بهترین مکمل برش عضلات


بهترین مکمل های بدنسازی برای برش عضلات چه مکمل هایی برای برش عضلات باید مصرف کنید؟

مکمل های چربی سوزی قرص های جادویی نیستند ، اما می توانند با رژیم غذایی مناسب و برنامه ورزشی به کاهش وزن سالم کمک کنند. اول از همه ، رژیم غذایی شما باید به موقع باشد. شما باید مطمئن شوید که غذای تمیز ، سالم و مغذی می خورید. وقتی مطمئن شدید که رژیم غذایی بهینه است ، می توانید تمرین خود را کامل کنید. برای سوزاندن چربی به ماهیچه نیاز دارید. اطمینان حاصل کنید که این قسمت دوم معادله نیز کافی است ورزش قلبی آنچه انجام می دهید (سطح فعالیت شما بستگی به متابولیسم ، نوع بدن ، سطح فعالیت و غیره دارد). هنگامی که به تمرین خود متعهد شدید ، آماده آخرین قسمت پازل هستید: بهترین مکمل بدنسازی برای برش عضلات!

برای از دست دادن عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنید؟

آیا بدن باریک در باشگاه بدنسازی رشد می کند یا در آشپزخانه؟ خوب ، هر دو مکان ضروری است. کاهش وزن و کاهش وزن ترکیبی از کاهش چربی اضافی و عضله سازی است ، بنابراین بسته به سطح آمادگی جسمانی شما ، ممکن است مدتی طول بکشد. برش ماهیچه به معنای کاهش درصد کمی چربی بدن و حفظ توده عضلانی بیشتر است. به دلیل مقدار کم چربی بدن ، ماهیچه های شما از طریق پوست قابل توجه به نظر می رسند. درصد چربی بدن باید بین 6 تا 10 درصد باشد. چربی برای اندام های حیاتی مهم است. بنابراین ، درصد چربی کمتر از 6 for برای بلند مدت توصیه نمی شود. برای یافتن درصد چربی و ماهیچه بدن با درصد آب و وزن استخوان می توانید از تست های آناتومی استفاده کنید.

مولتی ویتامین

گزارش شورای تغذیه مسئول (CRN) بهترین مکمل بدنسازی برای دوره برش و جداسازی عضلات نشان داده شده به عنوان:

استفاده مداوم از مولتی ویتامین ها (احتمالاً با مواد معدنی) و سایر مکمل های غذایی (مانند کلسیم یا اسید فولیک) نتایج مثبت قابل اندازه گیری را در زمینه های مختلف مرتبط با سلامتی نشان داده است. “


نیازی به گفتن نیست که هنگام رژیم گرفتن ، گاهی اوقات برخی از مواد مغذی ضروری را که معمولاً از غذاهای خارج از رژیم غذایی خود دریافت می کنید ، دریافت نمی کنید.

مکمل BCAA برای برش و جدا کردن ماهیچه ها

شاید بدانید که آمینو اسیدها اجزای اصلی پروتئین هستند. وقتی ما غذای غنی از پروتئین می خوریم ، آن را به آمین ید و آمینو ایدز زنجیره ای کوتاه تبدیل می کند که به اندازه کافی کوچک هستند و جذب جریان خون می شوند. این اسیدهای آمینه طیف گسترده ای از تأثیرات را بر بدن دارد ، از ساختن و ترمیم بافت ها تا تولید مواد شیمیایی که مغز شما را قادر می سازد تا عملکرد کاملی داشته باشد و در عین حال به شما انرژی مورد نیاز برای افزایش ورزش را می دهد. و همچنین روند. از نظر علمی ثابت شده است که آمینو اسیدهای شاخه ای (BCAA) باعث بهبود سریع و افزایش تولید ATP و افزایش تکثیر سلولی ، جلوگیری از ورود تریپتوفان به مغز و افزایش خستگی می شود. سنتز پروتئین به عملکرد سیستم ایمنی و سلامت دستگاه گوارش کمک می کند. ترویج گشاد شدن عروق ، که می تواند منجر به جذب و جذب بهتر پروتئین ها و افزایش سطح هورمون رشد شود.

حتما بخوانید: مکمل های چربی سوزی

BCAE بهترین مکمل بدنسازی برای سوزاندن ماهیچه ها و چربی ها است زیرا تضمین می کند که حتی در غیاب کاتابولیسم (از دست دادن اندازه ماهیچه ها) و کالری ، توده عضلانی را حفظ می کنید. فقط بدانید که این مکمل برای افزایش انرژی ، عضله سازی و تنظیم سیستم ایمنی بدن برای مدت زمان برش عضلات شگفت انگیز است.

پروتئین آن ، بهترین مکمل برای خشک کردن و برش بدن است

پروتئین های موجود در آن بلوک های لازم را برای بدن فراهم می کند که آمینو اسیدها را برای ساختن بافت ماهیچه ای مورد استفاده قرار می دهد. مطالعاتی وجود دارد که پروتئین آن را با منابع دیگر مقایسه می کند.

آنها دریافتند که این نوع پروتئین دارای ترکیب کاملی از ترکیب بذر آمینو اسید طبیعی و غلظت مناسب برای عملکرد مطلوب در بدن است. مهمتر از همه ، مصرف مداوم پروتئین همراه با ورزش منجر به رشد مداوم ماهیچه ها می شود.

اگر به تناسب اندام خود جدی هستید ، از مصرف مکمل های پروتئینی خودداری کنید. به همین دلیل ، بازار پروتئین می تواند مکانی هیولایی و قریب به اتفاق باشد. اما نگران نباش! اگر به ساختن ماهیچه در هنگام سوزاندن چربی (یا حداقل حفظ توده عضلانی) فکر می کنید ، ممکن است این سال پیش بیاید برای از دست دادن عضلات چه مکمل هایی باید مصرف کنید؟ پروتئین جدا شده بهترین گزینه شما است. این امر دو دلیل دارد:

  1. هر وعده از هر پروتئین حاوی بیش از 90 protein پروتئین است
  2. این یک پروتئین کامل با همه 9 اسید آمینه ضروری است

پروتئین ها از بیست آمین ایدی تشکیل شده اند که 11 مورد از آنها ضروری و 9 مورد دیگر ضروری هستند. بدن قادر به ساخت اسیدهای آمینه ضروری نیست. این بدان معناست که آنها به منابع نیاز دارند. بنابراین ، آنها از منابع غذایی یا با مصرف مکمل ها در دنیای امروز تأمین می شوند. پروتئین جدا شده V یکی از پروتئین های کامل است زیرا حاوی تمام 9 اسید آمینه ضروری است. آنها دارای درصد بسیار بالایی از پروتئین در هر وعده هستند ، به این معنی که شما گرمای خود را برای پرکننده ها یا کربوهیدرات ها هدر نمی دهید. مکمل پروتئینی آن باعث رشد بافت ماهیچه ای بدون چربی می شود. و وقتی نوبت به کاهش وزن می رسد ، این چیزی است که می خواهید پیدا کنید. تحقیقات نشان داده است که پروتئین موجود در مکمل های فعال باعث کاهش وزن ، کاهش درصد چربی بدن و تقویت فیبرهای عضلانی بدون چربی می شود.

حتما بخوانید: مکمل های چربی سوزی!

گلوتامین

تحقیقات نشان می دهد که پس از ورزش شدید ، سطح گلوتامین در بدن تا 50 درصد کاهش می یابد. از آنجا که بدن به گلوتامین به عنوان سوخت سلولی برای سیستم ایمنی متکی است ، مطالعات علمی نشان می دهد که مکمل گلوتامین می تواند تجزیه ماهیچه ها را کاهش داده ، متابولیسم پروتئین را بهبود بخشد و بهترین مکمل بدنسازی برای تن ماهیچه ها محسوب می شود. از آنجا که بدنسازان هنگام ورزش از گلوتامین زیادی استفاده می کنند ، سیستم ایمنی بدن به شدت به این اسیدهای آمینه وابسته است. اگر بدن بتواند ماهیچه ها را از گلوتامین برای استفاده در جاهای دیگر مانند انتقال نیتروژن یا حفظ سیستم ایمنی محروم کند ، ممکن است کاتابولیسم یا شکست ماهیچه ها رخ دهد. مکمل گلوتامین قطعاً برای حفظ ماهیچه مهم است – نه برای از دست دادن آن!

برش چربی سوز مکمل دوره است

ترموژنیک مکمل هایی هستند که به معنای واقعی کلمه چربی سوز هستند (“ترمو” از کلمه “آتش” گرفته شده است). چندین روش وجود دارد که نحوه کمک به حذف چربی های ترموژنیک را نشان می دهد:

  • آنها مطمئن می شوند که بافت چربی سرسخت باز می شود و چربی وارد جریان خون می شود و این منبع انرژی قابل استفاده در حین ورزش است.
  • Thermogenics ، همانطور که از نامش پیداست ، به افزایش دمای بدن شما در داخل کمک می کند ، بنابراین بدن شما گرم می شود و در نهایت کالری بیشتری در پایان روز می سوزاند.

ال-آرژنین / تقویت کننده اکسید نیتریک قبل از تمرین

اکسید نیتریک گردش خون را تنظیم کرده و پیام ها را به سلول های عصبی منتقل می کند. این واقعیت که اکسید نیتریک جریان خون را افزایش می دهد باید برای بدنسازان جالب باشد ، زیرا افزایش جریان خون به ماهیچه ها کمک می کند تا مواد مغذی بیشتری دریافت کنند ، بنابراین در هنگام استرس به عضله سازی کمک می کند. مکمل های حاوی آرژینین اخیراً به دلیل توانایی آنها در تولید نیتریک اکسید آرژینین ، توانایی حذف رادیکال های آزاد و همچنین نشان دادن سلول های ماهیچه ای ، آزادسازی هورمون رشد ، حمایت از کلسترول سالم و افزایش متابولیسم چربی رایج شده است. آرژنین به دلیل توانایی در گشاد شدن عروق خونی و همچنین در سنتز پروتئین ها برای رشد ماهیچه ها مهم تلقی می شود.

مکمل یکی از این مواد تضمین می کند که شریان های شما (“پمپ”) متسع می شوند ، بنابراین میزان اکسیژن و مواد مغذی را که به سلول های شما سرازیر می شود افزایش می دهد. کمی کافئین در مکمل (اگر به مواد محرک حساس نیستید) می تواند به شما در کسب انرژی کمک کند. اکسید نیتریک (NO) یک گشاد کننده عروق است. ماده ای که به شل شدن ماهیچه های پوشاننده رگ های خونی کمک می کند و به آنها اجازه می دهد تا بیشتر باز شوند. این باعث افزایش جریان خون و کاهش فشار خون می شود. یکی از دلایل آن این است که چاقی با فشار خون بالا مرتبط است. در واقع ، بسیاری از دلایل مهم تشکیل بافت چربی در رگ های خونی وجود دارد. این فشار زیادی به قلب وارد می کند ، زیرا باید خون کمتری را نسبت به جهت ایده آل مجبور کند.

حالا تصور کنید که راه را گسترده کرده اید. عروق شما نیتریک اکسید دریافت می کنند تا ببینند به طور معمول سالم هستند یا خیر. تقویت کننده های اکسید نیتریک مکمل هایی هستند که به طور طبیعی تولید این ترکیب را در بدن افزایش می دهند. هنگامی که خون به آرامی در ماهیچه ها جریان می یابد ، اولین چیزی که در مورد تقویت کننده اکسید نیتریک به آن توجه می کنید پمپ باور نکردنی در حین ورزش است. با افزایش جریان خون در حین ورزش ، مطالعات نشان داده است که NO می تواند تحمل فرد را نسبت به تمرینات بدنی افزایش دهد. تقریباً ، این می تواند طول تمرین شما را افزایش داده و پویایی تمرین شما را تغییر دهد.

