اینفینیتی QX80; دیدار با یکی از بهترین کلاس های SUV جهان (+ عکس)


در حوزه طراحی، اینفینیتی سبک و رویکرد خاص خود را دارد و از خطوط و زوایایی استفاده می کند که در دیگر محصولات بازار جهانی و برندهای معروف شاهد آن نیستیم.

عصر ایران– وقتی از محصولات خودرویی باکیفیت در کلاس SUV دنیا صحبت می کنیم، باید مکان هایی را برای محصولات ذکر کنیم. نا محدود آن را کنار بگذارید. این شرکت در معرفی جدیدترین از QX80 گفته می شود مدل 2023 طراحی انحصاری این برند است.

در حوزه طراحی، اینفینیتی سبک و رویکرد خاص خود را دارد و از خطوط و زوایایی استفاده می کند که در دیگر محصولات بازار جهانی و برندهای معروف شاهد آن نیستیم.

مثلا روی بینی QX80 بالا آمدن متمایز موتور و الگوی برش چراغ های جلو نشان از اعتماد طراحان این خودرو دارد. اجازه دهید در مورد وضعیت ستون آخر و چراغ های اصلی عقب نیز صحبت کنیم که چگونه سقف به پایان می رسد و ناگهان روی چراغ های اصلی می افتد.

جزئیات کرومی لوکس را می توان در هر قسمت از بدنه، از جلوپنجره گرفته تا ریل سقف و نمای جانبی، یافت.

نا محدود QX80

فضای داخلی خانه از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است و تکنولوژی آن وجود دارد. صفحه نمایش لمسی 12.3 اینچی برای تنظیمات سیستم سرگرمی، پشتیبانی از اپل کارپلی بی سیم، پشتیبانی از اندروید اتو در حالت اتصال USB، شارژ بی سیم، پشتیبانی از دستیار صوتی الکسا آمازون، دسترسی به تنظیمات لمسی روی فرمان و غیره.

در قسمت موتور از مدل 8 سیلندر 5.6 لیتری با قدرت خروجی 400 اسب بخار و گشتاور 560 نیوتن متر استفاده شده است. سیستم های چهار چرخ محرک فعال هستند. برای مدل از جعبه دنده 7 سرعته دستی استفاده شده است. با توجه به ساختار قوی شاسی، درجه یدک کشی نا محدود QX80 معادل 3855 کیلوگرم است.

اینفینیتی QX80 مدل 2023 دارای برچسب قیمتی 72200 دلاری در بازار ایالات متحده است.