ایجاد یک آمریکا فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامت خود انجام دهند. فعالیت می تواند بلافاصله به افراد کمک کند تا بعد از هر تمرین احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد خود را به میزان توصیه شده فعالیت بدنی اختصاص نمی دهند. جمعیتهای کم درآمد در مقایسه با درآمدهای بیشتر ، سیاهپوستان یا اسپانیایی تبارها در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی زبان ، و ساکنان روستایی در مقایسه با مناطق شهری دارای فعالیت بدنی کمتری هستند. ما می دانیم که نابرابری های سیستماتیک در توانایی فعالیت بدنی وجود دارد که به این تفاوت ها کمک می کندبه

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، آنها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها را در ژانویه 2020 راه اندازی کردند. افراد فعال ، ملت سالم، تلاش سراسری برای کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 از نظر جسمی فعال تر. این ابتکار باعث ایجاد دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی برای همه افراد بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، وضعیت معلولیت ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی می شود.

چگونه فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

ستون کاراکتر با هفت پیکان که به طور متناوب به چپ و راست اشاره می کنندافراد فعال ، یک ملت سالم یک رویکرد جامع و مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقاء در سطوح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی حتی ارائه می دهد. استراتژی هایی که کار می کنند با همکاری سایر آژانس های فدرال و سازمان های ملی (شکل را ببینید). هر گونه استراتژی برای افراد فعال و یک کشور سالم می تواند طوری طراحی شود که دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی را ارتقا دهد. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با زمینه محلی خود ، از جمله نیازها و ترجیحات اعضای جامعه و اموال جامعه انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه افراد در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و استادان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از ابتکار سراسری می شوید و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ایجاد محله های قابل دسترسی ، حمایت از اقتصادهای محلی ، رسیدگی به برابری سلامت و بهبود سلامتی کمک کنید. افراد ، خانواده ها و جامعه شما.

اتصال آسان است! از افراد فعال ، یک ملت سالم دیدن کنید اتصال به یک وب سایت و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا استادان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا حامی آن باشید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • از طریق خبرنامه ماهانه افراد فعال ، ملت سالم به منابع و اطلاعات دسترسی پیدا کنید.
  • برای وب سایت ها ، اخبار رسانه های اجتماعی و سایر منابع نشان دریافت کنید تا به شما در انتشار اطلاعات مربوط به کار خود و حمایت از ابتکار کمک کند.
  • اتصال به شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان که از افراد فعال حمایت می کنند ، یک ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، یک ملت سالم گام برداشته اند و شما نیز می توانید! در اینجا چند نمونه از کارهایی که طرفداران دیگر انجام داده اند و راه هایی که می توانید با آنها مشارکت کنید ، ذکر شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان مقالاتی را با استفاده از #ActivePepole در رسانه های اجتماعی منتشر می کنند. درباره راه هایی که می توانید بیشتر بدانید خبر را پخش کنیدبه
  • این انجمن دولتهای Maricopa از طریق اولین افراد فعال ، اعلام یک ملت سالم ، تعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود را نشان داد. می توانید فایل را بارگیری کنید قالب بیانیه و با یکی از مقامات منتخب همکاری کنید تا در جامعه خود یکی از آنها را بسازید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی CDC در حال حاضر 61 ذینفع را در ایالت ها و جوامع سراسر کشور برای ایجاد کمک مالی تأمین می کند. مسیرهای دوستانه برای فعالیت به مقصدهای روزمره، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه کاری خدمات پیشگیرانه جامعه ایالات متحده. پروژه ها در جوامع مختلف متفاوت است و ممکن است شامل مسیرهایی مانند پیاده روها ، پیاده روها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی با اهدافی مانند خانه ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. ببینید آیا وجود دارد یا خیر جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست فعالیت فیزیکی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد و محیطی را ایجاد می کند که فعالیت بدنی را به حداکثر می رساند. PAPREN شریک اصلی تحقیقاتی ابتکار CDC Active People ، Healthy Nation است که همکاری بین بخش ها را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که ایالت ها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای رویکردهای سیاست برای حمایت از فعالیت بدنی استفاده کنند. درباره PAPREN بیشتر بدانید در نگاه اول یا بازدید کنید وب سایت PAPREN به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان بهداشت ، متخصصان فیزیک و تناسب اندام و سایر افراد بپیوندید.

چگونه می توان از شاخص تناسب اندام آمریکا در ارتباط با افراد فعال ، یک ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index داده هایی را که تصمیم گیران و شرکا می توانند برای ایجاد برنامه هایی برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنند ، ارائه دهندبه انجمن ها می توانند داده ها را کاوش و به اشتراک بگذارند و فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی کنید تا تعیین کنید که تلاش خود را در کجا متمرکز کنید. هنگامی که جوامع درک کردند و تعیین کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، می توانند از افراد فعال ، یک ملت سالم استفاده کنند استراتژی هایی که کار می کنند تمرکز خود را بر فعالیتهایی که می خواهند انجام دهند تا شیوه زندگی فعال خود را افزایش دهند ، محدود کنید.

منابع

  • فولتون JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال CDC ، یک ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکای فعال با هم مجله ای درباره فعالیت بدنی و سلامتی. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. ارائه استراتژی های فعالیت بدنی موثر: افراد فعال ، یک ملت سالمSMبه مجله ای درباره فعالیت بدنی و سلامتی. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10،1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری در این گزارش از نویسندگان است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسندگان:

کن رز، MPA ، مدیر شعبه ، گروه فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، دکترای تخصصی ، اپیدمیولوژیست، گروه فعالیت بدنی و سلامت، بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/گروه فعالیت بدنی و سلامت، بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

# افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید