بانک قرض الحسنه مهر ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه پیشگام است / پرداخت 17 هزار ملک تسهیلات قرض الحسنه در خراسان جنوبی


به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، وحید مرادنژاد مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: از جمله بانک کرز الحسنه مهر بوده است. ایران امروز با دولت 13 در یک سال گذشته بر اساس خدمات و با توجه به شرایط اقتصادی برای بهبود وضعیت اقتصادی.

وی با اشاره به اینکه این بانک برای رفع مشکلات مردم برای گرفتن مسکن بانک تلاش کرده است، تصریح کرد: پرداخت تسهیلات بدون ضمانت از سوی بانک قرض حسنه مهر ایران آغاز شده است و 40 درصد از پذیرفته شدگان این. بر این اساس به بانک پرداخت می شود.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی ادامه داد: بر اساس اجرای این طرح، اطلاعات مشتریان در سامانه بانک اطلاعاتی ثبت شده است تا با بهبود فرآیند و عملکرد شغلی، مشتریان بتوانند ورودی دریافت کنند. تا 100 تا 200 میلیون تن بدون ضمانت.

مرادنژاد به طرحی که از ابتدای دولت سیزدهم در این بانک اجرا شده است گفت و یادآور شد: در اجرای این طرح مشتریانی که از سازمان واگذاری سهام دارند می توانند برای حفظ منافع خود پول داشته باشند و نباید سهام آنها فروخته شود. . با هزینه کم در سیستم مناسب ثبت نام کنید و پذیرش بگیرید و سهام خود را تضمین کنید.

وی با بیان اینکه در کشور 95 درصد از کل منابع عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران به صورت تسهیلات به مردم پرداخت می شود، گفت: منابع جمع آوری شده از دولت به مردم پرداخت می شود. . در قالب تسهیلات قرض الحسنه به میزان 0 تا 4 درصد.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی افزود: این بانک سال گذشته از طریق تسهیلات تبصره 16، کمیته امداد، اداره بهزیستی، بنیاد برکت، مدیرکل فرمان امام (ره)، به تعهدات بدهی خود عمل کرد. در چند ماه گذشته بدهی تولد فرزندان پرداخت شده است.

مرادنژاد با بیان اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال گذشته 730 هزار کارگاه ساختمانی به ارزش 801 هزار میلیارد ریال را تامین مالی کرده است، گفت: در خراسان جنوبی نیز در این مدت 15 هزار کارگاه به مبلغ 10 هزار ریال تامین شده است. پرداخت شده است.

وی گفت: در مورد ازدواج جوان در کل کشور بانک کرزادالحسنه مهر ایران 372 هزار مسکن 75 هزار میلیارد ریال و هزار و 400 مکان برای 10 هزار و 400 میلیارد ریال در دولت پرداخت کرده است.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خط اول منابع و تسهیلات قرض‌الحسنه قرض‌الحسنه منحصر به بانک قرض‌الحسنه مهر است، می‌گوید: ایران گفت: میزان این صندوق از محل منابع قرض الحسنه در پایان تیرماه امسال 18.47 درصد کل منابع به مبلغ 263 هزار میلیارد ریال از کل مواد است.

مرادنژاد گفت: دارایی های این بانک در 8 ماه گذشته 62.5 درصد در کشور و 72.5 درصد در کشور و 245 درصد در کشور افزایش یافته است.

وی بانک قرض الحسنه مهر ایران را بانکی دانست که دولت را در امر کار و عدالت خواهی در جامعه یاری می کند و گفت: تمام وام قرض الحسنه این بانک در پنج ماه سال جاری معرفی می شود. 1 میلیون و 100 ملک در کل کشور و 17 هزار ملک در خراسان جنوبی.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی ادامه داد: بانک قرض الحسنه مهر ایران به دنبال این بوده است، بنابراین تا پایان سال جاری تعداد پذیرش های قرض الحسنه در کشور به چهار برابر وضعیت فعلی یعنی 55 هزار در ایالت خواهد رسید.

مرادنژاد گفت: هر چه مردم فرصت افتتاح حساب های قرض الحسنه پس انداز و جاری را داشته باشند، خدمات بانک برای افزایش رفاه مردم، افزایش ارزش جان مردم، ایجاد اشتغال بیشتر و کسب و کارهای کوچک بیشتر می شود. رشد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه تعداد مشتریان این بانک در حساب قرض الحسنه 145 هزار نفر است، گفت: به دنبال افزایش این رقم به بالای 250 هزار نفر برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان هستیم.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در خراسان جنوبی گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران به دنبال کارت بانکی که کارت زندگی در جیب مردم بود، پرداخت.

مرادنژاد افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران علاوه بر ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود در شعب فیزیکی، در شعب مجازی خود که در تمامی دولت ها راه اندازی شده است نیز خدمات خود را ارائه می دهد.

وی خاطرنشان کرد: سهم بانک قرض الحسنه مهر ایران 6.27 درصد از کل منابع کشور و 18.47 درصد از منابع قرض الحسنه است.

انتهای پیام/69027
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید