بررسی محصول FitTeam Fit

FitTeam Fit Stick ترکیبی اختصاصی از مواد ارگانیک است که می توانید آن را در آب بریزید یا در نوشیدنی دلخواه خود مخلوط کنید و استفاده از آن را در حین حرکت بسیار آسان می کند.

این محصول ارگانیک، بدون Gmo، بدون گلوتن، بدون لاکتوز، بدون سویا، کوشر، و وگان است. حاوی ترکیبی از ترکیبات زیر است: چای سبز، ال تیانین، گارسینیا کامبوجیا، فلفل کاین، 5-htp، کافئین بی آب، مرکبات، عصاره دانه گریپ فروت، پودر زغال اخته، b-12 و نیاسین.

مزایای تبلیغ شده این است که ممکن است به افزایش انرژی، افزایش کاهش چربی، افزایش تمرکز ذهنی، مزایای آنتی اکسیدانی، بهبود خلق و خو، کنترل اشتها، کنترل گلوکز خون و بهبود متابولیسم چربی کمک کند.

اگر همه موارد بالا را بخوانید ممکن است متوجه شوید که تعداد کمی از اطلاعات محصول واقعاً از سایر محصولات موجود در بازار متمایز است، در واقع، همه چیز تقریباً یکسان به نظر می رسد.

برای این بررسی می‌خواهم چهار عامل اصلی را بررسی کنم که واقعاً چه چیزی باعث تفاوت در یک مکمل سلامتی می‌شود: منحصر به فرد بودن، سهولت استفاده، اثربخشی و عوارض جانبی.

قبل از اینکه بر اساس تحقیقاتی که انجام دادم، چه به صورت آنلاین و چه آفلاین، تجزیه و تحلیلی از هر یک از این عوامل به شما ارائه دهم، باید اشاره کنم که من به هیچ وجه نمی توانم توصیه های پزشکی قانونی را ارائه دهم و این بررسی به سادگی انجام می شود. نظر من.

منحصر به فرد بودن

همه ما حرف “تمام طبیعی” را بارها و بارها شنیده ایم زیرا به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مد تبلیغاتی است. واژه‌های طبیعی تعریف نشده‌اند و می‌توانند در این مرحله به معنای واقعی کلمه باشند.

از آنجایی که این محصول منحصر به فرد است، ارگانیک بودن، کوشر و گیاه‌پسند بودن آن است. داشتن تنها یکی از این ویژگی ها، محصول را به اندازه کافی منحصر به فرد می کند، اما داشتن هر سه این ویژگی ها در یک محصول واحد، محصول را به کالایی کمیاب تبدیل می کند.

عاری بودن از سویا، لاکتوز، GMOs و گلوتن چیز بسیار رایجی است، بنابراین من این جزئیات را چندان چشمگیر نمی‌دانم زیرا تقریباً تنظیمات پیش‌فرض برای هر مکملی هستند.

راحتی در استفاده

من از مکمل های زیاد دیگری استفاده کرده ام. برخی از آنها به شکل قرص، پودر یا حتی نوشیدنی هستند.

بسته بندی به خودی خود بسیار کوچک است و از آنجایی که از قبل با نوشیدنی مخلوط نشده است، می توانید به سادگی هر کجا که هستید یک بطری آب بخرید و در هر زمان با سهولت نسبی یک نوشیدنی برای خود مخلوط کنید.

هیچ قرصی برای مصرف وجود ندارد و روند کثیفی نیست. برای سهولت در استفاده، این محصول را از بسیاری از محصولات دیگری که من استفاده کرده ام پیشی می گیرد.

اثربخشی

بیایید در اینجا صادق باشیم، این محصول با یک برنامه غذایی توصیه شده ارائه می شود که بر کاهش کربوهیدرات ها و محدودیت کالری تمرکز دارد. اگرچه حاوی ترکیبات شناخته شده تقویت کننده متابولیسم مانند چای سبز و کافئین است، اما اثربخشی این مواد طبیعی به خودی خود حداقل است.

این یک درمان معجزه‌آسا نیست، حتی اگر 10 درصد کالری اضافی را که می‌خورید بسوزاند، شما را از پرخوری نجات نمی‌دهد، زیرا درنهایت با سرعت کمتری وزن اضافه می‌کنید یا وزن کم نمی‌کنید.

با این حال، تقریباً همه مکمل‌ها یک رژیم غذایی با کالری محدود را توصیه می‌کنند، بنابراین من نمی‌توانم امتیاز زیادی را برای اثربخشی از بین ببرم. برخی از بررسی‌های مشتریان نشان می‌دهند که آنها در 5 روز اول 10 پوند وزن کم کرده‌اند، که تعدادی از آنها را شخصاً تأیید کرده‌ام، اما معتقدم این نتایج را می‌توان با بسیاری از مکمل‌های دیگر نیز در صورت ترکیب با ورزش به دست آورد. و کاهش کالری

اثرات جانبی

هیچ عارضه جانبی منفی و غیرعادی با ارزشی وجود ندارد، مگر اینکه در حین مصرف این محصول، یک وضعیت پزشکی یا واکنش نامطلوب داشته باشید.

مقدار کافئین در هر وعده تقریباً نصف مقداری است که در یک قوطی نوشابه وجود دارد و مقداری نیاسین در محصول وجود دارد که مشخص شده است که باعث برافروختگی صورت شما می‌شود، اما واقعاً هیچ چیز در آن وجود ندارد که دارای عوارض جانبی منفی ثابت شده باشد.