بر اساس گزارش ، د بلازیو از منابع عمومی در سفر ناموفق ریاست جمهوری سوء استفاده کرد


بر اساس گزارش جدیدی که توسط اداره تحقیقات منتشر شده است ، شهردار بیل دی بلاسیو به طور معمول از منابع عمومی در مبارزات انتخاباتی ناموفق ریاست جمهوری خود و در زندگی شخصی فرزندانش سوء استفاده کرده است.

این گزارش 47 صفحه ای نشان داد که مالیات دهندگان شهری با وجود قوانین مشخصی که استفاده از منابع در فعالیت های سیاسی را محدود می کند ، در طول پیشنهاد کاخ سفید در سال 2019 حدود 20 میلیون و 320 هزار نفر را صرف هزینه های امنیتی شهردار کرده اند. د بلاسیو تا کنون از بازپرداخت شهر خودداری کرده است ، نقض اخلاقی احتمالی که می تواند به فرماندار شایعه او آسیب برساند.

در تحقیقات دو ساله تعدادی از تخلفات اخلاقی مربوط به جزئیات امنیتی شهردار کشف شد. در یک نمونه ، یک ون پلیس و چند افسر NYPD برای کمک به دختر د بلاسیو ، کیارا ، برای حرکت از آپارتمان سانست پارک خود به عمارت گراسی استفاده شد. بازرسان این حادثه را “سوء استفاده از منابع NYPD برای منافع شخصی” توصیف کردند.

اعضای جزئیات امنیتی دریافتند که دانته د بلاسیو ، پسر شهردار ، برای کار در بروکلین و کالج در نیوهیون تحت تعقیب است. در حالی که فرزندان شهردار از ایمنی برخوردار بودند ، تحقیقات شواهد کمی یافتند که سفرهای مربوط به سفرهای وی اضافه شده است.

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI در یک کنفرانس خبری گفت: “در عمل ، این امنیت نیست ، اساساً خدمات دروازه بان برای دانته است.” یا امنیت خوبی ندارد ، یا دولت خوبی نیست ، یا هر دو ».

به گفته گارنت ، تیم امنیتی برای بازرسی از اموال شخصی شهردار در بروکلین اعزام شد – معادل فرستادن رئیس مخفی رئیس جمهور سابق ترامپ برای نظارت بر هتل های او.

بیشتر بخوانید: ترامپ و دی بلاسیو وجه مشترکی دارند: مالیات دهندگان هزینه های امنیتی کمپین خود را تامین می کنند

این گزارش می تواند پیامدهای جنایی برای رئیس امنیتی شهردار ، بازرس NYPD ، هوارد ردموند داشته باشد ، که گفته می شود با تخریب تلفن خود و امتناع از تغییر پرونده ، “مانع تحقیقات شده است”.

گارنت گفت ، رفتار او به دفتر دادستان منطقه منهتن ارجاع شده است. سخنگوی NYPD نگفت که آیا ردموند هنوز شاغل است یا خیر.

دانیل فیلسون ، دبیر مطبوعاتی د بلاسیو ، در بیانیه ای گفت که این تحقیقات “بر اساس گزارش نادرست ، مفروضات غیرقانونی و رویکرد ساده لوحانه در برابر چالش های امنیتی پیچیده ای است که امروز مقامات منتخب با آن روبرو هستند”.

وی گفت: “کارشناسان اطلاعات و امنیت باید تصمیم بگیرند که چگونه شهردار و خانواده اش را در امان نگه دارند ، نه بازرسان مدنی.”

این اولین بار نیست که یکی از رهبران شهر نیویورک متهم به استفاده از رانندگان تاکسی می شود. در اوایل سال جاری ، اندرو کوئومو فرماندار پیشین به دلیل استفاده از نیروهای دولتی برای اولویت بندی آزمایش های بزدلانه برای نیروهای خود مورد انتقاد قرار گرفت.

این گزارش اجازه می دهد که قوانین مربوط به ایمنی کودکان شهردار دارای اشکال باشد ، اما اشاره می کند که هیئت تضاد منافع استفاده از منابع شهری را برای مقاصد سیاسی ممنوع کرده است.

هیئت مدیره باید تصمیم بگیرد که آیا دو بلاسیو مجبور است 319،794.20 دلار برای هزینه سفر برای جزئیات ایمنی خود در مقدماتی ریاست جمهوری هزینه کند.

به گفته سخنگوی مطبوعاتی د بلاسیو ، این شهر در حال حاضر از تصمیم قبلی هیئت مدیره در مورد هزینه های مربوط به مبارزات انتخاباتی تجدیدنظر می کند و هیچ تصمیم نهایی گرفته نشده است.

استعلام به هیئت مدیره بازگردانده نشد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید