با استناد به دستور واکسن Covid نیویورک ، از سوی بروکلین نت ، تیم کیری ایروینگ ممنوع اعلام شد


شان مارکس ، مدیرکل شرکت بروکلین نتز ، کیری ایروینگ را از حضور در این تیم تا زمانی که واجد شرایط کامل برای مشارکت در دستورالعمل های واکسیناسیون نیویورک نباشند محروم خواهد کرد.

این تصمیم پس از چند روز گمانه زنی در مورد آینده نگهبان نت استارین پوینت ، که از بحث در مورد وضعیت واکسیناسیون خود در ملاء عام امتناع کرده اما در گروهی از بازیکنان NBA است ، سر باز زد. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم است زیرا کارفرمایان اجازه ندارند اطلاعات پزشکی مربوط به تک تک کارکنان – مانند استفاده از واکسیناسیون – را مستقیماً تحت قانون معلولیت ایالات متحده به اشتراک بگذارند.

تیم گفت: “کیری یک انتخاب شخصی کرده است و ما به حق شخصی او برای انتخاب احترام می گذاریم.” قانون گذاری ادامه مطلب را بخوانید. “در حال حاضر ، انتخاب توانایی او را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود می کند و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نخواهیم داد که با حضور پاره وقت شرکت کند.”

طبق مقررات شهر نیویورک ، همه کارکنان در مرکز بارکلیز و مدیسون اسکوئر گاردن – از جمله بازیکنان – و همچنین اکثر هواداران باید مدرک واکسیناسیون را برای دسترسی به دست آورند. این قانون در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، این یک حفره است که برخی از مقامات منتخب ایالتی برای تعطیلی آن تلاش می کنند.

اگرچه یک بازیکن واکسینه نشده واجد شرایط شرکت در بازیهای خارج از خانه است ، اما نت ها روز سه شنبه این احتمال را بستند و گفتند: “ما به عنوان یک تیم باید به ساخت شیمی ادامه دهیم و به ارزشهای قدیمی ادغام و فداکاری خود پایبند باشیم. “

ایروینگ تا کنون اکثر تمرینات تیمی و تمام بازیهای پیش فصل را از دست داده است. او در حالی که ماسک پوشیده بود در تمرینات تیمی در پارک بروکلین در روز شنبه مشاهده شد. روز بعد ، استیو نش سرمربی نتز اعتراف کرد که به احتمال زیاد دست کم بخشی از هفت دوره هفت ستاره آل استار را از دست خواهد داد.

غیبت ایروینگ یکی از پیامدهای مهم دستورالعمل های واکسیناسیون شهر نیویورک خواهد بود که افزایش قابل توجهی در میزان واکسیناسیون در میان گروه های اجباری مانند معلمان و کارکنان مراقبت های بهداشتی نشان داده است.

معلوم است که سایر بازیکنان حاضر در شبکه و همچنین کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ 14 میلیون و 141 میلیون قرارداد با نتز در سال 2019 با هدف کمک به تیم برای قهرمانی امضا کرد. اگر او بازی نکند ، در این فصل تا 15 میلیون دلار ضرر می کند.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.

Source link

دیدگاهتان را بنویسید