بیانیه شورای دانشگاه اصفهان درباره حوادث و مشکلات کشور – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرگزاری مهر، در این بیانیه که عصر یکشنبه در سایت دانشگاه اصفهان منتشر شده، آمده است: در کنار چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در فعالیت های مختلف علمی و بین المللی. جهان و اوج قدرت جامعه کبیره و شکوه و عظمت امت اسلامی را در حماسه و حضور به یاد آورید. خیل جمعیت بیست و یک میلیونی اربعین امسال و فریاد مظلومیت و سربلندی نهضت. ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) انتظار داشت خوناسان و معماران شیطانی که قصد رسیدن به اهداف شیطانی و شیطانی خود را دارند، برای عدم گسترش اسلام و ارتقای تکنولوژی و فناوری در کشور، بدتر از حد معمول روی می‌آورند.

اکنون دشمن با تجربه چهل سال اخیر خود در حمله برنامه ریزی شده به نظام اسلامی، شاید تلاش خواهم کرد تلفیقی از سیاست‌های سال گذشته و ابلاغیه‌های آن، سیاست‌های آموزشی و اقتصادی در چهار حوزه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی، اما با رهنمودهای مقام معظم رهبری در سخنانی از گام دوم انقلاب اسلامی، پرش و ظهور علم و ظهور در این انقلاب، رهبران علمی از دشمنان زبون هراسان شده اند و سپس هرج و مرج آغاز شده است که می کوشند از حرکت و پیشرفت کشور و ایجاد فضای علمی و آموزشی جلوگیری کنند. تبیین ماهیت این تحریف ها و دروغ ها برای جهاد ضروری است

در ادامه این سخنان آمده است: همزمان با گرامیداشت هفته وحدت و آغاز سال جدید، با یادآوری اهمیت و اعتبار آموزش و علوم انسانی دانشگاه و پذیرایی از دانشجویان عزیز به ویژه دانشجویان جدیدالورود. به دلیل حضور دانش آموزان و آگاهی از اینکه برخی از آنها برای ایمن سازی مکان ها و مکان ها تلاش زیادی کرده اند، پایه و اساس این برنامه را افزایش دهید. اواطلاعات زیر به اطلاع اعضای خانواده علمی دانشگاه اصفهان اعم از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و معاونان علمی عزیز می‌رسد:
1. اعلام موفقیت انقلاب اسلامی در سازمان ملل و کشورهای منطقه و غنای فرهنگ اسلامی در راه دستیابی به جهان نوین اسلام در آینده برای مردم صبور و خردمند اسلام گفته می شود. ایران. استکبار جهانی و صاحبان قدرت همچنان با ترس از رشد انقلاب اسلامی ایران در صدد برهم زدن امور جاری کشور هستند.
2. این روزها سربازان داخلی و حزب در حال فریب خوردن هستند کار پیدا کن از فضای مجازی و فضای رسانه ای و راه اندازی یک مبارزه متحد و آگاهانه و با ادعاهای واهی از جمله حمایت از حقوق زنان و… آزار و اذیت حرمت مقدسات، ارزشها و اعتقادات اسلام و توهین به ائمه معصومین علیهم السلام و قصد گمراه کردن اذهان مردم به ویژه روشنفکرانی که به مخالفت با مبانی اسلام قیام کرده اند. نظام به ویژه وجود اسلام و ایران و جهل و نفاق جوانان ما. اولذا برای حفظ آبروی دانشگاه و پرهیز از خدشه به جایگاه و اقدامات یا اظهارات آن لازم است با اعتماد به مدیریت دانشگاه و عدم تداخل با شرایط بیرونی باید از اقتدار و قدرت دانشگاه به طور کامل محافظت شود.
3. رشد علمی کشور مرهون مشارکت قوی و مؤثر متخصصان حوزه علم و فناوری است. در برنامه مقدار کمی برای اصلاح کاستی ها و خطاهای گذشته، ابتدا باید; این روند باید با قدرت و توان مدیریت دانشگاه ادامه یابد، ثانیاً خانواده تحصیلکرده دانشگاه در این شرایط حساس، با هوشیاری و درک، جلوی تخلف و کار را خواهند گرفت. گرفتن مثمر ثمر باشند و بدی هایشان را فراموش نکنید.
4. یادآور می شود، ارتباط عملی، تخصصی و تخصصی کارشناسان و مشارکت در توسعه آینده کشور برای رشد و تعالی فردی و اجتماعی و دستیابی به ایران بالقوه و پیشرفته ضروری است. با ابراز تأسف درگذشت خانم مهسا امینی و با تاکید بر پیگیری موضوع از طریق قانونی، فکر نمی کند به بهانه پیگیری این امر به نفع آموزش و پرورش، در فعالیت های علمی و پژوهشی فعلی دانشگاه مشکلی وجود داشته باشد.
5. همچنین از عزیزانی که در گذشته زحمت کشیدند تشکر کنید من در رختخواب هستم و انگیزه فعالیت های تحصیلی او با تاکید بر حفظ روند یادگیری و ساختار کلاس ها و حضور تمامی دانش آموزان، کارشناسان به بحث و نقد و بررسی و ارائه سایر موضوعات برای مشارکت قانونی تشویق می شوند. برای هشدار دادن انجام فعالیت هایی که خلاف قوانین، اخلاق و حقوق بشر در دانشگاه باشد، درخواست می شود.
در پایان هنگام انتقاد از اقدامات فرهنگ شکننده است اخیراً منتقدان و هتک حرمت‌ها و مقدسات و ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند، همچنان امیدواریم با مشارکت قوی شاهد رشد و شکوفایی علم و فرهنگ و دستاورد دانشگاه در عرصه دانشگاه و جامعه معتبر باشیم. از تخصص