بودجه 1402 در برنامه هفتم توسعه بسته شده است


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا احمدی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر کشور در نشست مشترک شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای بزرگ گفت: در این روز وحدت و عشق است. در شهرداران و روسای شوراهای اسلامی مراکز استان ها بسیاری از مسائلی که داریم یکی از راه حل های مشکلات مردم است که با عملکرد مردم قابل تحلیل است.

وی همچنین گفت: حضور رئیس جمهور در جلسه شورای عالی استان ها برخلاف گذشته نویدی است که واقعاً به شوراها در سطح کشور اعتقاد دارند.

احمدی بیان کرد: امروز سردار وحیدی وزیر کشور نیز نگاه ویژه ای به شوراها و شوراها در سطح کشور دارد که این نشانه بارز تفکیک مدیریت شهرها و دهیاری ها از دستگاه های عمرانی است. ، اثرات مثبتی بر مناطق شهری و روستایی در سطح ملی خواهد داشت.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر کشور گفت: بودجه ها و درآمدهای زیادی در مدیریت شهرها و روستاها وجود دارد که باید به صورت ویژه و دقیق توزیع شود و در روش اصلی نیز همین کارکرد انجام شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استانداران از بین مقدسین زیرمجموعه وزارتخانه هستند، لازم است معاونت عمرانی پیگیر امور عمرانی باشد چراکه بسیاری از فعالیت ها توسط مدیریت عمرانی در حال پیگیری است.

احمدی ادامه داد: دریافتی پروژه های عمرانی مصوب در سفرهای رئیس جمهور استان باید رصد شود و این حراست این بازرسی را انجام خواهد داد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر امور خارجه با بیان اینکه یکی دیگر از موضوعات مهمی که در جلسات امروز باید به آن توجه شود، بودجه 1402 است، افزود: در بند 1402 به دلیل اینکه تصمیم به بستن بودجه در برنامه هفتم شد، اولین دستور کار مجلس در پایان برنامه هفتم آذرماه که برای پیشبرد اهداف ما در شهرها و روستاها فقط در کشور مفید است.

وی خاطرنشان کرد: در وزارت کشور نیز به عنوان متولیان امنیت و مددکاری اجتماعی کمک می کنیم. امروز هم هر چه سریعتر مسایل را برای ما بیاورید تا در کار شهرستانها زحمت بکشیم.

انتهای پیام/63119/ع/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید