بسطام 2500 رقیب دارد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدرضا بخشی عصر شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی آستان امامزاده سید ابوالقاسم.آ) بسطام با گفتن قسمت بسطام دو هزار و 500 است رقیب بهانه ای دارد، می گوید: دو هزار و 26 نفر از این رقبا استاد هستند.

وی با بیان اینکه این بهانه ها و مخالفان در اختیار تصاحب بسطام است، افزود: در بین رقبای تصرف بسطام نیز 497 مورد غیر تصرف و 9 زوج پرونده وجود دارد. الطولیاء بین انسان و جهان هستی است.

گفته می شود این بند دارای 870 موقوفه است، رئیس اوقاف بسطام گفت: 694 موقوفه در بخش بسطام در اختیار آنهاست یعنی اداره اوقاف متولی است و وقف مشترک است. الطولیاء بین اقتصاد و مردم است و همه اقتصادهای دیگر غیراقتصادی هستند.

بخشی با بیان اینکه 75 درصد کمک های بسطام مربوط به مراسم ختم در ماه های محرم و صفر است، گفت: مردم این بخش در مراسم ختم سیدالشهدا بسیار متدین هستند.آ) و از این منظر، بزرگترین برکات از همین عقاید است.

وی با بیان اینکه تعریف اقتصاد و نوآوری یکی از طرح های وقف بسطام است، گفت: خودروها می توانند بر اساس نیازهای روزمره جامعه اقتصاد داشته باشند و در این برنامه توصیه های خوبی به افراد در محیط کار داده می شود. ساخت و ساز، ازدواج، ازدواج بدون فرزند و غیره.