تاریخچه زندگی ؛ قسمت پنجم (عشق راه خود را پیدا می کند).


ناپین گفت: “چند ماه گذشته است و این همه گیری همه گیر کووید 1 بدتر می شود.” کوجو افزود: “من فکر می کنم مردم هنوز پروتکل اولیه کووید 1 را نقض می کنند.”

خانم استیونز فریاد زد: “کوجو”. کوجو با عجله از اتاق بیرون رفت. به محض زنگ تلفن ، ناپین به سقف خیره شده بود. سریع گوشی را برداشت. او یابا ، بهترین دوست او بود.

“فکر کردن به ولنتاین در این مدت باعث شد معده ام تکان بخورد. چندین ماه از ملاقات فیفی می گذرد و ما هنوز ملاقات نکرده ایم. او به من می گوید که حالش خوب است ، اما قلب من مشتاق دیدن چهره اش است. “ناپین در انتهای خط گفت.

یابا پاسخ داد: “این همه گیری همه گیر کووید 1 در حال بدتر شدن است و جان بیشتر از هر زمان دیگری را می گیرد. یکی از دوستانم فکر می کرد که تا زمانی که تب ، سرفه ، از دست دادن بویایی و مشکل تنفس دارد دروغ می گوید. وی بعداً در بیمارستان با ویروس تشخیص داده شد. این اپیدمی نیست ، دوست. ناپین ، من فکر می کنم شما شخصاً باید راهی برای جشن گرفتن آنلاین این رویداد در نظر بگیرید. فکر می کنم بهتر از این باشد که جان خود را به خطر بیندازید. ”

“یابا ، من از این محدودیت ها خسته شده ام ، بیش از یک سال می گذرد و به نظر می رسد این بیماری همه گیر بیشتر شاخ می کند. کی متوقف می شود ، “ناپین گفت. “Cucua هنوز برنگشته است. من دائما نگران مادرم هستم. من می خواهم استراحت کنم. من حوصله ندارم این پروتکل به اصطلاح را یک روز نادیده بگیرم. علاوه بر این ، می دانید چقدر طول کشید تا توجه فیفی را جلب کنم. ”

یابا گفت: “آیا برای یک روز خود را به خطر می اندازید یا می خواهید یک روز شاد در پیش داشته باشید؟ ناپین زمزمه کرد: “از همه اینها خسته شده ام.”

یابا گفت: “الان درد می کند.” وی گفت: پیشرفت های زیادی در از بین بردن ویروس انجام شده است. واکسن Pfizer-Biotech Covid-19 و واکسن مدرن Covid-19 توسط سازمان های قدرتمند تأیید شده اند و شرکت های دیگر به سختی در تلاش هستند تا واکسن های خود را برای کمک به حل این مشکل بیاورند. هیچ چیز جدیدی در زیر نور خورشید وجود ندارد. جمله مورد علاقه لولو را به خاطر دارید. حتی قبل از زمان ما همه گیری وجود داشت و ما خوش شانس هستیم که بخشی از عصر اینترنت هستیم ، اما می توانیم با کمک همه این سیستم عامل های شگفت انگیز در کنار هم باشیم. یابا متوقف شد.

“ناپین ، اگر می توانی در خانه بمانی ، راهی پیدا کن تا با همه این ابزارهای آنلاین به جای نادیده گرفتن این پروتکل سلامتی ، این روز ولنتاین را به یادماندنی کنید. ولنتاین همیشه می آید و می رود ، اما شما غیر قابل تعویض هستید. “یابا افزود.

ناپین گفت: “اوه.” ناپین گفت: “خانم ، من صدایت را می شنوم.”

خانم استیونس فریاد زد: “ناپین”. خانم استیونز اضافه کرد: “کجایی؟ من در آشپزخانه به کمک شما احتیاج دارم.”

ناپین گفت: “یابا ، مامان زنگ می زند ، بیایید بعداً ملاقات کنیم.”

یابا گفت: “البته مراقب خودت باش عزیزم.”

ادامه هید

سوالات روز.

چگونه می توانید این روز ولنتاین را بدون خطرات خود بگذرانید؟

سلب مسئولیت: هدف Storia di vita آموزش عموم مردم در زمینه مسائل بهداشتی است. همه شخصیت ها ، رویدادها و اتفاقات به کار رفته در این داستان تخیلی هستند و محصول تخیل نویسنده هستند. هرگونه شباهت به یک شخص واقعی زنده یا مرده یا رویدادهای واقعی کاملاً تصادفی است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید