بهترین روش جدید برای بهبود سلامت روان شما


به نظر می رسد شیوع بیماری در این مدت تشدید می شود. از مبارزات دردناک ، ناراحتی ، استرس و بیماری ، دو سال گذشته اهمیت بهداشت روانی را روشن کرده است. آگاهی از سلامت روان در نهایت در راس گفتگو قرار دارد و توجه آنها را به موضوعات انگ دار جلب می کند. سرانجام … سرانجام ، ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد چگونگی بهبود سلامت روان خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها شرکت که با مشکلات بهداشت روانی در نتیجه کووید 1a دست و پنجه نرم می کنند ، شرکت ها برای تقویت سلامت روانی شما با محصولات خلاقانه جدید از شما حمایت می کنند.

حتی اگر این سخت ترین فصل زندگی شماست ، لطفاً بدانید که تنها نیستید. صادقانه بگویم ، ما همه با هم هستیم و خانواده فیتون ما اینجا هستند تا از شما حمایت کنند. چگونه می پرسید با بهترین روش های جدید برای افزایش سلامت روان شما! از دستگاه های پوشیدنی ، برنامه ها ، محصولات ذهن آگاهی و حتی مکمل های طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

با این وجود ، سلامت روان را تحت تأثیر قرار می دهد نکن خدمات یا توصیه های پزشکی حرفه ای را جایگزین کنید. در حقیقت ، داشتن یک خط ارتباطی باز با پزشک یا درمانگر (در حالت ایده آل ، هر دو!) یک هک عالی برای سلامت روان است. اما ، این محصولات می توانند سهولت و پشتیبانی را در زندگی شما به ارمغان بیاورند! بنابراین ، بیایید تمام توقف ها را کنار بگذاریم و به شما کمک کنیم تا بهترین حالت را داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

به طور علمی ثابت شده است که تجهیزات لمس درمانی بدون استرس را بهبود می بخشد انعطاف پذیری برای استرس و تعادل سیستم عصبیبه نوار چشم نواز (که می تواند روی مچ یا مچ پا پوشیده شود) با ارسال یک موج ملایم از ارتعاش عمل می کند که بدن را از حالت تنش سمپاتیک به حالت آرامش و هضم منتقل می کند. و این فقط یک لرزش نیست – این یک فرکانس علمی است که از شما می خواهید بدن را متعادل کنید (در 3 دقیقه یا کمتر!)؟ تغییر ضربان قلب (HRV) متناسب با نیازهای شما.

از همه بهتر ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند و انرژی! فقط برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت روش (مانند: انرژی و بیدار شدن ، استراحت و استراحت ، یا اجتماعی و باز بودن) را انتخاب کنید و برای بهبود سلامت روان خود آماده شوید.

کاو

به اندازه کافی بخوابید ، استرس را کاهش دهید و سلامت روانی خود را بهبود بخشید ، همه اینها به لطف هدست ساخته شده توسط NeuroScientists است. کاو یک ابزار پوشیدنی وجود دارد که ارتعاشات ملایمی را در پشت گوش ایجاد می کند تا احساس آرامش ، بهبود خواب و تمرکز و بهبود جسمانی را افزایش دهد. این روش با فعال کردن مسیرهای رهگیری مغز برای ایجاد احساس آرامش و آرامش عمل می کند. دوبار در روز به مدت 20 دقیقه از هدست استفاده کنید و در دو هفته از خواب ، استرس و خلق و خوی خود سود ببرید!

حلقه هاله

تصور کنید چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا باید یک روز بهبودی را گذرانده باشید یا اینکه سلامت روانی ، احساسی یا جسمی خود را به خطر می اندازید. حال تصور کنید که تمام این اطلاعات شخصی بهداشتی بیست و چهار ساعت دسترسی خواهند داشت! ملاقات حلقه هاله حلقه پوشیدنی که فناوری حسگرهای پشتیبانی شده از تحقیقات را با یک برنامه شخصی سازی شده ترکیب می کند ، بینش روزانه را برای حمایت از سلامت کلی شما ارائه می دهد. این دستگاه ردیابی سلامت به شما این امکان را می دهد که بهتر ببینید درون بدن شما چه می گذرد و از بروز استرس جلوگیری کنید. استرس کمتر و خواب بیشتر به معنای کاهش سطح کورتیزول ، افزایش تقویت کننده است و شما حدس زده اید – راهی آسان برای افزایش سلامت روان شما.

تجهیزاتی که از سلامت روان پشتیبانی می کنند

Calmy Go

آیا تا به حال احساس کرده اید که استرس و اضطراب به جایی می رسد که نمی توانید نفس بکشید؟ CalmiGo اینجا برای کمک است. این ابزار دستی تقریباً فوراً برای کنترل تنفس و آرام کردن سیستم عصبی عمل می کند. این به مدیریت شرایط استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات وحشت گرفته تا اضطراب و افسردگی آرام می کند. بر اساس علم برای دستیابی به آرامش در سه دقیقه ، دستگاه تنفس را در یک سیستم سه برابر کنترل می کند ، بوی آرام می گیرد و با تحریک چند حسی زمین را فعال می کند تا سیستم عصبی پاراسمپاتیک فعال شود. اگرچه ممکن است استرس را در زندگی از بین نبرد ، اما می تواند به شما در یافتن حس آرامش در هر کجا که هستید کمک کند.

برو دستگاه درمان با چراغ قرمز 2.0

The Go 2.0 ، دستگاه نورپردازی دستی جدید Joovv، یک ابزار تحقیقاتی است که به عنوان یک راه طبیعی برای افزایش سلامت روان شما عمل می کند. در سطح سلولی به پوست نفوذ می کند ، قرمز و NIR (طول موجهای مادون قرمز نزدیک) را برای حمایت از خواب توزیع می کند ، ریتم شبانه روزی را تنظیم می کند ، التهاب را کاهش می دهد و جریان خون را بهبود می بخشد. تمرین مطلع قرار گرفتن در معرض نور قرمز می تواند باعث استرس فصلی و افسردگی شود. این دستگاه قابل حمل به شما امکان می دهد تا هر کجا که می روید تمام این نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

پودر تمرکز Beam Organics

بیایید با پشتیبانی تقویت کننده مغز تماس بگیریم پودر فوکوس پرتو برای ارتقاء سلامت روانی خود به روشهای طبیعی. هنگامی که Lions Mane ، Rhodiola و Ashwagandha به طور مداوم مصرف می شوند (سازگار با مواد مغذی قوی گیاهی که به بدن شما کمک می کند تا با استرس مقابله کند) حساسیت شما را نسبت به استرس کاهش می دهد و از احساس تحریک و ظلم جلوگیری می کند.

و اگر متوجه استرس بر خواب ، گوارش و وضوح ذهنی خود شدید ، پرتوها با افزودن نانو شاهدانه روی شما را می پوشانند. این ترکیب گیاهی از خواب و التهاب پشتیبانی می کند و راه را برای داشتن یک ذهن شفاف و آرام فراهم می کند.

سوخت طبیعی مغز B نگهدارنده B هوشمند سوخت

از قدرت درمانی طبیعی زنبورها برای تقویت سلامت روانی و حمایت از رفاه عمومی استفاده کنید. در حالی که این مکمل های درمانی به عنوان یک تقویت کننده انرژی طبیعی عمل می کند (به مبارزه با مه مغزی ، خستگی و انرژی کم کمک می کند) ، که با در نظر گرفتن سلامت کلی طراحی شده است. چرا؟ زیرا استرس نه تنها بر مغز بلکه بر تمام سیستم ها تأثیر می گذارد! با حمایت از سلامت مغز ، سلامت روده و عملکرد سیستم ایمنی ، ذهن و بدن شما برای مقابله با هرگونه استرس که بر شما وارد می شود ، مجهز خواهند بود. از همه بهتر ، B Smart Brain Fuel فاقد محرک است ، به این معنی که هیچگونه مبارزه یا واکنش پرواز ناشی از کافئین ایجاد نمی کند!

Cymbiotika ذهن طلایی

آن را به عنوان طلای مایع برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن شما فاقد مواد مغذی ضروری است که از استرس ، انرژی و خلق و خوی شما حمایت می کند ، مانند این است که بدون آمادگی برای یک کار جدید ظاهر شوید! همین امر در مورد بدن شما و توانایی شما در کنار آمدن با شرایطی که احساسات شما را آزمایش می کند صادق است. خوشبختانه ، ذهن طلایی سیمبیوتیکا محور روده-مغز از نظر علمی برای تقویت و حمایت از سیستم عصبی مرکزی طراحی شده است. از همه مهمتر ، مواد مغذی قوی مانند C. buckthorn ، El-Thianin ، Ginseng ، Lions Mane و Rhodiola با حداکثر جذب تولید می شوند و تضمین می شود که از سد خونی مغزی عبور کرده و وارد سلول ها شوند.

پشتیبانی سلامت روان در نوک انگشتان ماست

برای سلامت کلی روانی و عاطفی: سلامت هاله

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود برنامه Abha فقط همین. از رفتار درمانی شناختی ، پشتیبانی از خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای برآوردن تمام نیازهای سلامت روان شما است. به بهترین مربیان و درمانگران جهان با محتوای شخصی دسترسی پیدا کنید تا به تغییر ذهنیت شما (و زندگی شما) کمک کند.

برای افکار منفی: Iona Mind

هنگامی که در حال منفی بودن تفکر منفی هستید ، بارگیری کنید ایونا مان برنامه ای برای تغییر طرز فکر و بهبود سلامت روانی شما. این برنامه برنامه ریزی شخصی و پشتیبانی خودراهبر را با ویژگی هایی مانند بررسی روزانه ، ورزش هدایت شده ، نظارت بر خلق و خو و بینش درمانگر شخصی ارائه می دهد. این مقرون به صرفه ، مبتنی بر اثبات و شخصی است تا نیازهای شما را برآورده کند!

