اکثر زندانیان زن از جزیره رایکر منتقل می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در مرکز بدنام زنان جزیره ریکرز نگهداری می شوند ، به زندان دولتی در شهرستان وستچستر منتقل می شوند ، این آخرین تلاش برای کاهش جمعیت زندان در بحران است.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق ایالات متحده و شهر مبنی بر انتقال “تقریباً تمام زنان و هویت زنان” از جزیره ، از هفته آینده خبر دادند.

در مجموع 230 زندانی به مرکز اصلاحات بدفورد هیلز و مرکز اصلاحی تاکونیک ، تقریباً 40 مایلی شمال شهر نیویورک ، در مرکز خواننده رز مایکل آیلند منتقل می شوند.

به گفته هوچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به کاهش اضطراب کارکنان ، محدود کردن ظرفیت و افزایش ایمنی بسیاری از بازداشت شدگان” کمک می کند. هنوز مشخص نیست که آیا مرکز خواننده رز ام بازگشایی می شود یا خیر.

زندانیان زندان های زنان از طولانی شدن شرایط غیربهداشتی ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده گسترده از سوی نگهبانان شکایت کرده اند. در سال 2017 ، شهر 1.2 میلیون پرونده شکایت دو زن را مطرح کرد که می گفتند مکرراً مورد تجاوز و سوء استفاده ماموران اصلاحی زندان ، معروف به Rosie قرار گرفته اند.

در بیانیه ای ، انجمن عدالت جامعه زنان ، که رهبری کمپین بستن زندان زنان را بر عهده داشت ، از این تصمیم استقبال کرد و در عین حال از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را که می توانند خدمات جایگزین به زندان ارائه دهند ، تسریع کند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل یک ضربه غیرقابل باور برای مادران ، دختران و خواهران ما است که بسیاری از آنها خود قربانی سوء استفاده هستند.” “درمان از امروز آغاز می شود.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد دارای مهد کودک 25 تختخوابی است و اخیراً مرکز ویژه ای برای زنان تراجنسیتی اضافه شده است. در سال 2019 ، یک زن 27 ساله ترنسجندر ، للین پولانکو ، که با قید وثیقه 500 دلاری به دلیل روسپی گری و نگهداری مواد مخدر در سطح پایین دستگیر شده بود ، در یک واحد انفرادی در منطقه مسکن مرده پیدا شد. این شهر به خانواده پولانکو مبلغ 5.9 میلیون دلار به عنوان تسویه حساب پرداخت کرد.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در Rikers قرار دارد می تواند در تاسیسات وستچستر تحت درمان قرار گیرد.

در بیانیه مطبوعاتی آمده است که اداره اصلاحات دو بار در روز امکانات حمل و نقل را برای اعضای خانواده و عزیزان زندانی از جمله مکان های وانت اتوبوس در هر منطقه اما استاتن آیلند فراهم می کند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید