این ایالت در حال خشک شدن است زیرا صندوق کار غیرقانونی نیویورک پذیرش درخواست های جدید را متوقف می کند


بودجه 2.1 میلیاردی دولت برای کارگران مستند آسیب دیده از اپیدمی تقریباً بسته شده است.

صندوق کارگران مستثنی که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا همه گیری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد پوند به حدود 120 هزار نفری که از تابستان امسال وزارت امور خارجه این برنامه را درخواست کرده اند ، و برخی دیگر برای برنامه های در حال انتظار درخواست کرده اند. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، بیش از 2 میلیارد تا پایان ماه اکتبر پرداخت می شود.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جامعه مهاجران از بهبود ما حمایت می کند و من متعهد شده ام که از روز اول در دفتر خود در اسرع وقت به نیویورکی ها کمک کنم.”

هوچول قول داده بود که در اولین هفته مراحل تأیید و پرداخت درخواست را در دفتر خود تسریع کند. DOL دولتی با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت همکاری کرد تا اطلاعات مربوط به برنامه ها و آموزش در صندوق کارگران مستثنی را جمع آوری کند.

تقریباً تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر 15،600 بودجه دریافت کرده اند.

برای واجد شرایط بودن بودجه ، متقاضیان باید نشان دهند که مقیم نیویورک هستند (و هستند) قبل از مارس 2020 و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و اپیدمی حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 و 1 آوریل 2021 از دست داد.

طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. موسسه سیاست مالی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این صندوق بهره مند شوند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از ائتلاف کارگران مستثنی صندوق می گوید: “تنها دو ماه پس از افتتاح این صندوق ، این نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” وی گفت: هزاران متقاضی هنوز در دست بررسی هستند و منتظر نتیجه هستند. درخواست کلیه کارگرانی که برای بدست آوردن صندوق 23 روزه روزه گرفته بودند ، تأیید نشد. ”

گوئررو گفت “به دلیل موانع جغرافیایی واجد شرایط و مسائل استراتژیک برجسته” بسیاری از کارگران واجد شرایط برنامه را ترک کرده اند ، به ویژه در قسمت بالای نیویورک که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک های ترویجی و برنامه ای وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن مدارک مورد نیاز تلاش کرده اند ، به ویژه کنسولگری ها ماههاست با تاخیر مواجه شده اند.” اطمینان حاصل کنید که. “

سیاستمداران حامی مالی صندوق های کارگری محروم ، خواستار بودجه اضافی و افزایش مزایای بیکاری شدند.

جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئین در بیانیه ای گفت: “با 99 of درخواست های تأیید شده واجد شرایط برای مزایای درجه 1 ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مpدی مالیاتی را به طور ناعادلانه حذف می کند و بسیاری از کارگران ، به ویژه در استان ، نمی توانند شرکت کنند.” به ما به بودجه تکمیلی برای ادامه خدمت به خانواده هایی که در مسیر بهبود مالی کار می کنند ، نیاز داریم. “

کارمن دی لا رزا ، عضو مجمع اعلام کرد: “بودجه کارگران محروم ناشی از درد و رنجی است که در اوج شیوع بیماری کووید -19 در جوامع خود شاهد بوده ایم.” امتیازات مالی به کارگرانی که از خدمات دولتی محروم هستند داده شده است. ”Source link

دیدگاهتان را بنویسید