بازگشت به مدرسه نکات بهداشتی برای کودکان


بیاموزید که چگونه فرزند خود را برای بازگشت به مدرسه آماده کنید.

زمان بازگشت به مدرسه فرا رسیده است ، به این معنی که هر فروشگاه بزرگ با نمایش جدید مداد ، پاک کن و کوله پشتی مجهز شده است. فرزندان شما ممکن است با دیدن وسایل مدرسه غش کنند ، اما برای شما این یک یادآوری است که باید آنها را برای بازگشت به مدرسه آماده کنید.

مطمئناً ، شما لیست هایی از معلمان آنها دارید که در مورد نیاز آنها به کلاس توضیح داده شده است ، اما برای حفظ سلامت آنها چه می توانید بکنید؟ کلاسهای درس به دلیل انتشار میکروب مشهور هستند و اکنون شما می خواهید فرزندان خود را ایمن نگه دارید. گروهی از مفاهیم طبیعی سالم ، نکات بهداشتی مدرسه را گردآوری کرده اند تا به عنوان والدین به شما آرامش بدهند.

پشتیبانی ایمنی برای بازگشت به مدرسه

حتی قبل از همه گیری همه گیر ، مدارس به طور گسترده ای محلی برای تبادل منظم میکروب ها در نظر گرفته می شد. یکی از بهترین راه ها برای آماده سازی فرزند شما این است که مطمئن شوید او از یک پاسخ ایمنی سالم برخوردار است. رژیم غذایی مغذی اولین خط دفاعی شما در برابر بیماری است ، اما ویتامین ها و پروبیوتیک های ایمن برای کودکان نیز می توانند کمک کننده باشند.

تحقیقات نشان می دهد که استفاده روزانه از پروبیوتیک ها می تواند پاسخ ایمنی بدن کودک را هنگام تماس با ویروس ها تقویت کند. مولتی ویتامین های کودکان همچنین می توانند به پر کردن شکاف های تغذیه ای کمک کرده و اطمینان حاصل کنند که فرزند شما دارای ویتامین C ، روی و سایر مواد مغذی کافی برای حفظ سلامتی است.

سلامت روانی آنها را بهبود بخشد

سال گذشته برای بچه ها سخت بود. معلمان ، پزشکان اطفال و سایر متخصصان بهداشت روانی تازه با تأثیر همه گیری بر کودکان ما آشنا شده اند. بازگشت به مدرسه امسال ممکن است متفاوت از قبل باشد. فرزندان شما ممکن است هنگام فکر کردن به بازگشت به مدرسه شک یا اضطراب بیشتری از خود نشان دهند یا به صورت گیج شده عمل کنند.

مدارس نسبت به گذشته مکانهای قابل پیش بینی برای کودکان نیستند ، بنابراین اگر متوجه شدید که فرزندان شما در مورد بازگشت به کلاس احساسات یا نگرانی های شدیدی دارند ، حتماً فضای گوش دادن ایجاد کنید. توجه نیم ساعته به آنها یا مشارکت در فعالیت های مورد علاقه آنها می تواند بینش هایی را برای شما به ارمغان آورد که به آنها کمک می کند تا آمادگی بهتری داشته باشند.

از دانش آموزان سالم با محصولات مفهومی طبیعی سالم حمایت کنید

تغذیه کودکان با ناهار مغذی یکی از راه های حفظ سلامت آنها در این سال تحصیلی است. فروشگاه ما مملو از مکمل ها و ملزومات سفارشی است تا از سلامت فرزندان شما هنگام بازگشت به مدرسه حمایت کند.

Genestra HMF مناسب برای پروبیوتیک های مدرسه

فرزندان خود را با حمایت مورد نیاز برای سالم ماندن و شاد بودن با مکمل های خوشمزه پروبیوتیک به مدرسه بفرستید. Genestra HMF Fit for School Probiotic حاوی ویتامین C و D و همچنین 12.5 میلیارد CFU از سویه پروبیوتیک منحصر به فرد است.

باغ زندگی Life ویتامین کد کودک مولتی ویتامین کامل جویدنی

با استفاده از مولتی ویتامین روزانه مانند مولتی ویتامین ویتامین جویدت کامل کودکان از باغ زندگی ، مطمئن شوید که سیستم دفاعی فرزند شما از حمایت لازم برخوردار است. این مکمل با داشتن 26 میوه و سبزیجات ارگانیک می تواند از پاسخ ایمنی ، سلامت استخوان ها و پشتیبانی گوارشی پشتیبانی کند.

HLC مناسب برای پروبیوتیک های مدرسه ای از فارماکس

با داروی Pharmax’s HLC Fit for School Probiotic به سلامت فرزند خود در طول سال تحصیلی کمک کنید. این مکمل پروبیوتیک با طعم طبیعی و جویدنی حاوی طیف گسترده ای از پروبیوتیک ها و مواد مغذی کلیدی برای حمایت از سیستم ایمنی بدن است.

آیا نکاتی درباره سلامتی دوران مدرسه برای اشتراک گذاری دارید؟ تیم مفاهیم طبیعی سالم دوست دارد در مورد آن در بخش نظرات زیر بخواند.

درباره ترزا گروسکوپ ، CN

متخصص تغذیه معتبر در اپلتون ، ویسکانسین ، بنیانگذار مفهوم طبیعی سالم. مدافع سلامت و تغذیه طبیعی. عاشق باغبانی ، دوچرخه سواری ، تناسب اندام ، قایق سواری ، حیوانات (مخصوصاً گربه ها) و آشپزی است. ترزا گروسکوپ



دیدگاهتان را بنویسید