بازدیدکنندگان از بازدید از منطقه خسروی خودداری کنند


به گزارش تجارت نیوز، نحوه خرید پول اربعین بخوانش.

به گزارش ایسنا، سردار محمد شرفی در حاشیه بازدید از بندر مرزی خسروی، اظهار کرد: به دلیل ازدحام جمعیت و گرمای هوا، وضعیت بندر مرزی خسروی بسیار سخت شده است. پر شده. مردم.

وی ادامه داد: طرف عراقی سیستم خوبی برای تامین آب و انتقال زائران ندارد و به همین دلیل زائران دچار مشکل هستند.

پذیرایی از مهاجران ایرانی در منطقه خسروی بود

به گزارش تسنیم، شرکت اتوبوسرانی کرمانشاه وظیفه انتقال مهاجران ایرانی از منطقه خسروی به شهر بغداد را بر عهده گرفت.

با همکاری شرکت واحد اتوبوسرانی کرمانشاه 50 دستگاه اتوبوس برای انتقال مهاجران از این منطقه وارد عراق می شود.

در حال حاضر مردم در سمت ایرانی مرز خسروی ساکن هستند و این افراد از پاسگاه فرجا عبور کرده اند اما به دلیل نبود خودرو برای حرکت به سمت عراقی خودروی آنها فعلا متوقف شده است.

کدام بانک ها وام اربعین ارائه می دهند؟

پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) علی صالح آبادی رئیس کل بانک مرکزی در حاشیه جلسه هیات دولت درباره خرید ارز از زائران اربعین در جمع خبرنگاران گفت و گو کرد.حسینی: به امید آزادی مردم. به صرافی ها بروید بانک ها را هم شناسایی کرده ایم، قبلا 5 بانک بودند، الان 21 بانک هستند که اسامی آنها در سایت بانک مرکزی منتشر شده و شعب و آدرس آنها مشخص است، بنابراین ما مردم به بانک ها نگاه می کنیم.

صالح آبادی افزود: البته در حال مذاکره با دوستان عراقی هستیم و عصر امروز جلسه ای برگزار می شود که همکاران ما در آنجا حضور خواهند داشت.

وی در خصوص پنجره سرویس ملی و اینکه هنوز برخی از قسمت های بانک مرکزی به این پنجره متصل نشده است، گفت: تا پایان شهریورماه به طور کامل وصل می شویم.

فهرست مراکز معاملاتی سکه اربعین (صرافی های عضو بازار ارز ایران و شعب منتخب بانک های نظارتی) برای فروش سکه اربعین اعلام شد.

فروش پول به خارجی ها

به گزارش بخش خبر بازار ارز ایران؛ هامونی تائید کرد: وقتی شخصی پول می‌خرد، پرداخت کننده وام باید به آن دسترسی داشته باشد و نمی‌توان پول اربعین را به عنوان نماینده شخص پرداخت‌کننده وام به دیگری فروخت.

مدیر عامل بازار ارز ایران خاطرنشان می کند: متقاضی خرید ارز در هنگام گفت و گو با یکی از فروشندگان ارز اربعین باید سه سند از خود ارائه دهد که عبارتند از؛ اصل کارت ملی، کارت بانکی و شماره تلفن همراه (هر سه باید به نام خود مهاجر باشد) همراه داشته باشید. سکه اربعین به متقاضی فروخته می شود.

نحوه انتخاب ارز

وی با اشاره به دلیل انتخاب نوع ارز خریداری شده توسط مهاجر گفت: خرید دلار یا دلار عراق به انتخاب خریدار و در صورتی که ملک فعلی مشتریان به مبلغ درخواستی باشد انجام می شود.

خرید از سرفاضل زیارت

هامونی یادآور شد: فروش پول اربعین از محل برگزاری تور اربعین حسینی (ع) و با توجه به اخطار بانک مرکزی است. هیچ محدودیتی برای خرید صندوق سفر برای متقاضیان در سال جاری وجود ندارد.

وی ادامه داد: بر اساس توافقات مربوطه، دریافت وجه زیارت اربعین مشروط به ورود به کشور عراق است و مانع از دریافت وجه توسط سایر رؤسای قانونی برای هزینه های خدماتی نمی شود.

هامونی افزود: معامله‌گران بازار اعم از بانک‌ها و صرافی‌ها، ارز سفر اربعین را از طریق فرآیند معاملات بازار ارز ایران و مبادلات در بین معامله‌گران بازار در سیگنال‌های معاملاتی فوق‌الذکر ارائه می‌کنند.

با نرخ توافقی خرید کنید

رئیس بازار ارز ایران ادامه داد: بر اساس تصمیم بانک مرکزی، صرافی‌ها و بانک‌های تحت مدیریت می‌توانند به جای ۱۰۰ دلار، ۱۵۰ هزار دینار عراقی را با علامت نرخ مصوب به متقاضیان پرداخت کنند.

هامونی با اشاره به اینکه نرخ ارز اربعین بر اساس یک شاخص مصوب تعیین می شود، ادامه داد: نرخ ارز برای نقل و انتقال پول در ساعات تجاری بر اساس روش عرضه و تقاضا تعیین می شود و نرخ مناسبی نیست، تعبیری است مانند. که به عنوان نرخ های یارانه ای یا نرخ های یارانه ای.

وی در خصوص نرخ توافقی در بازار ارز ایران گفت: بازار ارز ایران یک بازار رسمی است که زیر نظر بانک مرکزی ایجاد می شود تا نرخ مشخصی برای بازار پول پول با نرخ برابر پیدا کند. . پول (ناشی از مکانیسم عرضه و تقاضا) و مرجع رسمی تعیین نرخ ارز بر اساس شاخص های نرخ توافقی است.

وی همچنین گفت: بر اساس نظارت هایی که در حال انجام است متقاضیانی که به هر دلیلی پس از ثبت نام در سامانه سماح تصمیم به حضور در راهپیمایی اربعین نکنند، از خرید وجه از این بند منع شوند.

خرید پول از یک دسته خاص

وی توصیه کرد: با توجه به مدیریت خوب شبکه مالی و مبادلاتی، مهاجران پول مورد نیاز خود را در شهر مقصد دریافت کنند و به خرید پول در مناطق خروجی کشور متکی نباشند.

لیست فروشندگان پول اربعین

وی با بیان اینکه در بازار مختلط ارز ایران، دلالان مجاز و دارای مجوز زیادی وجود دارند که تحت نظارت بانک مرکزی تحت عنوان دلالان بازار مختلط فعالیت می کنند، افزود: فهرست معاملات اعضا ورودی. بازار ارز ایران در سایت این بازار به آدرس www. ice.ir هست. پس از تکمیل لیست شعب بانک های منتخب و صرافی های منتخب فروش سکه اربعین، لیست به صورت مستمر به روز می شود.

مدیر بازار مبادلات ارزی ایران گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به زائران اربعین، تعداد شعب بانک های تعیین شده افزایش می یابد و با توجه به شرایط موجود، فهرست شعب تعیین شده بانک های عامل از طریق سایت بازار اضافه می شود. تعامل نزدیک مدیران عامل بانک

پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان

هامونی ادامه می دهد: مسافران اربعین حسینی (ع) سوالات زیادی دارند که بسیاری از این سوالات در سایت www.ice.ir پاسخ داده شده است.