اهداف تناسب اندام 2022 خود را با LSF 30 شکست دهید


اهداف تناسب اندام 2022

سال 2022 است و ما در آستانه ورود به سالی کاملاً جدید پر از فرصت های جدید هستیم – فقط باید بگویید بله! و دختر، اگر اهداف تناسب اندام 2022 در ذهن شماست، من شما را دریافت کرده ام.

من چالش LSF 30 را طراحی کردم تا به شما کمک کند روال های سالم بسازید، تنظیم مجدد کنید، وزن کم کنید، یاد بگیرید که به بدن خود سوخت رسانی کنید و ابزارهای لازم را در اختیار شما قرار دهم. شما را در سال 2022 انتخاب کنید!

تصمیم گیری سال جدید، تصمیم گیری سال جدید شما، اهداف، برنامه تناسب اندام، تناسب اندام رایگان، تمرینات برای زنان

روتین LSF 30 شما

می‌خواستم منابع واقعاً شگفت‌انگیزی را در اختیار شما بگذارم تا در 30 روز آینده به شما کمک کنم.

در زیر شما یک تفکیک از تمرینات برنامه شما چگونه کار می کند، برنامه تمرینی زنده، آ راهنمای تعویض سالم و ساده سازنده روتین بنابراین می توانید عادات سالمی را که می خواهید روزانه اضافه کنید یادداشت کنید!

از انجام همان کار قبلی خودداری کنید. اگر می خواهید همه چیز تغییر کند، باید تغییر کنید. طرز فکر، عادات، نحوه گذراندن وقت و تصورات خود را در مورد اینکه سال گذشته چه کسی بودید، تغییر دهید. این یک روز جدید است و تغییر یعنی ما در حال رشد هستیم.

امروز وقت خود را به این فکر کنید که می خواهید زندگی شما در پایان این 30 روز چگونه باشد. چه احساسی خواهید داشت و چه شکلی خواهید داشت؟

اکنون آن را در برنامه ریز GOALS 2022 خود یادداشت کنید و اهداف خرد خود را (کارهای کوچکی که قرار است روزانه انجام دهید تا به آنجا برسید) را در برنامه هفتگی خود تقسیم کنید.

وقتی آن را یادداشت می کنید 43 درصد احتمال بیشتری برای انجام آن وجود دارد + هنگامی که آن را با انجمن خود به اشتراک می گذارید که به بالا می رود 70% دامنه!

من یک خصوصی انجام خواهم داد کارگاه #اهداف برای همه شما دخترانی که برنامه ریز اهداف دارید. بنابراین، اگر می‌خواهید به آن بپیوندید، حتماً همین امروز سفارش دهید تا به موقع برسد!

تصمیمات سال جدید، اهداف تناسب اندام 2022 را کنترل کنید

تمرینات برنامه شما

من تمرینات شما را طوری طراحی کرده ام سریع، موثر، آسان برای دنبال کردن و به طوری که شما به معنای واقعی کلمه می توانید آنها را انجام دهید هر جا.

اینها را در بخش چالش برنامه LSF پیدا خواهید کرد. فراموش نکن اگر تازه کار هستی بهت میدم 30 روز رایگان + همه می توانند دریافت کنند 30 روز دیگر رایگان برای تکمیل چالش برای کمک به شما در ادامه روال خود در ماه فوریه. 30 روز رایگان خود را از اینجا شروع کنید.

اهداف تناسب اندام 2022، تصمیمات سال جدید، کاهش وزن برای زنان، تمرینات ورزشی برای زنان، تمرینات رایگان برای زنان، چالش تناسب اندام

هدف شما این است که شما هر سه مورد را هر روز کامل کنید، تمرین خود را ثبت کنید (برای دریافت جایزه 30 روزه رایگان به یک تقویم کامل نیاز دارید) و سلفی های عرق کرده خود را به اشتراک بگذارید

برنامه تمرینات زنده شما

هر هفته یک کار را انجام خواهم داد تمرین زنده در اینستاگرام

جدول زیر را ذخیره کنید و آنها را به تقویم خود اضافه کنید بنابراین شما از دست ندهید!

این یک راه عالی برای شروع هفته، به دست آوردن انگیزه جدی و داشتن شانس برنده شدن در هدایای سرگرم کننده است!

اهداف تناسب اندام 2022، تصمیمات سال جدید، کاهش وزن برای زنان، تمرینات ورزشی برای زنان، تمرینات رایگان برای زنان، چالش تناسب اندام

سازنده روتین شما

اگر چالش بقا در تعطیلات را با من انجام دادید، این برگه را دیده‌اید. این برای بسیاری از شما دختران تغییر دهنده بازی بود، بنابراین می خواستم آن را برای LSF 30 برگردانم.

از این برای یادداشت هر عادت کوچک سالمی که می خواهید در طول روز به برنامه روزانه خود اضافه کنید، استفاده کنید. برنامه ریز اهداف 2022 شما مکانی عالی برای شکستن واقعی اهداف شما است.

اهداف تناسب اندام 2022، تصمیمات سال جدید، کاهش وزن برای زنان، تمرینات ورزشی برای زنان، تمرینات رایگان برای زنان، چالش تناسب اندام

تعویض سالم

شما سم زدایی 2 روزه را از امروز شروع می کنید و سپس وارد برنامه غذای گرم بدن می شوید. به خصوص بعد از تعطیلات ممکن است تغییر بزرگی به نظر برسد، اما بدانید که این به بدن شما سوخت رسانی می کند و احساس خوبی دارید!

اگر همیشه احساس گرسنگی می‌کنید یا می‌خواهید در مورد نحوه تعویض غذاهایی که دوست دارید کمک کنید، این یک منبع آسان است. آن را از اینجا دانلود کنید.