بهترین راز رژیم غذایی – حقیقت در مورد مکمل ها

شش سال پیش با همسر و دوست عزیزم ازدواج کردم. او به عنوان هدیه برای من یک عضویت در باشگاه و جلسات تمرینی با یک مربی شخصی برای من خرید که برای او بیش از 900 دلار هزینه داشت. این به این دلیل بود که او می دانست که من چندین سال است که به تنهایی تلاش کرده ام تا بدنی بسازم که بتوانم به آن افتخار کنم. همسرم بسیار زیباست و من ظاهرم بسیار متوسط ​​است. نمی‌توانستم به شما بگویم چند بار با او بیرون می‌روم، و دخترها و پسرها به طور یکسان او را چک می‌کردند و فکر می‌کردند که او با من چه می‌کند. این به من احساس کوچکی می داد. برای اعتماد به نفس خودم تصمیم گرفتم که سعی کنم به فرم عالی برسم، سپس می‌توانم در کنار او احساس راحتی بیشتری کنم.

بنابراین کاری را انجام دادم که اکثر مردم انجام می‌دهند، عضویت در باشگاه دریافت کردم، با بسته مربی‌ها، تمام شیک‌ها، میله‌ها و مکمل‌هایی را که مربیم توصیه می‌کرد خریدم و به مدت شش ماه با پشتکار توصیه‌های غذایی و چرخه تمرینی او را دنبال کردم. من خیلی سخت روی آن کار کردم و برنامه ام را دقیقاً همانطور که توضیح داده شد دنبال کردم. در پایان شش ماه، مقداری وزن کم کرده بودم، در مجموع 21 پوند، اما خیلی خوشحال نبودم. هنوز در آینه نگاه می‌کردم و همان بدن نامشخصی را که شش ماه قبل داشتم، می‌دیدم. فقط کوچکتر بود من هنوز شل و ول بودم، و هنوز بریده نشده بودم، و شکل کلی بدنم عجیب به نظر می رسید.

من که از همه چیز ناامید شده بودم، مشکلاتم را به اینترنت بردم، تا سعی کنم کمک بیشتری در مورد چگونگی ساختن یک هیکل عالی به طور طبیعی پیدا کنم. کاملا تصادفی با این برنامه که توسط تام ونوتو نوشته شده بود مواجه شدم. مقاله ای که توجه من را به خود جلب کرد، چیزی شبیه به “تا زمانی که این را نخوانده اید، تمرین دیگری را هدر ندهید” می گوید. من در واقع می خواستم به باشگاه بروم و فقط در حال گشت و گذار در اینترنت برای ایده های جدید در مورد برنامه های تمرینی بودم که این پیوند را در یک صفحه وب رژیم غذایی دیدم. شروع کردم به خواندن زیرنویس‌هایی از برنامه او که به سؤالاتی می‌پرداخت که ماه‌ها از آن‌ها می‌پرسیدم. و این بیانیه ای است که واقعاً مرا مشغول کرد. . . که 98 درصد از تمام مکمل ها هدر دادن کامل پول هستند.

من شخصاً طی چندین سال گذشته قبل از خواندن این برنامه، هزاران دلار برای مکمل‌ها، پودرها، قرص‌ها و سایر راه‌حل‌های سریع هزینه کرده بودم، اما سال به سال در همان نقطه بودم. حدس می‌زنم واقعاً تقصیر خودم است، در واقع معتقدم که می‌توانم با زدن یک قرص به چیزی به بزرگی بدنی لاغر دست پیدا کنم، اما آن تبلیغات در مجلات همیشه برای من قانع‌کننده بودند. من تمام صفحه معرفی برنامه او را خواندم و سپس آن را خریدم، دانلود کردم و به باشگاه رفتم.

خوب، شما فکر می کنید موفقیت من از همان لحظه شروع شد. کاش می‌توانستم بگویم انجام شد. جواب منفی قبل از اینکه دوباره لینک را در صفحه وب دیگری ببینم و به یاد بیاورم که قبلاً آن را خریده بودم، به مدت چند ماه دیگر به برنامه‌های غذایی قدیمی‌ام و برنامه‌های غذایی قدیمی خود پایان دادم. مطمئناً، هنوز هم روی رایانه من نشسته بود و گرد و غبار وب را جمع می کرد.

