انهدام گروه های نظامی بومیان کشورهای همسایه


به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، سرهنگ دوستعلی جلیلیان، فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در پی درخواست یکی از همسایگان از کلانتری 177 شرق شهر برای صید و گرفتن مبلغ میلیونی از وی. توسط افراد مشکوک به خروج از کشور و تسلیم وی به کشور به منظور سهولت شناسایی و دستگیری متهم به ویژه در برنامه آن گروه.

وی گفت: تیم های فرماندهی کلانتری خاورشهر با شناسایی محل اختفای متهم در باغ ویلایی منطقه محمود آباد، تحقیقات میدانی، تحقیقات ویژه و استفاده از آخرین تجهیزات پلیسی را انجام دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه مقدمات قضایی در این خصوص انجام شد، گفت: ۷ متهم دستگیر شدند که ۴ نفر از آنها ایرانی بودند. و 3 نفر از آنها شهروند هستند. آنها همسایه هستند و در تحقیقات انجام شده 23 نفر از شهروندان کشورهای همسایه که در آنجا دستگیر شده بودند نیز به همراه متهم آزاد و به کلانتری خاورشهر منتقل شدند.

جلیلیان با اشاره به اینکه از 7 متهم این پرونده 2 نفر سابقه قاچاق انسان دارند، گفت: در جلسه محاکمه به جز شهروندانی که تا این لحظه توسط سارقان در باغ دستگیر شده بودند، متهمان به جرم خود اعتراف کردند. شاکی برای شکایت از متهم دستگیر شده مراجعه و تحقیقات در خصوص جزئیات این پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید