با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کین ، سرپرست آبزیان و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج واشنگتن Community in Ann Arbor ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC با موفقیت سومین گواهینامه تسهیلات MFA خود را تکمیل کرد – آنها از سال 2014 دارای مجوز MFA بوده اند! عالی !!

N تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC بوده است. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و گواهی بنیاد سلامت از کالج واشنگتن است.

ما به تازگی با آن تماس گرفتیم و در اینجا آنچه او می گوید …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
هنگامی که من در حال آموزش شنا و مربیگری هستم و بازیکنم می پرد. این می تواند فردی باشد که سالمند است و آرتریت شدید دارد و در نهایت احساس می کند که یک حرکت قوی در سبک آزاد انجام داده است. برای آنها رایگان است. این می تواند یک مشتری باشد که سالها شنا کرده و مدتی را ترک کرده است تا فکر کند می تواند در Masters Meet موفق شود. یا ممکن است یک شناگر آینده باشد که بر ترس از قرار گرفتن در آب غلبه می کند. همه آنها با کار در آب زندگی خوبی دارند. (واقعیت خنده دار: آن هر سال 50 دور در روز تولد خود شنا می کند! عکس او را در زیر مشاهده کنید – او فقط 51 دور خود را در 51 روز خود تکمیل کرد – آن !!

انگیزه شما از انتخاب این حوزه چیست؟
من علاقه زیادی به ورزش ، آمادگی گروهی در همه اشکال آن و مزایای یک محیط آبی دارم. هر روز اعضایی را می بینم که از طریق هر یک از این روش ها زندگی خود را تغییر داده اند ، خواه نیروی کار ، تحرک ، کنترل درد یا فقط آرامش.

مورد علاقه / موفق ترین فعالیت شما در The Health and Fitness Center in WCC چیست؟
دروس شنا! نه تنها شنا را بیاموزید ، بلکه شنا را بهتر ، راحت تر و در ظرفیت بدن خود بیاموزید. حتی اگر مشکلاتی دارید ، از شنا برای کار استفاده کنید. بسیاری از افراد خود را “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در واقع همه ما ورزشکاران در توانایی بدن خود هستند. شنا با بدن مهربان است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

چه توصیه ای به کسانی می کنید که وارد این رشته از آمادگی جسمانی می شوند؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. برای من چیزی به عنوان آموزش ، کمک ، مربیگری ، آموزش و پشتیبانی وجود ندارد. و هر یک از اعضای تأسیسات ما باید از همان حسن نیت برخوردار شوند. شما باید با وقت ، فکر ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشید. در مرکز ما ، که از نظر پزشکی یکپارچه شده است ، همیشه باید توجه داشته باشید که اعضا ممکن است روز سختی را سپری کنند و شما باید با صبر و شکیبایی خود سخاوتمند باشید!

چگونه می توانید از مجمع پزشکی تناسب اندام مجوز بگیرید؟
اعضای ما می توانند اطمینان داشته باشند که هر یک از کارکنان آموزش دیده است تا آنها را ایمن نگه دارد و به آنها در تناسب اندام و رفاه خود کمک کند. امکانات و رویه های ما اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها تمام جنبه های ایمنی خود را در نظر می گیرند. اعضای ما نمی توانند با خیال راحت از سایر امکانات استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از محل کار چه کار کنید
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستانم هستم! دنده کمتر بهتر! (توجه: عکسی از Ann Hiking را از Picture Rocks National Lakeshore در Alger County، MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
Foster Care یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما بچه های خودمان را بزرگ کردیم و با اینکه سخت بود ، چیزهای زیادی یاد گرفتیم! اکنون که ما همه والدین هستیم ، دوباره این کار را انجام می دهیم. هیچ کتاب آموزشی مانند فرزندان خودمان وجود ندارد ، اما ما برای حضور پایدار در زندگی کودک در آنجا تلاش می کنیم. هر کسی می تواند والد باشد!

با تشکر از شما برای داشتن چنین الهام بخشی در استخر و خارج از آن ، بدون آن!Source link

دیدگاهتان را بنویسید