باشد که ساپینتو در آرامش باشد/ استقلال قدرت شکست فولاد را دارد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، پس از دو برد مقابل نساجی و فولاد و امتیاز مساوی مقابل پرسپولیس، دیداری سخت مقابل فولاد در هفته هشتم لیگ برتر برگزار می شود که حریف آنها یکی از تیم هایی است که تا پایان لیگ شکست نخورده است. مسابقات. هفته هفتم

احمد فیض کریملو مدافع سابق آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص این بازی گفت: به نظر من فولاد یکی از سخت ترین حریفان نیم فصل اول استقلال بود و اگر آبی پوشان بتواند در این بازی پیروز شود. وی با بیان اینکه در هر دو تیم گل گهر و فولاد که در بازی های متوالی تمامی امتیازات را کسب کرده اند نقش مهمی داشته اند.

وی افزود: با این حال تاکید می کنم استقلال توانایی شکست فولاد را دارد و می تواند مانند گل گهر اولین شکست فصل را مقابل فولاد بگیرد.

مدافع سابق آبی پوشان چه گفت: در هفته های اول عملکرد آبی پوشان فراز و نشیب هایی دارد اما وقتی به تیم اصلی نزدیک می شوند، فراز و نشیب را نمی بینند. اکنون. مشکلی که در این هفت هفته به چشمم آمد، نبود قدرت کافی در ساختار دفاعی نسبت به سال گذشته بود. آنها در این فصل نسبت به فصل گذشته گل های بیشتری از تیم های مقابل دریافت کردند و در نتیجه امتیاز بیشتری کسب کردند. ساپینتو با در نظر گرفتن مدافعان خوبی که دارد باید بتواند این مشکل را حل کند.

اظهار نظر پیشکسوت آبی پوشان: شکست خانگی پرسپولیس مقابل تراکتور به استقلال فرصت خوبی داد تا با دانستن قدر این فرصت، فولاد را شکست دهد. بازی خانگی با فولاد بهترین راه برای آبی پوشان است تا خود را در صدر قرار دهند و سپس به تثبیت پایگاه خود فکر کنند.

فیض کریملو گفت: فولاد با دریافت تنها 2 گل بهترین خط دفاعی را در این فصل دارد و این آمار نشان می دهد که باز کردن هدف دشمن برای آبی پوشان کار آسانی نخواهد بود. اما ساپینتو ابزار لازم و کافی برای غلبه بر دفاع مستحکم تیم را در اختیار دارد و اگر از این ابزارها به خوبی استفاده کند، آبی پوشان می توانند سومین پیروزی خود را جشن بگیرند.

این کارشناس فوتبال درباره محرومیت ساپینتو گفت: استقلال از نبود ساپینتو روی خط بسیار متضرر می شود و امیدوارم این موضوع منجر به از دست دادن امتیاز نشود. توصیه من به ساپینتو این است که بر این ضعف غلبه کند و اجازه ندهد تعداد محرومیت های امسال افزایش یابد.