تاکوی ماهی نارگیلی همراه خود مرکبات


آرزو می کنند عالی مفهوم اخیر برای شام ساعت شب هفته هستید؟ این تاکوهای نارگیلی را همراه خود ماهی مرکباتی بررسی کنید! اگرچه تولید تاکو به راحت رستورانی در داخل محل اقامت ممکن است علاوه بر این ترسناک باشد یا نباشد، با این وجود این اصل پخت {برای هر} {کسی} آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است! می خواهیم کدام ممکن است مملو به دلیل داروها غذایی {واقعی}، فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها آسیب ندیده است کدام ممکن است سبک شگفت انگیزی دارند!

کل شما این شام، به دلیل جمله ماهی پوسته شده، با بیرون گلوتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون لبنیات است! سالاد پر جنب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش به این اصل وعده های غذایی ترد باور نکردنی می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود داروها آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالمی قابل مقایسه با کلم، گشنیز، لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبلیمو دقیق می تواند!

بشقاب سفید با ماهی پوسته نارگیل با مرکبات.

فواید تاکو برای بهزیستی

کلم

کلم ممکن است علاوه بر این به هضم پشتیبانی تدریجی در نتیجه شامل فیبر نامحلول است! اکثریت اینها فیبر مقدار مدفوع بدست آورده اید را بهبود می دهد کدام ممکن است به رفتن آن قرار است به دلیل سیستم گوارش بدست آورده اید پشتیبانی می تدریجی. فیبر ممکن است همچنین به خورده شدن میکروب های مفید {روده} بدست آورده اید پشتیبانی می تدریجی، کدام ممکن است برای به کاهش تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت به دلیل سیستم حفاظت بدست آورده اید حیاتی است.

گشنیز

گشنیز عالی گیاه غیر قابل تصور است! یکی در همه فواید {مورد علاقه} من خواهم کرد برای بهزیستی گشنیز اینجا است کدام ممکن است به دلیل کبد بدست آورده اید کدام ممکن است اندام پاکسازی خالص شماست حمایت می تدریجی! ممکن است همچنین شامل سلامت {روده} است کدام ممکن است برای هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت مورد نیاز است!

انبه

انبه سرشار به دلیل ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی قابل مقایسه با ویتامین C، مس، فولات، ویتامین B6، ویتامین K را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین E است. مس برای اشکال از عملکردهای بدن ما قابل مقایسه با تأمین احساس همبند، رگ های خونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی به تأمین بدن ما حیاتی است. نشاط.

بشقاب سفید با تاکو ماهی و مرکبات.

برای تفسیر هر دو چاپ این اصل وعده های غذایی به {زیر} مراجعه کنید! اگر این تاکوهای ماهی را دقیق می‌کنید، لطفاً عالی {عکس} در داخل اینستاگرام به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید من خواهم کرد @HealthyGroceryGirl را تگ کنید به همان اندازه بتوانم به سادگی ساخته‌های بدست آورده اید را پیدا کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایک کنم! شدید پر از سرگرمی است کدام ممکن است همراه خود بدست آورده اید ارتباط برقرار کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ببینید به دلیل چه اصل العمل هایی لذت بردن می برید.

برای مفهوم های تا حد زیادی اصل HGG می توانید به دلیل کانال یوتیوب HGG نیز در داخل همین جا دیدن کنید!

تاکوی ماهی نارگیلی همراه خود روغن مرکبات

2022-02-16 14:26:46

 1. 1 لیمو سنتی لیمونیرا
 2. ½ آهک لیمونیرا
 3. مخلوط شده کلم 2 فنجان
 4. ½ فنجان گشنیز
 5. ¼ فنجان آرد نارگیل
 6. ¼ قاشق چایخوری نمک
 7. ¼ قاشق چایخوری زیره
 8. ¼ قاشق چایخوری پاپریکا
 9. 1 عدد تخم خروس
 10. ماهی سفید 1 کیلو
 11. 3 عدد تورتیلا
 12. 1/3 انبه، دانش شده
 13. ½ آووکادو، ورقه شده
 1. منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیموترش را به مخلوط شده کلم کلم اضافه کنید. هم بزنید به همان اندازه ترکیبی شوند.
 2. گشنیز را به دلیل ساقه بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریز دانش کنید. به مخلوط شده اسلاو اضافه کنید. هم بزنید به همان اندازه ترکیبی شوند.
 3. در داخل عالی کاسه به صورت جداگانه، ادویه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرد نارگیل را همراه خود هم مخلوط شده کنید.
 4. در داخل عالی کاسه به صورت جداگانه اکنون نیست، تخم خروس را هم بزنید.
 5. ماهی را در داخل مخلوط شده تخم خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس در داخل مخلوط شده آرد نارگیل فرو کنید.
 6. همراه خود بیشترین استفاده را ببرید عالی قابلمه عظیم روی حرارت {متوسط}/کم، مقداری روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ماهی دانش شده اضافه کنید. همه طرف را به مدت زمان 3 {دقیقه} بپزید.
 7. پس به دلیل پخته شدن ماهی، تاکوی شخصی را همراه خود پوسته ماهی، کلم کلم، آووکادوی پایین تر اطلاعات شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبه دانش شده ترکیبی کنید.
 8. نشان دادن غرور!

زن مفید بقالی

زن خواربارفروش مفید https://www.healthygrocerygirl.com/

بشقاب با تاکو ماهی و یک سالاد در بالا با گشنیز در کنار.

اگر این اصل وعده های غذایی را دوست خوب دارید، برای اصل العمل های خوش ذوق تاکو در داخل {زیر} ببینید! درست مثل در همه زمان ها همه شما اصل العمل های Healthy Grocery Girl با بیرون گلوتن، با بیرون لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید {عمدتا}ً طبیعی هستند.

سالاد تاکو رنچ آووکادو

تاکوی طبیعی آناناسی باربیکیو

تاکو کرامبل گل کلم

بشقاب سفید با تاکو ماهی و تخته برش در پس زمینه.

این ویدیو برای کانال YouTube Limoneira القایی است! مگان روزولت، RDN سخنگوی لیمونیرا است. برای دیدن همه شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویدیوهای ما، حتما به دلیل کانال YouTube Limoneira دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل آن قرار است مشترک شوید!