بالاخره برنامه رو باز کردم و شروع کردم به خوندن. من کاملاً از اطلاعات کتاب الکترونیکی او شگفت زده شدم. خواندن آن برای خواننده کندی مثل من طولانی است، اما در عرض چند روز موفق شدم از آن عبور کنم. در پایان کتاب او عصبانی شدم. از شنیدن دروغ هایی که صنعت مکمل ها به شما می گوید، مجلات به شما می گویند، و همه کارشناسان به اصطلاح تناسب اندام به شما می گویند، کاملاً شوکه شدم. آنقدر عصبانی بودم که می‌خواستم به باشگاه برگردم و برای تمام جلسات تمرینی، تمام نوارهای پروتئینی، پودرها، قرص‌ها و چیزهای مزخرفی که بدنم را بیل می‌کردند، درخواست بازپرداخت کردم. کاش از همان ابتدا با این برنامه برخورد می کردم. من ترجیح می‌دهم 900 دلارم را به تام بدهم فقط به خاطر داشتن سنگ‌ها تا حقیقت را در مورد چگونگی به دست آوردن بدنی که می‌خواستم به من بگوید. به این فکر می کردم که همسر نازنینم پول نقدی که به سختی به دست آورده بود را صرف برنامه ها و مکمل هایی می کرد که فکر می کرد به من کمک می کند، و این باعث عصبانیت من شد.

من بلافاصله شروع به اجرای استراتژی ها و پروتکل های تغذیه ای او کردم و نتایج به آرامی اما مطمئناً به دست آمد. روز به روز، هفته به هفته می‌توانستم شاهد این تغییر باشم. ابتدا به سرعت شروع به جدا شدن کرد، سپس با نزدیک شدن به وزن ایده آلم سخت تر شد. اما به توصیه او کمی سخت‌تر رژیم می‌گیرم، با خودم صادق‌تر باشم و کمی سخت‌تر تمرین می‌کنم.

طی شش ماه تمرین با برنامه او، 57 پوند وزن کم کردم. من توانستم برای یک دوره شش ماهه از دست دادن چربی به بهترین حالت شخصی کمتر از 7 درصد چربی بدن برسم. من به بهترین شکلی که تا به حال در زندگی ام دیده ام به نظر می رسیدم و 35 ساله بودم. بزرگترین چیز در مورد برنامه او این است که به شما می آموزد چگونه سبک زندگی خود را تغییر دهید، نه اینکه فقط به شما بگوید چه بخورید. او رسوایی پشت صنعت پروتئین را فاش می کند و اینکه غذای واقعی چه کاری را برای بدن شما انجام می دهد که هیچ پودری قادر به انجام آن نیست. این برنامه‌ای است که من در شش سال گذشته دنبال کرده‌ام و به نظر می‌رسد وزن را بدون زحمت حفظ کرده‌ام.

کتاب الکترونیکی او جامع ترین اثری است که در مورد استراتژی های کاهش چربی دائمی خوانده ام. او اسرار رژیم غذایی جذاب ترین افراد جهان را فاش می کند، آنچه او لاغرترین افراد روی زمین می نامد، بدنسازان قهرمان، و مدل های تناسب اندام نخبه، همه تا حدی از قوانین اولیه تغذیه او پیروی می کنند.

به نظر من این یک سیستم عالی است، زیرا به من، یک مرد معمولی، کمک کرد تا بدن رویایی خود را در کمتر از یک سال، فقط با سخت کوشی و اطلاعات درست، به دست بیاورم. من یک بدنساز قهرمان یا یک مدل تناسب اندام نخبه نیستم، فقط می خواستم وقتی بیرون هستم با همسر زیبام روی بازویم، احساس اعتماد به نفس داشته باشم و اکنون دارم.