برنامه های تلفن های هوشمند می توانند در بهبود حمله قلبی کمک کنند


تصویر خبر: برنامه های تلفن های هوشمند می توانند در بهبود حمله قلبی کمک کنند

دوشنبه ، 27 سپتامبر 2021 (اخبار HealthDay)

به گفته محققان ، پس از حمله قلبی ، برنامه ساعت هوشمند می تواند بیماران را از بستری شدن مجدد در بیمارستان دور نگه دارد.

این برنامه به بیماران کمک می کند تا داروها را پیگیری کرده و شیوه زندگی خود را تغییر دهند. بر اساس یک گزارش جدید ، ممکن است بستری شدن در بیمارستان در ماه های پس از ترخیص مجددا کاهش یابد.

انجمن قلب آمریکا می گوید از هر شش بیمار قلبی یک نفر ظرف 30 روز پس از ترخیص به بیمارستان باز می گردد. به گفته کارشناسان ، حدود 75 درصد از بهبودی ناشی از اشتباه در داروهای پیشگیرانه یا عدم رعایت رژیم غذایی و سایر تغییرات شیوه زندگی است.

این محقق می گوید: “از لحاظ تاریخی ، ما اغلب تعداد زیادی اسناد در مورد راهنمایی های بسیار پیچیده به بیماران می دهیم و سپس انتظار داریم زندگی آنها به طور قابل توجهی تغییر کند.” فرانسوا مارول گفت او استادیار قلب در دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز در بالتیمور است.

مارول گفت: “باید روش بهتری برای درمان بیمار وجود داشته باشد. “ما فکر کردیم: اگر روند بهبودی را برای کسانی که دچار حمله قلبی شده اند دوباره طراحی کنیم ، چطور؟”

بنابراین تیم مارول برنامه ای به نام Corey – بازی بر روی کلمه core ، یک کلمه لاتین به معنی قلب ، توسعه داد. با استفاده از یک ساعت هوشمند ، این برنامه می تواند ضربان قلب ، فعالیت روزانه و فشار خون بیمار را ردیابی کند. این برنامه به کاربران می گوید که چه موقع از داروها استفاده کنند و یک برنامه ملاقات پیگیری داشته باشند. این مرکز ادبیات آموزش بیماران مربوط به شیوه زندگی سالم قلب است.

برای این مطالعه ، محققان به 200 بیمار ساعت هوشمند و دستگاه های فشار خون بی سیم دادند.

محققان دریافتند که بیمارانی که از این برنامه استفاده می کردند 52 درصد کمتر از گروه قبلی با مرخص شدن در 30 روز پس از مرخص شدن به بیمارستان به بیمارستان مراجعه می کردند. همچنین ، کاربران برنامه انگیزه بیشتری برای بهبود کیفیت زندگی خود دارند. در حقیقت ، بیش از 90 of از کاربران گفته اند که مایل به مدیریت سلامت خود در خانه هستند.

مارول در گزارش دانشگاه خود می گوید: “ما دریافتیم که اگر مکرراً بیماران را درگیر کارهایی که باید برای مراقبت از خود انجام دهند ، کنید ، آنها واقعا برای انجام این کار انگیزه خواهند داشت.”

این گزارش اخیراً در مجله منتشر شده است گردش خون: کیفیت و اثر قلب و عروقبه

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیماری های قلبی ، به انجمن قلب آمریکا مراجعه کنید.

منبع: دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز ، انتشار اخبار ، 21 سپتامبر 2021

استیون رینبرگ

اخبار پزشکی
حق چاپ © 2021 HealthDay. همه حقوق محفوظ است.تصویر

تصویرسازی قلب
مجموعه تصاویر پزشکی ما را مرور کنید تا تصاویری از آناتومی و فیزیولوژی انسان را مشاهده کنید
تصویر را ببینیدSource link

دیدگاهتان را بنویسید