با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و چه ماجراجویی است. در طول راه ، او با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود نداشت – اما صدای گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که صدای زوزه گرگ ها را در شب می شنود پشت سرش سرما می زند. او متوجه 21 گونه گوزن ، شش عقاب کچل ، صدها گوزن ، صدها ماهی آنتلوپ ، صدها گوزن قاطری ، دو روباه و شش بز کوهی و بچه آنها شد. در حوضچه ای در وایومینگ ، او به گله ای از اسب های وحشی برخورد کرد. اسب نر به سمت جیمز حرکت کرد و در فاصله 20 متری او ایستاد ، پاهایش را محکم زد و به او خروپف کرد. سپس کل گله برگشت و در دشت غلتید ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید پیاده روی در پیاده رو فقط برای برنامه ریزی آب و غذا خوردن است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو کار کرد ، مجبور شد از مخازن گاو آب بگیرد. سپس ، در کوههای کلرادو ، تعدادی جریان آب سرد و یخ زده او را خراب کرد. هنگامی که در حوضه بزرگ وایومینگ بود ، او دوباره در مخازن احشام بود. غذای موجود در مسیر شامل وعده های غذایی کم آب برای گردشگران است. جیمز می گوید در طول راه نمی تواند غذای کافی بخورد ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به شهر می رسد ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. یک بار ، در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور طول کشید تا همه آنها را سر سفره خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

جیمز به دلیل مصدومیت مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو عازم دوبوآ آمریکا شد ، جایی که توقف کرد و منتظر زمستان سرد بود. او 1915 مایل را پیمود و در بهار از این مسیر عبور می کند تا آخرین ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید دلیل ماجراجویی بیشتر بیاموزید و اهدای در حمایت از پرونده خود

سریع کار می کند

چکمه های کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا تا کنون ، جیمز شش جفت کفش را در مسیر رد کرده است. او قبل از اینکه به جفت دیگر نیاز داشته باشد ، 400 مایل از این جفت فاصله دارد.

مکان مورد علاقه برای سفر: کوههای سان خوان در کلرادو و محدوده رودخانه باد در وایومینگ. “این کوه ها مناظر فوق العاده ای را ارائه می دهند. من عاشق سپرهای گرانیتی زیبا و باشکوه آنها از گرانیت پوشیده از برف شدم که به آسمان شلیک می کنند. “

غذای مورد علاقه در طول مسیر: گوشت گاو استروگانف ، مرغ و پیراشکی غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من خیلی غذا خوردم ، این دو طعم آخر است که می توانم بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید