با توجه به تداوم نگرانی ها در مورد COVID-19 ، “زمان مرگ نیست” باز شدن ایالات متحده را تضعیف می کند


فیلم جدید جیمز باند “زمان مرگ نیست” این هفته آخر هفته در آمریکا بدون ضربات و زوزه های اصلی آغاز شد.

به گفته MGM ، استودیوی پشت فیلم جاسوسی ، آخرین کار باند 56 میلیون دلار در خزانه آمریکا و کانادا دارد. با بازی دانیل کریگ در نقش 007.

در حالی که این رقم با انتظارات MGM از فیلم مطابقت داشت ، که بین 55 تا 60 میلیون دلار در آخر هفته متغیر بود ، این یک عملکرد نسبتاً ضعیف بود که از حق رای دادن قبلی باند عقب ماند.

“زمان مرگ نیست” ، آخرین پست کریگ در باند ، قرار بود در طول همه گیری همه گیر شود. این فیلم به دلیل COVID-19 بیش از یک سال به تأخیر افتاد و اگرچه سینماهای سراسر جهان تا حد زیادی بازگشایی شده اند ، ترس از همه گیری باعث افزایش عملکرد سینما در مقایسه با دیگر فیلم های باند شده است.

از سمت چپ ، Lashana Lynch ، Daniel Craig ، Léa Seydoux و Cary Joji Fukunaga کارگردان در اولین نمایش جهانی “No Time to Die” در لندن حضور دارند.
گتی ایماژ برای EON Productions

به عنوان مثال ، در سال 2015 ، “Spectre” با 70 میلیون دلار افتتاح شد ، در حالی که موفقیت “Skyfall” از سال 2012 با 88 میلیون دلار آغاز شد.

به گفته United Artists Releasing ، که برای MGM اوراق قرضه توزیع می کند ، نتایج نشان می دهد که در برابر بازگشت فیلم ها در حالی که ویروس همچنان در حال گسترش است ، مقاومت می کند.

این شرکت تئاتر با تماشاگران آخر هفته در شش شهر ایالات متحده نظرسنجی کرد و دریافت که حدود یک چهارم تماشاگران فیلم که آخر هفته “زمان مرگ نیست” را تماشا کردند به مدت 18 ماه در فیلم نبودند.

یک واکر از کنار بیلبورد جدیدترین فیلم جیمز باند عبور می کند "وقت مرگ نیست" در لندن
«زمان مرگ نیست» که در گیشه آمریکای شمالی به 56 میلیون دلار رسید ، از فیلم های قبلی باند با حفره های ضخیم تر عقب ماند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

اریک لومیس ، رئیس United Artists Releasing ، به وال استریت ژورنال گفت که صندوق های پول توسط مشتریان جوان اداره می شود.

لومیس گفت: “گیشه در حال حاضر 18 تا 34 ساله است.” بینندگان قدیمی معمولاً طرفداران باند هستند ، اما جمعیت شناسی تمایلی به این کار ندارد. بازگشت به تئاتر

لومیس افزود: “شما باید آنها را عادت دهید که دوباره برگردند.”

مردم منتظر اولین نمایش فیلم هستند "وقت مرگ نیست" در حالی که تظاهرات در 6 سینمای TCL چین در 6 اکتبر 2021 در هالیوود ، کالیفرنیا برپا می شود.
در ایالات متحده ، گیشه ها توسط مخاطبان جوان اداره می شود و مشتریان قدیمی هنوز در بازگشت به سینما مردد هستند.
گتی ایماژ

با این حال ، عملکرد باند در خارج از کشور بسیار قوی تر بود.

“No Time to Die” که توسط یونیورسال پیکچرز در خارج از کشور توزیع شد ، تاکنون 257 میلیون دلار در بازارهای بین المللی – بدون کمک بازار پیشرو فیلم چین – به دست آورده است. این فیلم قرار است در 29 اکتبر در آنجا اکران شود.

در حالی که صدای خفه باند در آمریکای شمالی به صورت جانبی باز می شود ، گیشه سالی پر از دست انداز در سال 2021 دارد. در ماه های اخیر ، سرانجام پس از 18 ماه تعطیلی سینما ، بازگشایی با ظرفیت محدود و کمبود هالیوود جدید ، نشانه های قوی بهبودی نشان داده شد. فیلم ها.

یک عابر پیاده از روی آرم 007 جیمز باند در بالای ورودی بازی Burlington Arcade در لندن عبور می کند
علیرغم شروع نیمه گرم در ایالات متحده ، “No Time to Die” در آخر هفته افتتاحیه در این مربوط به فروش قابل توجه بین المللی بلیط 257 میلیون دلار است. اوایل اکتبر
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

طبق گزارش Gower Street Analytics ، خزانه جهانی امسال به 20.2 میلیارد دلار می رسد که 68 درصد نسبت به سال 2020 که با همه گیری حدود 12 میلیارد دلار همراه شده است ، 68 درصد افزایش یافته است.

اما 2021 هنوز با رکورد سال 2019 یعنی 42.5 میلیارد دلار فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید