بمب لمسی زک ویلسون بیشترین تاثیر را بر جت ها نگذاشت


در حالی که بمب 53 متری زاک ویلسون در فرود کوری دیویس همه مهمترین نمایش ها را هدایت می کند ، روبرت صالح ، مربی جتز بیشتر به پرتاب های سکسی کمتر علاقه داشت.

“آنچه در هیجان بازی های انفجاری ایجاد شده از بین رفت این بود که … من فکر می کنم 14 از 18 بازی کامل شده بود [thrown] برای 7 یارد یا کمتر. “صالح گفت. “او ضربه ای نخورد ، توپ ها از دست او خارج و خارج شد.” او دارای رتبه QB یا چیز دیگری در مقابل من نیست ، اما می دانم که او بسیار م effectiveثر بود و می تواند چنین سبکی از توپ را بازی کند. و در این شرایط ، حتی بیشتر مورد نیاز بود ، زیرا همه ما آگاه هستیم که مقام سوم به منظور پایان بازی ، یک صافی سطحی روی [Ryan Griffin] برای پایان دادن به بازی فرصت هایی برای پیشرفت بیشتر وجود دارد.

“اما در همان زمان ، همه خلاقیت و چیزهای خارج از برنامه را دیدند ، که همه توجه به آنها توجه می شود ، اما چهار مورد از موارد تکمیل شده را نشان می دهد.” او دارای فضای سر واقعاً خوبی است ، تفکر او از نظر دانستن این که می تواند حتی بهتر باشد در جای مناسب قرار دارد و اینها مواردی است که او به رشد خود ادامه خواهد داد. “

زک ویلسون
رابرت سابو

دو هفته پیش صالح گفت که می خواهد ویلسون فوتبال “خسته کننده” ایفا کند. یکشنبه مطمئناً خسته کننده نبود وقتی ویلسون به دیویس نشان داد که باید به عمق برسد ، اما صالح گفت که مثال های زیادی وجود دارد که نشان می دهد چگونه ویلسون توانست با زیرکی توپ را بگیرد.

“بنابراین ما در مورد فوتبال خسته کننده صحبت می کنیم و به دنبال چارلی چکدان نیستیم ، مطمئناً ، اینطور است؟” صالح گفت. “ما همچنان می خواهیم او همانطور که گفتیم تهاجمی باشد ، اما ما همچنین می خواهیم او با توپ کار کند.”

ممکن است سرمربی جتز در ضربات پرتاب کوتاهی داشته باشد ، اما شکی نیست که هم تیمی هایش در مورد چه چیزی صحبت کرده اند.

توین کلمن گفت: “مرد ، بازی که او به کوری گفت تا عمیق تر شود.” “من با خودم گفتم:” شما چگونه آن را دیدید؟ از کجا فهمیدید که می توانید آن را دور بیندازید؟ حتی آنقدر که می توانید آن را پرتاب نکرده اید. “به نظر می رسید که او آن را پرتاب کرده و مثل 60 شده است. با خودم گفتم:” وای ، این دیوانه است. می تواند باعث تحریک آن شود. “دیدن او واقعاً خوب بود. ”


صالح اکنون باید تیم خود را برای سفر رو در رو به لندن با شاهین آماده کند. جت ها پنجشنبه شب پرواز می کنند.

صالح گفت: “هفته سختی است ، اما خوشبختانه وقتی در جکسون ویل بودم که سه سال پیاپی رفتیم ، سه بار در این بازی شرکت کردم.” “در سه سال زندگی من ، ما سعی کردیم یک بار بلافاصله پس از بازی یکشنبه خود را ترک کنیم ، یک بار آن را در روز دوشنبه امتحان کردیم و سپس پنجشنبه را ترک کردیم.” بنابراین ما واقعاً خوب کار می کنیم ، احساس می کنیم یک برنامه ، برنامه سفر و ورود واقعاً خوب داریم. تا آنجا که ممکن است برای بچه هایمان عادی شود و فقط مسئله رسیدن به آنجا و سازگاری با زمان است. لباس عوض کنید و یکشنبه بازی کنید ”


صالح گفت WR ایلیا مور “بنظر می رسد” بر اساس یک پروتکل ضربه مغزی ساخته شده است. او هر روز با مور و WR جف اسمیت (ضربه مغزی) تماس می گرفت. CB Brandin Echols نیز در جریان پیروزی یکشنبه دچار ضربه مغزی شد.

دیدگاهتان را بنویسید