بالاخره میله های تغذیه JSHealth من اینجا هستند!


وعده های غذایی روزانه همیشه جلوتر از پروتکل خودمراقبتی من است. من معتقدم که روزانه سه وعده غذایی اصلی و 1-2 وعده میان وعده می خورم. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون شما کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس گرسنگی جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

اغلب ، ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم و به چیزی آسان و مناسب نیاز داریم ، به سراغ یک میان وعده ناسالم برویم. به همین دلیل است که من توصیه می کنم نوارهای تغذیه ای حاوی موادی باشند که می توانید به آنها اعتماد کنید. با این حال ، من واقعاً برای یافتن میله هایی که دارای قند کمی هستند ، به علاوه پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون و سیری … احساس می کنم همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین ، البته من 18 ماه سفر کردم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم را برآورده کند – که BAR HIGH را تنظیم می کند! من کاملاً از راه اندازی این خط میله های پروتئینی خودداری می کنم مگر اینکه احساس کنم بهترین میله ها هستند. ما همچنین می خواستیم آنها را با برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها ذخیره کنیم تا انواع میله ها را داشته باشیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام نتیجه نهایی را فاش می کنم … 3 میله تغذیه متعادل JSHealth! آنها با غذاهای کامل ساخته شده و با پروتئین گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر تزریق شده اند. هر Nourish Bar که به طور ویژه با ترکیبات واقعی و بدون قند یا افزودنی های پنهان تهیه شده است ، دارای پروفایل درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح متعادل قند خون است.

در 3 نوع طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی منحصر به فردی دارند. PS سخت است که بازی های مورد علاقه را انجام دهم زیرا من واقعاً هر مورد مورد علاقه را دوست دارم ، اما اگر مجبور باشم انتخاب کنم … نمی توانم از دارچین ادویه عبور کنم!

نوار زیبایی Nourish + Glow چیپس کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین ، پروبیوتیک و فیبر سبزیجات برای تغذیه بدن ، به علاوه خالص ترین و زیستی ترین منبع کلاژن دریایی برای حفظ سلامت پوست و درخشندگی شما! گندم سیاه فعال به این نوار بر پایه کره بادام زمینی طعم خوشمزه ای می بخشد.

پروتئین نوار + تغذیه – چیپس دو تکه

با ترکیب شکلاتی از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر بدن خود را تغذیه کنید و روز خود را پر کنید! دانه های کاکائو یک ترد خوشمزه به این نوار چاک فاسد می افزایند.

تغذیه + میله های پروتئینی گوارشی – چاشنی دارچین

زندگی خود را با نوار پر از پروبیوتیک ها و فیبرهای پشتیبانی کننده هضم و پروتئین مغذی گیاهی مقوی تقویت کنید. دارچین طعم لذیذی را اضافه می کند ، به علاوه از سطح قند خون سالم پشتیبانی می کند.

می توانید در مورد مزایای مجموعه Nourish Bar بیشتر بدانید اینجا. نمی توانم منتظر بمانم تا شما بهترین بار دنیا را تجربه کنید (ما اینطور فکر می کنیم!).

عاشق جکس

دیدگاهتان را بنویسید