ایگور شسترکین در خانه رنجرز بازی کرد


واشنگتن- گرچه جرارد گالانت به صراحت اعلام کرده است که با بنوآلیر دروازه بان رنجرز در مورد نحوه استقرار دروازه بانان تیم مشورت خواهد کرد ، مربی جدید گفت که انتظار ندارد ایگور شسترکین یا الکساندر جورجیف در بسیاری از مسابقات به میدان بروند. فصل – به عنوان دو مسابقه اول فصل چهارشنبه و پنجشنبه.

با توجه به این که جورجیف چهارشنبه شب در Capital One Arena با نتیجه 5 بر 1 مقابل کاپیتال رنجز به پایتخت پذیرفت ، گالانت گفت که شرط مطمئن است که شسترکین روز پنجشنبه مقابل میدان مدیسون در تور مقابل استارز به میدان می رود. باغ.

گالانت پس از شکست گفت: “بدیهی است که شما در مسابقات متوالی شرکت کردید.” من فکر می کنم جورجی واقعاً خوب بازی کرد ، فکر نمی کنم مشکلی در گلزنی با جورجی وجود داشته باشد. ” احتمالاً شستی بازی خواهد کرد [Thursday]به ”

گئورگیف چهار گل از 27 شوت چهارشنبه را به ثمر رساند ، سه گل از آنها در بازی قدرتمند پایتخت بود.

ایگور شسترکین
AP

بارکلی گودرو ، سامی بلیس ، دریدن هانت ، جارد تینوردی و پاتریک نمث در فیلم رنجرز بازی کردند.

هانت در خط چهارم در کنار کوین رونی و رایان ریوز اسکیت بازی کرد ، در حالی که تینوردی در سومین جفت دفاعی در سمت چپ نیمت قرار گرفت. بلس در کنار گودرو و فیلیپ چیتیل در رده سوم ایستاد.


گالانت گفت بسیاری از فکرها روی رنجرز بود که شش کاپیتان جایگزین را به جای دوختن حرف “C” روی ژاکت تنها به یک بازیکن متصل کرد. پنج نفر از شش بازیکنی که برای هدایت بلوز پیراهن انتخاب شده اند ، کهنه کار تیم هستند ، در حالی که گودرو بعد از کمتر از سه ماه با این سازمان افتخار کسب کرد.

گالانت قبل از بازی گفت: “بارکلی اخیراً دو جام استنلی را برد ، او یک شخصیت شخصیتی است و من در اردوی تمرینی او را کمی شناختم ، در مورد او با افراد دیگر ، مربیان صحبت کردم.” “بدیهی است که این انتخاب دشواری بود و زمان زیادی برای ما طول کشید ، اما قطعاً انتخاب خوبی است.”

گودرو که تنها چند روز پس از آنکه لایتنینگ حقوق خود را برای خرید بازیکن رایگان رنجرز در ماه جولای مبادله کرد ، قرارداد 6 ساله امضا کرد ، در شکست اول 5 از 7 دوئل را برد. وی همچنین دو موشک در ساعت 15:33 به وقت یخ به دروازه ارسال کرد.

گودرو در مورد پوشیدن “A.” گفت: “این بسیار خاص خواهد بود.” “بدیهی است که تیم Original Six با سابقه غنی برای شهر خاصی بازی خواهد کرد.” پوشیدن پیراهن امروز برای اولین بار افتخار بزرگی خواهد بود. “

گودرو 28 ساله افزود که تماشای بازی افتتاحیه فصل پایانی تامپا بی در برابر پنگوئن ها “کمی عجیب” بود. لایتنینگ بنر مسابقات قهرمانی استنلی 2020/21 را در مقدمه برداشت ، اگرچه گودرو گفت هنوز حلقه خود را دریافت نکرده است.

گودرو در پاسخ به این س ifال که آیا از دریافت “A” شگفت زده شده است یا خیر ، گفت:

او می گوید: “من را به عنوان رهبر به اینجا آوردند.” “من فکر نمی کنم حرف روی پیراهن خیلی تغییر کند ، من هنوز همان ذهنیت را دارم ، هنوز همان بازی را که همیشه انجام داده ام انجام می دهم. مانند مردی که می تواند به برخی از سوالات پسرهای جوانتر پاسخ دهد و بر آنها تأثیر مثبت بگذارد. “

دیدگاهتان را بنویسید