برای استرس و نگرانی: شاد باشید

با آن از روز خود لذت ببرید برنامه HappyFiبه کاهش استرس ، افزایش انعطاف پذیری و غلبه بر افکار منفی با فعالیت ها و بازی های پشتیبانی شده از تحقیقات که به شما کمک می کند چالش های زندگی را به طریقی جالب اما م overcomeثر غلبه کنید!

برای از بین بردن اضطراب: تغییر ذهن CBT

این برنامه مبتنی بر CBT استفاده از استراتژی های پشتیبانی شده علمی برای کاهش استرس و اضطراب با لمس یک دکمه. با ثبت تغییرات و احساسات ، اضطراب خود را ردیابی کنید ، نوع اضطرابی را که تجربه می کنید شناسایی کنید ، استراتژی های مقابله سالم را بیاموزید ، اهداف را تعیین و به اشتراک بگذارید و ابزارهای سریع برای تسکین سریع پیدا کنید.

پشتیبانی سلامت روانی Telehealth

سلامت روانی مغزی

در حالی که آگاهی از سلامت روان در رسانه های اصلی موج می زند ، 57 درصد از آمریکاییانی که دارای اختلالات روانی هستند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این امر تا حدی به دلیل برنامه های مشاوره ای و درمانی گران قیمت ، یک ماه انتظار و عدم مراقبت شخصی و پشتیبانی بعدی است. بنابراین، مغزی هدف آنها بهبود سلامت روانی آنها با توسعه یک بستر سلامت از راه دور است که مراقبت فراگیر و بدون تصمیم را برای همه ارائه می دهد. با یک ارزیابی احساسی رایگان شروع کنید و سعی کنید ماه اول خود را به 7 دلار کاهش دهید. بله ، حمایت از سلامت روان می تواند بسیار آسان باشد (و باید باشد)!

سلامتی یانا

گذشته از یک پلت فرم آنلاین است که خدمات و درمانهای روانشناختی مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. برای مقابله با استرس ، اضطراب یا افسردگی ، فوراً به یک متخصص بهداشت روان دسترسی پیدا کنید – مهم نیست که چه کار می کنید ، مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. برنامه های درمانی فردی ، داروهای مورد تأیید FDA و اشتراک های کم هزینه را به صورت 24 ساعته و 7 روزه دریافت کنید. در حقیقت ، هزینه درمان یانا 75 درصد کمتر از متوسط ​​ویزیت مراقبت های بهداشتی یا نسخه پزشک است. همه باید از حق مراقبت با کیفیت برخوردار باشند <3

سلامت کشتی

هنگامی که بفهمید بدن شما واقعاً به چه چیزهایی نیاز دارد ، می توان نحوه افزایش سلامت روانی را آسان دانست. این کیت نوآورانه سلامتی جدید به شما امکان می دهد با یادگیری نحوه بهبود سلامتی و سلامتی خود بر اساس داده های زمان واقعی ، سلامت را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و استراحت سریع حمام است! سلامت کشتی از تجزیه و تحلیل جامع ادراری برای ردیابی نشانگرهای سلامتی برای بهینه سازی سلامت کلی شما ، از جمله کمبود ویتامین ، سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر استفاده می کند. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی بدن شما بیشتر هیدراته ، آرام و پرانرژی باشد ، طبیعتاً سلامت روان شما نیز از همه مزایا برخوردار خواهد شد!

5 راه رایگان برای بهبود سلامت روان در 5 دقیقه

مراقبه

دانلود برنامه FitOn با 5 دقیقه مدیتیشن آرام آرام شوید. آن را امتحان کنید مدیتیشن خود شفقت با آماندا گیلبرت!

نفس كشيدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید این را می توان در هر زمان و هر مکان انجام داد.

در آفتاب غوطه ور شوید

چند بار در هفته 5-15 دقیقه در زیر نور طبیعی خورشید قرار بگیرید تا ویتامین D و تقویت کننده خلق و خوی شما باشد!

مجله

یک مجله همراه خود داشته باشید تا افکار خود را هنگام عصبی شدن یا ناراحتی “تخلیه” کنید.

شکرگزاری را تمرین کنید

نشان داده شده است که شکرگزاری با چرخاندن ذهنیت شما به سمت تفکر مثبت ، سلامت روانی شما را بهبود می بخشد. وقتی احساس ناامیدی می کنید ، به سراغ شکرگزاری بروید و آنچه را که برای آن سپاسگزار هستید ، تکرار کنید.

برای بهبود سلامت روانی خود در این فصل چالش برانگیز ، از پشتیبانی بخواهید

به یاد داشته باشید: خوب نیست که خوب نشوید. اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که از سلامت روحی و روانی خود حمایت کنید. با ایجاد یک مکانیسم جنگی برای حمایت از شما در آن روزهای سخت ، پیشقدم باشید. علاوه بر صحبت با پزشک ، تماس با جامعه و اولویت بندی مراقبت از خود ، این راه های جدید را برای افزایش سلامت روان در جعبه ابزار خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید بهتر است! همه ما در این زمینه با هم هستیم.Source link

دیدگاهتان را بنویسید