با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در Mount Carmel Fitness در مرکز لوئیس OH سلام کنید. مرکز به تازگی مجدداً تأییدیه امکانات MFA خود را اعلام کرده است-آنها از سال 2018 دارای تأییدیه تأسیسات MFA بوده اند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما ایفا کرد.” به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل تبریک می گویم !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت جامعه تغذیه است. وی به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 پیکربندی یوگا ، مربی ایمنی آب ، Reiki II و ACE Health Coach دارای مجوز است.

ما به تازگی با کتی ملاقات کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
من کاملاً عاشق این هستم که مردم بتوانند از طریق تناسب اندام به آرامش و شادی برسند. ایجاد تسهیلات در فرایند یادگیری مهارت های جدید و مشاهده رضایت او در کار باعث می شود کار از کار خارج شود!

انگیزه شما از انتخاب این حوزه چیست؟
من عاشق آشپزی هستم و در دبیرستان از اصطلاح “تغذیه جامع” استفاده کردم. بقیه تاریخ است ، و من خوشحالم که در مسیر توسعه حرفه ای بی پایان خود هستم که رو به پایان است.

چه توصیه ای به کسانی می کنید که وارد این رشته از آمادگی جسمانی می شوند؟
خوشبختی را در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران ایجاد می کنید پیدا کنید. به این ترتیب ، هنگامی که چالش یادگیری مهارت های جدید یا برآوردن درخواست های مختلف را بر عهده می گیرید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که عضو آن هستید به دست آورید. تجارت سالم خوشبختانه سرشار از نگرش های مثبت است ، فعالیت های فکری را تشویق می کند و به روابط انسانی پاداش می دهد. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

چگونه می توانید از مجمع پزشکی تناسب اندام مجوز بگیرید؟
تأسیسات ما به هدف و اطمینان خاصی در تبدیل و حفظ گواهینامه یک مرکز تناسب اندام پزشکی دست یافت. این زمینه تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

کتی ، از اینکه اعضای تسهیلات خود را فعال کردید متشکرم!Source link

دیدگاهتان را بنویسید