برچسب های هدیه مرکبات DIY | دختر بقالی سالم


آیا از بسته بندی هدایا لذت می برید؟ چیزی بسیار سرگرم کننده در انتخاب کاغذ و تزئین هدایا برای همه افراد خاص در زندگی شما وجود دارد. آیا می دانستید که می توانید از مرکبات خشک برای تهیه تگ های زیبای کادویی استفاده کنید؟! این تگ‌های هدیه DIY به تمام هدایای تعطیلات شما در این فصل می‌افزایند!

ویدیوی یوتیوب ما را که نشان می دهد هدیه و برچسب هدیه همراه با آموزش نحوه ساخت مرکبات خشک را نشان می دهد، ببینید!

هدیه بسته بندی شده با برچسب هدیه مرکبات و توت هالی.

کاربردهای دیگر مرکبات خشک

مرکبات خشک را می توان برای چیزهای زیادی استفاده کرد، از تزئینات مانتل، تزئینات درخت کریسمس، تزیین محصولات پخته شده و یا حتی به عنوان پودر برای افزودن به دستور غذاها! وبلاگ های HGG بیشتری را با استفاده از مرکبات خشک در زیر بررسی کنید!

برای مشاهده یا چاپ این دستورالعمل های DIY به زیر مراجعه کنید! اگر این تگ‌های هدیه مرکبات را درست می‌کنید، لطفاً یک عکس در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و من @HealthyGroceryGirl را تگ کنید تا بتوانم به راحتی ساخته‌های شما را پیدا کنم و لایک کنم! ارتباط با شما و دیدن پروژه هایی که از آنها لذت می برید بسیار سرگرم کننده است.

برای ایده‌های HGG DIY بیشتر می‌توانید از کانال YouTube HGG در اینجا دیدن کنید!

هدیه پیچیده شده در کاغذ بسته بندی با برچسب های هدیه مرکبات خشک و هالی.

برچسب های هدیه مرکبات DIY

2021-11-17 14:15:54

  1. هدیه ای که باید بپیچید
  2. کاغذ کادو
  3. پرتقال خشک لیمونیرا
  4. دکور هالی توت
  5. ریسمان
  6. برچسب های هدیه
  1. هدیه خود را با کاغذ بسته بندی خود بپیچید.
  2. سپس ریسمان را دور دو طرف کاسه بپیچید و در بالا گره بزنید. مطمئن شوید که بعد از بسته شدن مقداری ریسمان اضافی باقی مانده است.
  3. برچسب هدیه را از طریق ریسمان ببندید و سپس تزئین توت هالی را در مرکز قرار دهید. دور ساقه را گره بزنید و آن را در جای خود محکم کنید.
  4. در نهایت، پرتقال های خشک شده را سوراخ کنید و از ریسمان آن ببندید. یک گره ببندید تا در جای خود محکم شود و با بستن ریسمان در یک کمان کار را تمام کنید.

توسط دختر سالم بقالی

دختر خواربارفروش سالم https://www.healthygrocerygirl.com/

اگر عاشق استفاده از مرکبات خشک هستید، این ایده های ساده و سرگرم کننده مرکبات خشک DIY را بررسی کنید! در Healthy Grocery Girl، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم سبک زندگی سالمی داشته باشید و از پروژه‌های خانوادگی مقرون‌به‌صرفه در خانه لذت ببرید!

تزیینات درخت کریسمس نارنجی DIY

دسته گل رز مرکبات خشک DIY

پودر پوست لیمو خشک

برچسب های هدیه با مرکبات خشک و توت هالی.

این ویدیو برای کانال YouTube Limoneira ایجاد شده است! مگان روزولت، RDN سخنگوی لیمونیرا است. برای دیدن همه نکات و ویدیوهای ما، حتما از کانال YouTube Limoneira دیدن کنید و در آن مشترک شوید!