جبهه دشمن و جلوی سمت راست

محمدی عسل همچنین گفت: برای بزرگداشت این هفته بیش از 40 مراسم مختلف در اردبیل و مسئولان برگزار می شود که از آن جمله می توان به گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، دیدار با خانواده های شهدا و افتتاح طرح ها و پروژه های مختلف عمرانی اشاره کرد.

وی بیان کرد: علاوه بر پایتخت کشور، مراسم های زیبا و جدید در شهرهای دیگر نیز به مناسبت گرامیداشت هفته حراست برگزار می شود تا افکار عمومی را از دستاوردهای هشت سال حراست آگاه کنند.

محمدی عسل در ادامه سخنان خود گفت: این برنامه ها باید به صورت فراگیر و با اطلاع رسانی مناسب انجام شود و بتوانیم بهترین هدایا و هدایای معنوی را به نسل آینده منتقل کنیم.

فرمانده لشکر حضرت عباس بودآ) دولت اردبیل از فرماندهان نظامی دوران دفاع مقدس خواست تا از این فرصت برای اجرای و انتشار دستاوردهای دفاع مقدس به ویژه برای به اشتراک گذاشتن خاطرات و رشادت‌های قهرمانان و در برابر هجمه‌های قدرتمند غرور جهانی که در افکار عمومی منتشر می‌شود استفاده کنند. اطلاعات تاپو تاپو در اینترنت، با گفتن حقایق.