بازی با نام خود در فضای آنلاین نشانه شرارت است


به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین صفر فلاحی در شب هفتم اربعین حرم بانوی کرامت ساعت 1080 در جاده نجف به کربلا به بیان نظریه‌های نفتا در سفر پرداخت. امین الله فرمود: امام سجاد علیه السلام این سفر را برای امیرالمومنین انجام داد. الف) بحث شده است و می توان از آن برای ارتباط با سایر اهل بیت (ع) استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از اخلاق بد دشمنان رب العالمین حسد است، گفت: در خروج امین الله از خداوند متعال می خواهیم که بدی های دشمن خدا را از خود دور کند.

وی با اشاره به تفاوت حسادت با حسادت گفت: فردی که سعی می کند نعمتی را از دیگری بگیرد یا به نعمتی که در وجود دیگری است آسیب برساند، در واقع رفتار بدی به نام حسد را دنبال می کند.

سخنران موکب خیمه گاه مقدس قم غرور را از صفات شیطان برشمرد و گفت: غرور شیطان را به نافرمانی خدا سوق داد، طمع آدم را در بهشت ​​جدا کرد و قابیل از روی حسادت هابیل را کشت.

فلاحی همچنین یادآور شد: حریص فقط مال انباشته می کند، به نفعش نیست.

وی گفت: از خداوند متعال می خواهیم که ما را در زمره کسانی قرار دهد که در سفر امین الله می توانند دین را نجات دهند و خود را حفظ کنند. عده ای امروز مواظب خود نیستند، وقتی پیامی دریافت می کنند و برای دیگری می فرستند، هزاران ذهن درگیر گفتگوهای تلخ می شود، گاهی اسم یک نفر را می زنند، یعنی. نشانه بی خدایی

مشاور تولیت آستان حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: امام حسین (علیه السلام) مظهر خیر و رحمت خداوند، بنده، بنده و عبادت است، آری نمی توانیم در این دنیا ادعای شاگردی کنیم، اما به او خدمت کنیم.

وی ادامه داد: مجاهدان عرصه حرم، شهیدانی چون حاج قاسم و ابومهدی المهندس می خواهند ما به سمت آرمان های عالی امام حسین (ع) حرکت کنیم.

انتهای پیام/78023
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید