برنامه ، زمان ، کانال ، محل تماشای Astro / White Sox ALDS Liveبهتره! هوستون آستروس میزبان شیکاگو وایت ساکس در بازی 1 از سری لیگ های لیگ آمریکا است.

آستروس فصل عادی را با بهترین رکورد در لیگ آمریکا وست (95-67) به پایان رساند ، در حالی که وایت ساکس در صدر جدول لیگ آمریکا قرار گرفت (93-69). پنج سری برتر عصر امروز آغاز می شوند زیرا هر دو باشگاه تصمیم دارند به سری های جهانی بازگردند. هوستون در سال 2017 عنوان قهرمانی را کسب کرد و در سال 2019 نیز بر ملت ها غلبه کرد و در 7 بازی واشنگتن شکست خورد. وایت ساکس از سال 2005 در پاییز کلاسیک ظاهر نشده است ، زمانی که آنها در یک بازی رفت و برگشت آستروس (آن زمان تیم ملی لیگ) را شکست دادند. کدام تیم در ALCS صعود می کند؟ فقط زمان می تواند بگوید.

در اینجا نحوه تماشای زنده Ros Strauss / White Sox ALDS به صورت آنلاین وجود دارد.

بازی ASTROS VS White Sox روی چه ساعت / کانالی است؟

بازی 1 امروز (7 اکتبر) ساعت 4:07 ET در FS1 آغاز می شود.

اطلاعات جریان زنده ASTROS VS White SOX FS1:

اگر ورود معتبر کابل دارید ، می توانید بازی 1 از سری Astros / White Sox را در Foxsports.com ، FS1 و برنامه Fox Sports تماشا کنید. شما می توانید بازیهای منتخب پس از فصل MLB (از جمله بازیهای امروز) را با اشتراک فعال در MLB.TV تماشا کنید. برای 24.99 ، می توانید بازی های منتخب را به صورت زنده پخش کنید و هر مسابقه پلی آف را در صورت تقاضا تماشا کنید.

نحوه تماشای زنده بازی Astros vs White Sox 1:

می توانید بازی Astros / White Sox Game 1 را با عضویت فعال در سرویس پخش فوق العاده فوق العاده FS1 با FuboTV ، Hulu + Live TV ، DIRECTV STREAM ، Sling TV یا YouTube TV به صورت زنده تماشا کنید. YouTube TV و fuboTV آزمایشات رایگان را برای مشتریان واجد شرایط ارائه می دهند.

رادیو ESPN همچنین هر بازی پس از فصل MLB را پخش می کند.

آیا می توانم FS1 را مستقیماً در HLU تماشا کنم؟

Hulu + TV زنده (64.99 دلار در ماه) مشتریان می توانند بازی امروز را به صورت زنده از طریق پخش مستقیم Hulu’s FS1 تماشا کنند. سرویس پخش نه تنها یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه را ارائه می دهد ، بلکه برای مدت محدودی می توانید 10 دلار در ماه در سه ماه اول پس انداز کنید.

برنامه White Sox VS Astros Aldus:

  • بازی 2: جمعه 8 اکتبر ساعت 2:07 ET در MLBN
  • بازی 3: یکشنبه ، 10 اکتبر ساعت 8:07 ET در FS1
  • بازی 4: دوشنبه ، 11 اکتبر TBD (در صورت لزوم)
  • بازی 5: چهارشنبه ، 13 اکتبر FS1 در TBD (در صورت لزوم)

FS1 را در FuboTV تماشا کنیدSource link

دیدگاهتان را بنویسید