بایندر چربی چیست؟

بایندر چربی یا درپوش چربی یک مکمل غذایی عصاره کاکتوس است که با مقداری چربی موجود در وعده های غذایی شما متصل می شود، بنابراین نیازی به سوزاندن کالری اضافی چربی پس از خوردن وعده های غذایی روزانه نخواهید داشت. وقتی کار می کنید، مدیریت کنترل بر آنچه می خورید یا ورزش کافی می تواند سخت باشد. در دسترس بودن بایندرهای چربی، راه حلی جدید، حساس و بسیار ساده تر را برای کنترل وزن شما ممکن می سازد.

در حال حاضر، 5 مکمل غذایی عمده بدون نسخه وجود دارد.

پرواکتول حاوی یک ماده 100٪ طبیعی Opuntia ficus-indica است که به عصاره گلابی خاردار یا انجیر هندی ساخته شده از کاکتوس نیز معروف است.

LipoBind حاوی لیترامین است که یک مجموعه فیبر است که عمدتاً از Opuntia ficus-indica ساخته شده است.

آلی با اورلیستات، ماده فعال مورد استفاده در داروی تجویزی Xenical ساخته شده است.

لیپوزینول حاوی لیترامین و سیرکادین است.

XLS Medical حاوی لیترامین و ویتامین های A، D و E.

ماده اولیه فعال Opuntia ficus-indica یک مجموعه فیبر طبیعی است که از کاکتوس معروف به گلابی خاردار یا انجیر هندی استخراج می شود که با مصرف چربی شما پیوند می یابد و آن را از بدن شما خارج می کند. مجموعه فیبر به فیبرهای محلول و نامحلول تجزیه می شود. فیبرهای محلول یک ماده ضخیم، چسبناک و چسبناک را تشکیل می دهند که بین مایع و جامد قوام دارد. فیبرهای نامحلول با برخی از چربی های غذا در معده شما ترکیب می شوند و به سرعت با آنها می چسبند و یک ژل مایع تشکیل می دهند. این باعث می شود چربی ها ژلاتینی شوند و جذب آنها توسط بدن شما سخت تر شود و در نتیجه به طور طبیعی از بدن خارج می شوند.

هنگامی که این کمپلکس ها به هم می رسند، محلولی بسیار چسبنده تشکیل می دهند که به کاهش تدریجی هضم در بدن کمک می کند. اثر دومینو باعث کاهش جذب گلوکز در جریان خون می شود، به تنظیم سطح چربی خون کمک می کند و سطح کلسترول را تا 10 درصد کاهش می دهد که می تواند به کاهش خطرات قلبی عروقی کمک کند. معده شما این محلول را برای هضم بسیار سخت‌تر می‌یابد، و در نتیجه در معده شما بیشتر از طول معمولی باقی می‌ماند که یک وعده غذایی معمولی باقی می‌ماند. نتیجه آن این است که می توانید برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید و به کاهش هوس شما برای غذا کمک می کند.

چسب های چربی حتی برای گیاهخواران نیز مفید هستند، زیرا هیچ یک از مواد تشکیل دهنده از حیوانات یا محصولات حیوانی مشتق نشده اند. تحت نظارت پزشک، برای هر بزرگسال 18 سال یا بالاتر که بخواهد برنامه کاهش وزن را دنبال کند، این محصولات می توانند به کاهش وزن کمک کنند.

اثرات جانبی.

شایع ترین عوارض جانبی گاز یا نفخ و تغییر جزئی در عادات روده ای است. عوارض جانبی را می توان با کنترل یا کاهش میزان مصرف چربی در رژیم غذایی، نوشیدن مقدار زیادی آب و پیروی از دستورالعمل های دوز توصیه شده به حداقل رساند.

هشدارها

از میزان توصیه شده بیشتر مصرف نکن. قبل از شروع هر نوع برنامه کاهش وزن با پزشک خود مشورت کنید. به خصوص اگر مشکلات پزشکی مانند دیابت، صرع، پرکاری تیروئید، بارداری، شیردهی یا مصرف هر دارویی دارید.

بهترین راه برای کاهش چربی جذب شده توسط بدن، کاهش میزان چربی در رژیم غذایی است. مطالعات بالینی نشان داده است که استفاده از چسب چربی با یک رژیم غذایی متعادل سالم، تماشای کالری و ورزش می تواند به کاهش وزن کمک کند.