منیزیم بهترین مکمل بدنسازی برای حجم عضلات است

به نظر من ، این یکی از کم ارزش ترین مکمل های موجود در بازار است. دو راه اصلی وجود دارد که منیزیم می تواند به عنوان یک عمل کند مکمل دوره برش خورده بازیگری:

  1. با کاهش خستگی عضلات و افزایش استقامت بدنی
  2. کیفیت خواب را بالا ببرید تا بدن شما بهبود یابد و روز بعد دوباره این کار را انجام دهد

منیزیم یک ماده معدنی است که در بدن انسان و سراسر جهان یافت می شود. این یک جزء شیمیایی است ، که آن را ضروری می کند. در واقع ، هر سلول بدن ما حاوی منیزیم است. بنابراین ، می تواند نقش مهمی در سلامتی و رفاه شما ایفا کند. نکته نگران کننده این است که بدانید تقریباً از هر دو ایرانی یک نفر منیزیم کافی دریافت نمی کند. احتمالاً ظاهر آن عالی نیست! منیزیم در بیش از 300 فرایند بیوشیمیایی در بدن نقش دارد. نشان داده شده است که به تولید انرژی ، ساخت پروتئین ، جلوگیری از بیماری های قلبی و حتی بهبود عملکرد مغز مانند یادگیری و حافظه کمک می کند.

یکی دیگر از دلایل لیست منیزیم تأثیر عمیق آن بر عادات خواب است. منیزیم گلیسینات ، به ویژه ، نشان داده است که به کاهش ملاتونین (ماده شیمیایی اصلی خواب بدن) ، افزایش زمان خواب ، کارآیی خواب و “صبح زود بیدار شدن” کمک می کند. اگر تا به حال سعی کرده اید یک سبک زندگی سالم جدید را شروع کنید ، می دانید که بدن و ذهن شما بعد از هفته اول چقدر خسته است. کلید بهبود طولانی مدت این است که مطمئن شوید می توانید در پایان هر روز تنظیم مجدد داشته باشید و هیچ چیز بهتر از یک خواب خوب شبانه وجود ندارد.

حتما بخوانید: بهترین مکمل چربی سوزی و افزایش حجم همزمان

مکمل ال کارنیتین برای برش و جدا کردن ماهیچه ها

ال کارنیتین یک دانه آمینو اسید است که اغلب برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند توصیه می شود ، اما تأثیر مثبت آن بر عملکرد مغز نیز توصیه می شود. کاهش چربی به این معنی است که این مکمل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد بهترین مکمل بدنسازی برای حجم ماهیچه ها این امر شناخته شده است و دلیل موجهی برای آن وجود دارد. یک مطالعه دو گروه از بازیکنان را مقایسه کرد. یک گروه 2 گرم ال کارنیتین با کربوهیدراتهای قند بالا صبح قبل از ورزش مصرف کردند ، در حالی که گروه دیگر فقط کربوهیدرات مصرف کردند. نتایج نشان داد گروهی که از ال کارنیتین استفاده کردند 55 درصد چربی بیشتری در حین ورزش شدید سوزاندند. از دیگر مزایای این چربی سوز می توان به کاهش درد عضلات ، بهبود سریعتر بعد از ورزش و مقاومت بهتر در برابر خستگی اشاره کرد. بهترین روش استفاده از ال کارنیتین کربوهیدرات است. مطالعات نشان می دهد که سطح انسولین باید برای ورود ال-کارنیتین به سلول های عضلانی بسیار مهم باشد ، جایی که باید برای بهترین نتایج بدست آید.

برای مشاهده مقالات مربوط به این مقاله ، به صفحه آن بروید مکمل های بدنسازی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.Source link

دیدگاهتان را بنویسید