به نظر می رسد فرزندان بریتنی اسپیرز در همه عکس های کمیاب بزرگ شده اند


همه آنها بزرگ شده اند.

بچه های بریتنی اسپیرز روز چهارشنبه وقتی در عکسهای کمیابی که توسط دوست خوب پدرشان کوین فدرلاین به اشتراک گذاشته شد ظاهر شدند ، در اینستاگرام سر و صدا کردند.

همه در حال عکس گرفتن با شان پرستون 16 ساله و جیدن ادی مورالس 15 ساله بودند که آنها را “برادرزاده های” خود می خواند و از آنها تشکر می کرد که می توانند آنها را در شرایط سخت ببینند.

مورالس عنوان کرد: “بدانید که واقعاً می خواهید در زمان غم و اندوه یک #خانواده زندگی کنید. به برادرزاده های من بگویید وقتی این غلاف کوچک بود ، دستان من اکنون به #زندگی نگاه کنید خدا چقدر زیبا کار می کند … دوستت دارم برادر ed federline4real.” یک سری عکس.

مورالس ، که مدیرعامل Moviles Entertainment است ، همچنین ویدئویی تاثیرگذار از جیدن را به اشتراک گذاشت که مهارتهای نوازندگی پیانو خود را نشان می دهد.

“خب حالا دنیا خواهد دید که چقدر #پدر بزرگ شده است!” مورالس درباره فدرلاین 43 ساله نوشت که در سال 2007 توسط اسپیرز 39 ساله طلاق گرفت.

پرستون و جیدن علیرغم تبلیغات والدین خود و به ندرت حضور آنلاین در بحث ، در بحث باقی نماند.

اما فقط دو هفته پیش ، خواننده “سمی” عکسی از فرزندان خود را منتشر کرد و اطلاعات کمی در مورد زندگی خصوصی آنها به طرفداران داد.

او گفت: “تولد بچه های من هفته گذشته بود و متاسفانه آنها بزرگ شده اند و می خواهند کارهای خودشان را انجام دهند. من باید از آنها اجازه بگیرم که آنها را ارسال کنم زیرا آنها مردان کوچک بسیار مستقل هستند. “

جیدن جیمز و شان پرستون در کنار ادی مورالس
نوجوانان علیرغم شهرت والدین خود زندگی بسیار خصوصی دارند.
اینستاگرام

اسپیرز اعتراف می کند که هنوز نمی تواند باور کند که فرزندانش چقدر کوچک شده اند.

“این من را دیوانه می کند زیرا آنها بسیار قد بلند هستند و هنوز در حال رشد هستند. آنها هفته گذشته به رقص رفتند و من دو روز گریه کردم. ” “بچه های من با کت و شلوار !!! دیوانه است !!! و دختران آماده شوند زیرا پسران من بسیار زیبا هستند !!! ”

در حالی که وقت خود را با پرستون و جیدن فدرلاین می گذرانید ، خواننده “سیرک” بر خروج از حمایت خود به طور کامل متمرکز شده است زیرا پدرش جیمی اسپیرز از کنترل اموال خود محروم شده است.

در اوایل این هفته ، برنده گرمی به دلیل پیوستن به محافظه کاری به خانواده اش حمله کرد که او را در شرایط سختی قرار داد.

“اگر شما مانند خانواده من هستید که می گویند” متأسفم ، شما یک محافظ هستید … “شاید شما فکر دیگری می کنید. [from you] تا بتوانند با شما fk کنند !!!! “او در اینستاگرام نوشت.

اسپیرز با تمجید از وکیلش متیو روزنگارت ، “که به تغییر زندگی من کمک کرد post !!!!” ، پست روشن خود را به پایان می رساند.

جلسه بعدی دفاع از خواننده “خوش شانس” 12 نوامبر تعیین شده است.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید