تامرون هال به ریشه های خود با جیلن رز نگاه می کند


تامرون هال به خاطر موهای کوتاه و معروفش به خاطر روزنامه نگاری هایش مشهور است. در برنامه این هفته “مرد رنسانس” ، مجری برنامه گفت و گو به من گفت چرا در دریایی از روزنامه نگاران ، علامت تجاری خود “Do” را پذیرفته است.

او گفت: “من موهایم را کوتاه کردم زیرا در آن زمان دوست پسرم عاشق آنیتا بیکر بود و من عاشق او بودم.” “و من موهایم را کوتاه کردم. این قبل از هالی بری است … من در دانشگاه تمپل بودم و این پسر دیوانه بود. او اهل دی سی بود و می دانید که برادران دی سی عاشق موهای کوتاه هستند. ”

خوب ، آنها به نماد دیترویت بازگشتند ، که اتفاقاً برای من یک مادر جانشین است. و خواننده به Tamron رسید. آنها با هم دوست شده اند و تامرون سعی کرده آنیتا را به برنامه خود بیاورد.

“صدا و حضور زیبا و ظرافت همه واقعی هستند. اما او بسیار خجالتی است … و مردم تماشا می کنند [many performers] نه برای شخص صحنه و نه همیشه پشت صحنه. ”

اما این تکسان آزموده و واقعی از تلاش برای رزرو وی دست بر نمی دارد. “هر بار که در برنامه خود اشاره می کنم که او یک مهمان رویایی است ، مردم دیوانه می شوند … من تا زمانی که این زن به این نمایش نیاید من کنسل نمی شوم.”

من تامرون را از سال 2002 تا 2004 برای شیکاگو بازی می کردم و او در آن بازار کار می کرد. و وقتی اسمش را صدا می زنم ، تامرون است ، مثل کامرون رپر.

“من همیشه می توانم بگویم که کسی من را 30 سال پیش می شناسد زیرا به من می گویند” تمرون “. 30 سپس همه می گویند “تمارین”. بنابراین نگاه کنید ، ما برمی گردیم و من از آن قدردانی می کنم. ” وقتی مردم او را کامرون دیاز صدا می کنند ، نمی فهمد.

“مردم واقعاً به من گفته اند” کامرون دیاز ، کامرون دیاز “. گفتم: “واقعاً؟” و نمی توانم چند بار به شما بگویم [it’s happened]به جالب است. ”

سخت است که تامرون را با کسی اشتباه بگیرید ، چه برسد به یک بازیگر بلوند و چشم آبی. او یک نابغه فوق العاده است که باهوش ، باهوش است و ارزش خود را در صنعت خود می شناسد و همیشه از شخصی که شبیه او بود پذیرایی نمی کرد.

“من یک دختر سیاه پوست ناگفته جنوبی از ایالت تگزاس هستم که به معنای واقعی کلمه روی باسنم خالکوبی شده است. و من آن چیزها را با افتخار می پوشم. ”

او کار خود را در ایالت خود آغاز کرد ، چندین سال در شیکاگو کار کرد و به MSNBC اختصاص داده شد و قبل از ریاست جمهوری باراک اوباما مصاحبه هایی را انجام داد. او چندین برنامه در Exploration Search ، از جمله “مهلت: جنایت” ، میزبانی کرد و بعدها اولین زن آفریقایی-آمریکایی بود که به عنوان مجری برنامه “امروز” همکاری داشت. نیویورک پست همچنین او را “سخت ترین زن در اخبار تلویزیون” نامید.

تامرون هال
تامرون در 51 امین جایزه تصویر NAACP در سال 2020 روی صحنه صحبت می کند.
گتی ایماژ برای BET

اما در سال 2017 ، ساعت سوم برنامه “امروز” او لغو شد و او NBC را ترک کرد.

“وقتی از شغل قبلی خود اخراج شدم ، به یاد می آورم که به جلسات می رفتم و … به معنای واقعی کلمه پیشنهاداتی دریافت می کردم که شاید در سال اول خارج از دانشگاه از آن لذت ببرم. و من می گویم ، “یک لحظه صبر کن. من اولین زن سیاهپوست هستم که مجری برنامه “آج” هستم. من برنده ادوارد آر مورو هستم و فردی نامزد امی هستم. من در سنگرها کار کرده ام. زمانی هفت نمایش در چهار شبکه مختلف داشتم. و فکر می کنید من فقط مستحق دریافت دستمزد هستم؟ من مجبور نیستم ستاره باشم ، اما قطعاً می دانستم که ارزش دارم. ”

او گفت که از صداقت آموخته شده از مادر و پدربزرگ و مادربزرگش استفاده کرده است ، که او آن را آموزش درجه دو توصیف کرد.

“من هر روز در هاروارد با او مشورت می کنم. هر روزی. “

و او همچنین از فیلم مورد علاقه خود ، راکی ​​، که باعث گریه او در کلاس دوم شد ، الهام گرفت.

“همه ما از تشک سقوط می کنیم و امیدواریم توانایی بازگشت را داشته باشیم.” او بلند شد و ایده برنامه گفتگوی روز خود را مطرح کرد که سرانجام آن را با خود به ABC آورد. این فصل سوم او است و او آن را به زبان من توصیف می کند: هوپس.

“من هنوز آن تجربه خبری محلی را دارم … آن را با حضور در بسکتبال کالج مقایسه می کنم. شما در NBA عشق دارید ، اما چیزی شبیه عشق در سطح دانشگاه نیست. برای من در منطقه ، در اخبار ، مثل این بود که در دانشگاه بودم ، سپس به خبرهای ملی آمدم … کمی متفاوت است. اما این گفتگوی تلویزیونی در هر دو جهان بهترین بوده است. “

او هم اکنون ازدواج کرده است و یک پسر به نام موسی دارد. او گفت که شوهرش ، استیون گرینر ، مدیر موسیقی ، برای او یک تخته صدا دارد و او نیز تحت درمان است.

اگرچه تغییرات زیادی در چند سال گذشته انجام شده است ، اما او از نمایش “امروز” خود عقب نمانده است. تامرون هنوز به آل راکر بسیار نزدیک است و او و همسرش دبورا روبرتز ، جورج و ویزی جفرسون امروزی را صدا می زند. او در مورد موارد مختلفی از جمله جراحی اضطراری و اینکه در تعطیلات چه چیزی بپزد ، با فرزندش مشورت می کند. قبل از تعطیلات عید پاک ، او از او راهنمایی خواست.

پاسخ او: “من گوسفندم را از چوپانم می گیرم.”

تمرون گفت تنها چوپانی که می شناسد موسی است. “ال راکر زندگی خوبی دارد ، اما زندگی می کند زیرا او توسط پدری که اتوبوس رانندگی می کرد بزرگ شده است. [It’s] کار اخلاقی برای خانواده مهاجر شما قرار نیست ال راکر را بیرون کنید. [He has] بزرگترین قلب همه کسانی که می شناسم. من عاشق خانواده اش ، فرزندانش هستم. اگر روزی دچار مشکل شوم – آل راکر.

ما در مورد قدرت نائومی اوساکا و سایمون بیلز صحبت کردیم. تامرون در مورد انتخاب خانواده او در زمان انتخاب اوباما در سال 2008 توضیح داد. از نگاه او به جهان امروز و ایالت آمریکا لذت بردم.

“کشیش ویلیام باربر ، که نمی توانم درباره او زیاد صحبت کنم … من یکبار در سخنرانی حاضران گفتم:” اگر به فرزندان خود بگویید که این بدترین چیزی است که ما دیده ایم ، شما به تاریخ توهین می کنید. ” وی گفت: “ما وقتی هولوکاست را مجبور کردیم جهان را به راه شرارت پیش ببریم ، غلبه کردیم. ما می توانیم آن را در یک نقطه از اخبار روشن کنیم و سیاهپوستان را ببینیم که در سلما راهپیمایی می کنند و به طور غیر انسانی مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. بنابراین ما بدترین انسانیت را در بسیاری از بسیاری مشاهده کردیم. مقیاس ها. “البته ، ما خیلی جوان هستیم که این را به خاطر بسپاریم ، اما این بدترین چیزی نیست که تا به حال دیده ایم.”

ما زمینهای زیادی را از نظر طبیعت سبک و سنگین پوشانده بودیم و قبل از اینکه بدانم ، زمان ما تمام شده بود و نمی توانستیم قسمت آتش سریع خود را بچرخانیم ، “60 ثانیه گذشت”. اما من به او س questionالی فشرده انداختم به این امید که او به سرعت پاسخ دهد: ملکه برش پیکسی کیست؟ تونی براکستون ، هالی بری یا نیا لانگ؟

به راحتی ، دوست قدیمی من تمرون مجبور به ترک شد. او گفت: “وای خدای من ، من رفتم.” و این به من تایید می کند که یک رفتار مخفیانه از خانم هایی با موهای کوتاه در شوبیز و رسانه ها وجود دارد. و اولین قانون در مورد خانم های کوتاه شده این است که در مورد دیگر صحبت نکنیم. زنان بریده پیکسی

منشاء دیترویت جالن رز او عضو Fab Five Iconoclastic دانشگاه میشیگان است که در اوایل دهه 90 جهان را به تپش انداخت. او 13 فصل در NBA بازی کرد و سپس تبدیل به یک شخصیت رسانه ای شد. رز در حال حاضر تحلیلگر “شمارش معکوس NBA” و “برخیز” و مجری “Jalen and Jacobi” است. او “The Fab Five” را برای مجموعه “30 برای 30” ESPN تهیه کرد ، نویسنده کتاب پرفروش “مردم آنچه را که می خواهند دریافت کردند” است و در آکادمی رهبری جالن رز در زادگاهش تاسیس کرد. مدرسه عمومی منشور بهSource link

دیدگاهتان را بنویسید