او “من را درک می کند”: آدامز از انتصاب برادر به عنوان معاون کمیسر پلیس نیویورک دفاع می کند


شهردار اریک آدامز تصمیم خود را برای انتصاب برادر کوچکترش به عنوان معاون کمیسر در اداره پلیس شهر نیویورک توجیه کرده و گفته است که او کسی را می خواهد که بتواند در نقشی که شامل مدیریت امنیت او باشد اعتماد کند.

آدامز روز یکشنبه پس از یک کنفرانس مطبوعاتی نامرتبط در بیمارستان Bellevue به خبرنگاران گفت: “برادرم مرا درک می کند.” و اگر مجبور باشم زندگی خود را به دست کسی بسپارم، می‌خواهم آن را در دست کسی بگذارم که عمیقاً به او اعتماد دارم، زیرا این یک فرآیند بسیار شخصی برای امنیت شماست.»

وی گفت: این انتصاب در حال بررسی از سوی هیئت تضاد منافع شهرستان است که به گفته وی تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

یکشنبه اولین باری بود که آدامز به گزارش‌های روز جمعه مبنی بر اینکه برادرش برنارد آدامز، گروهبان 56 ساله بازنشسته NYPD، به عنوان معاون کمیسر انتخاب شده بود، صحبت کرد. این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که فیلیپ بنکس، رئیس سابق پلیس نیویورک با سابقه ای بحث برانگیز، در مقاله ای در روزنامه دیلی نیوز فاش کرد که معاون بعدی شهردار شهر در امور امنیت عمومی خواهد بود.

شهردار آدامز در مورد هر دو انتصاب با انتقاداتی مواجه شد که سوالاتی در مورد خویشاوندی و دوستی ایجاد کرد. بانک ها در سال 2014 پس از اینکه تحت تحقیقات فدرال به دلیل رسوایی رشوه قرار گرفتند، استعفا دادند. برادر او، دیوید بنکس، رئیس مدرسه شهر جدید است. در همین حال، شینا رایت، که شریک داخلی دومی است، به عنوان معاون شهردار برای ابتکارات استراتژیک خدمت می کند.

آدامز در پاسخ به سوالی درباره انتخاب بانک ها علیرغم گذشته ای که برخی کارشناسان می گویند او را از دریافت گواهینامه امنیتی عالی منع می کرد، گفت که فیلیپ بنکس در زمان ریاست خود، جرم و جنایت را کاهش داده و سوء استفاده از توقف و حرکت را مهار کرده است. دپارتمان، بالاترین مقام یونیفرم پوش.

وی گفت: “من قصد دارم بهترین افراد را برای انجام وظیفه برای حفظ امنیت این شهر انتخاب کنم” و افزود: “فیل بهترین فرد برای این کار است.”

استدلال شهردار شبیه انتصاب برادرش بود که توجه خبرگزاری های سراسری را به خود جلب کرد.

آدامز که روز یکشنبه در سی ان ان صحبت می کرد، افزایش جرایم ناشی از نفرت را دلیلی عنوان کرد که به ویژه در مورد امنیت خود نگران بود. شهردار که گاهی بدون امنیت سفر کرده است، گفت که همچنان می‌خواهد با مردم قابل دسترس باشد. او گفت: «من به تعادل درست نیاز دارم. “برادرم سابقه ای در امور اجتماعی دارد، تعادلی که من به آن نیاز دارم. او اجرای قانون را درک می کند.”

برنارد آدامز دو دهه را در NYPD گذراند. بر اساس لینکدین وی، او اخیراً به عنوان دستیار مدیر عملیات پارکینگ و حمل و نقل در دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا خدمت کرده است.

جفری فاگان، استاد حقوق در دانشگاه کلمبیا که در رشته پلیس تحصیل می‌کند، این انتصاب را به‌عنوان خویشاوندی توصیف کرد. او گفت: «مدیر پارکینگ در یک دانشگاه روستایی جنوب نه تجربه و نه صلاحیت این سمت را دارد. تصور اینکه یک مجری قانون مجری قانون در شهر نیویورک یا کشور وجود نداشته باشد، سخت است.