بایدن با یک بیمارستان شلوغ تماس گرفت تا همسر دوستش تحت درمان سریع قرار گیرد


رئیس جمهور جو بایدن مفتخر شد که شخصاً با اورژانس بیمارستان پنسیلوانیا تماس گرفته است تا بداند “اوضاع چگونه است” زیرا همسر یکی از دوستان به دلیل شلوغی اتاق انتظار از مراقبت فوری خودداری کرد.

بایدن روز پنجشنبه گفت پس از اینکه “دوست خوب” چهارشنبه شب با او تماس گرفت ، مداخله کرد زیرا شریک زندگی اش را به بیمارستان برده بود زیرا او در تنفس مشکل داشت و تب بالایی داشت.

بیلن در سخنرانی خود در زمینه تبلیغ واکسن کووید -19 در ایلینوی گفت: “آنها او را سریع به بیمارستان منتقل کردند ، اما اتاق انتظار بسیار شلوغ بود ، همه چیز بسیار حامی بود ، آنها حتی در ابتدا او را ندیدند.”

“بنابراین ، من با این شخص تماس گرفتم. با میز ، پرستار پذیرش تماس گرفتم و پرسیدم اوضاع چگونه است.

“و برای کوتاه کردن یک داستان طولانی ، مدتی طول کشید زیرا همه – نه همه – اکثر اورژانس ها و پزشکان مراقبت از بیماران کووید مراقبت می کردند.”

هنوز مشخص نیست که آیا بایدن به همسر دوستش کمک کرده است تا زودتر به پزشک مراجعه کند یا خیر.

بایدن اصرار داشت که از اتاق انتظار پشت سرش “شکایت نمی کند” زیرا او تماس گرفت زیرا پزشکان و پرستاران “جهنم زنده را از آنها بیرون می کشند”.

“پزشکان و پرستاران ، تعداد کمی از آنها وجود دارد – آنها در حال خشک شدن هستند. واقعاً منظورم این است. آنها آنها را از جهنم زندگی و گاهی جسمی بیرون می آورند. “

جو بایدن به او افتخار کرد
جو بایدن مفتخر شد که شخصاً تماس گرفته است تا وضعیت “در اورژانس بیمارستان پنسیلوانیا” را بفهمد.
توسط کریس کلپونیس / استخر CNP / M

بایدن این اظهارات را به این دلیل مطرح کرد که از آمریکایی های واکسینه نشده درخواست کرد تا عکس های خود را از کووید -1 اس دریافت کنند.

بایدن افزود: شرط می بندم که هر یک از شما می توانید نام دیگری غیر از کووید بگذارید و آن شخص را به بیمارستان بفرستید و از او مراقبت نکنید.

وی به دستورات واکسیناسیون برای مشاغل پرداخت و از همه شرکت ها درخواست کرد تا از واکسیناسیون کارگران خود اطمینان حاصل کنند.

“من از کارفرمایان بیشتری درخواست کار می کنم. پیام من این است: کارکنان خود را واکسینه کنید. بایدن با واکسیناسیون در نهایت بر این همه گیری غلبه می کنیم. “

بدون آنها ، ما ماهها بی پایان با هرج و مرج در بیمارستانها ، آسیب به اقتصاد و اضطراب در مدارس و رستورانهای خالی و تجارت بسیار ناچیز روبرو هستیم. “

اگرچه دولت ترامپ واکسن کرونا را توسعه داد و در ابتدا آن را به کار گرفت ، اما اعتبار برنامه واکسیناسیون کووید -19 ایالات متحده را نیز در نظر گرفت.

بایدن در بیانیه ای برای بالا بردن ابروها گفت: “هنگامی که من برای اولین بار برنامه واکسیناسیون را شروع کردم و همه آن واکسن ها را دریافت کردیم ، برای همه کافی بود ، ما روزانه 3 میلیون نفر را واکسیناسیون می کردیم ، قبل از کند شدن اوضاع بسیار نزدیک می شدیم.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید