تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


یافتن روال مناسب برای بسیاری از افراد به معنی یافتن فعالیتهایی است که از آنها لذت می برند. این امر احتمال پایبندی افراد به برنامه ورزشی را افزایش می دهد. کلاسهای رقص کاردیو هم از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند و هم اینکه رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تمرینات تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع دوره های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای مزایای سلامتی تمرینات قلبی سنتی است ، لذت و هیجان آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه کوتاه از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها برنامه دارد یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی با الهام از رقص کلمبیایی است که بر خلاف سایرین شامل تأثیرات مختلف رقص بین المللی با حرکات هنرهای رزمی ، نوعی برنامه تناسب اندام است. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و سریع است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، حرکات ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از مبتدیان تا متخصصان ، و آنها را در دسترس افراد با هر سطح مهارت قرار می دهد.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرت “بتو” پرز یک “تصادف خوش شانس” بود که در اواسط دهه 1990 رخ داد. در راه تدریس کلاس ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید سریع کاست هایی را که در اتومبیل خود داشت جایگزین کند. بنابراین بتو به جای انواع ایروبیک سنتی و تکراری ، در عوض یک کلاس را هدایت کرد که بیشتر بر روی رقص متمرکز بود و شاگردان متعجب خود را در حرکت و خونسردی حفظ می کرد.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود در آن گنجانده شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را کامل و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک کلاس جداگانه از تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوش شانس” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر یک کلاس ایروبیک با الهام از رقص را تصحیح کردند و آن را “زومبا” نامیدند ، نامی که در واقع معنای خاصی نداشت ، اما شبیه یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز به نظر می رسید. این ترکیب به سرعت تسخیر شد و به بخشی ضروری از سالن های بدنسازی و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان تبدیل شد!

برخلاف سایر انواع دوره های ورزشی ، ZUMBA® با تأثیر کم طراحی شده است ، در حالی که در سوزاندن کالری م andثر است و به همان اندازه که شرکت کنندگان قادر هستند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی مناسب باشد ، حتی برای یک کلاس ، که برای سالن های ورزشی که منابع محدودی دارند عالی است. در تناسب اندام کندی ، ما با اشتیاق به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود دست یابند ، چه کاهش وزن ، افزایش ورزش روزانه ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! همین امروز با ما تماس بگیرید و از کلاس های ما بیشتر بیاموزید!دیدگاهتان را بنویسید