بسیجی مردم را در سختی ها همراهی کنید


سرهنگ علی ملک زاده رئیس سازندگی دولت ایلام در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام، برنامه حاج قاسم سلیمانی در ایام کرونا را بیان کرد و گفت: در سال های اخیر که ویروس کرونا بوده است. دنیا، جمهوری اسلامی ایران را تحت تاثیر قرار داده و با ارتباط و همفکری توانستند خدماتی را به نحوی مرتبط در حوزه ای متفاوت ارائه دهند.

وی افزود: ایلام نیز در این زمینه مستثنی نیست. در مقطعی که با کمبود ماسک در ایالت مواجه شدیم، نیروهای بسیجی اقدام به تولید بیش از 10000 ماسک و روپوش برای کادر پزشکی در کارگاه های خانگی کلیساها و بنیادها کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین استان ایلام با اشاره به فعالیت بسیجیان در زمان اپیدمی کرونا گفت: بسیجیان در ایام اپیدمی کرونا در بیمارستان‌های ایلام ماندند و جسد را شستشو و پوشانیدند. و تمام احکام اسلام و دفن شد.

وی گفت: در ایام اوج گیری ویروس کرونا، سپاه مراکز درمانی برای درمان بیماران کرونایی ایجاد کرد و بسیجیان همیشه و به صورت شبانه روزی در کنار بیماران بودند.

رئیس سازمان بسیح استان ایلام ضمن صحبت از تخریب و تخریب جاده ها گفت: در ایام اوج کرونا، 130 گروه 650 نفره از 1200 بطری تصفیه و انحلال در 32 بازار عمده ایلام، کو آبدانان استفاده کردند. ، ایوان، ملکشاهی، دره شهر، مهران، بدره، منحل شدند.

وی از آموزش پیشگیری از کرونا پرهیز کرد و گفت: 32 هزار و 400 نفر توسط نیروهای بسیح آموزش دیدند و 11 هزار و 500 ماده آموزشی بین حضار توزیع شد.

ملک زاده گفت: با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مغازه ها بیش از هزاران بسته حمایتی در مناطق کوچک دولت توزیع شد.

این رهبر در پایان گفت: کار بسیج در عرصه های مختلف یکی از موثرترین ابعاد است که نتایج آن را در عرصه های مختلف جامعه شاهد بوده ایم.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید