انتخاب های منوی فست فود رژیم کم کربوهیدرات و کتو: نحوه غذا خوردن موفق در رستوران ها

برای کسانی که رژیم کم کربوهیدرات یا کتوژنیک دارند، تقریباً همیشه در هر فست فود یا غذاخوری چیزی برای خوردن وجود دارد. از پیش برنامه ریزی. قبل از ورود به رستوران، منو و اطلاعات غذایی را به صورت آنلاین در خانه یا با گوشی هوشمند خود بررسی کنید. همیشه خوب است قبل از وسوسه شدن توسط آیتم های منو که نباید در رژیم غذایی کم کربوهیدرات داشته باشید، گزینه های ایمن را بدانید.

برای سهولت یافتن گزینه مناسب کتو، فهرستی از چندین رستوران و فست فود و محصولاتی که فکر می‌کنم کمترین کربوهیدرات (و از نظر احساسی رضایت‌بخش‌ترین انتخاب‌ها) هستند را گردآوری کرده‌ام. اینها همه گزینه‌های کامل نیستند، اما اگر به دلیل محدودیت‌های زمانی یا مکانی گزینه‌های دیگری ندارید، به اندازه کافی کافی خواهند بود.

این کمک بزرگی است که فست فودها باید اطلاعات تغذیه ای را ارسال کنند. پیروی از برنامه کتو هر روز آسان تر می شود. شمارش کربوهیدراتی که لیست می کنم تقریبی است و گرم خالص است.

به طور کلی، معمولاً همه جا گزینه سالاد وجود دارد. در بارهای همبرگر، به سادگی نان را بردارید، و بسیاری از مکان ها به جای آن، سالاد بسته بندی می کنند. مرغ را نباید نان پز کرد.

به عنوان نکته جانبی، داشتن چاقو و چنگال در ماشین یا کیف دستی شما مفید است. همبرگرهای بزرگ و آبدار در تکه های کوچک کاهو روی میز – یا در آغوش شما قرار می گیرند. ظروف پلاستیکی کوچک، نازک و فست فود نیز غذا خوردن را سخت می کنند. ظروف محکم خود را بیرون بیاورید و لذت ببرید!

اکنون به سراغ انتخاب غذا می رویم … در اینجا چند قانون کلی کاملاً واضح وجود دارد که باید رعایت کنید:

  • نان یا بسته بندی را رها کنید
  • پاستا، سیب زمینی یا برنج را کنار بگذارید
  • سالاد – نه کروتون. به گزینه های سس کم قند بچسبید – سزار، پنیر آبی، مزرعه، چیپوتل. به نامی که می تواند به شما سرنخی بدهد نگاه کنید، چیزهایی مانند «عسل» در هانی دیژون یا «شیرین» در نام تداعی – اینها معمولاً انتخاب خوبی نیستند. مواد تشکیل دهنده را برای مواردی با محتوای کربوهیدرات بالاتر بررسی کنید.
  • مرغ – کبابی یا سرخ شده را انتخاب کنید. از مرغ سوخاری دوری کنید.

مک دونالد – برگر (صفر گرم) یا مرغ کبابی (2 گرم) بدون نان و روی آن را با پنیر، مایونز، خردل، پیاز و غیره انتخاب کنید. بدون سس کچاپ. یک سالاد جانبی (3 گرم) اضافه کنید. سالاد سزار با مرغ کبابی یا سالاد بیکن رنچ با مرغ کبابی 9 گرم است.

پادشاه برگر – همان اطلاعات برگر مک دونالد: برگر (صفر گرم) بدون رول و روی آن پنیر، سس مایونز، خردل، پیاز و غیره. بدون سس کچاپ. ساندویچ مرغ کبابی لطیف بدون رول 3 گرم است. هشدار – ممکن است فکر کنید که همبرگر گیاهی کم است، اما حاوی 19 گرم کربوهیدرات است، بنابراین تقریباً یک روز کامل کربوهیدرات با کتو است. یک سالاد جانبی (3 گرم) اضافه کنید. سالاد باغ مرغ کبابی 8 گرم بدون سس یا کروتون است. سالاد مرغ لطیف و ترد گزینه ای نیست. تلاش نکن

جایزه – دسر!؟! – سیب زمینی سرخ شده تازه سرخ نشده و حاوی 5 گرم کربوهیدرات خالص و بدون سس کارامل است.

مترو – اگر می توانید احتمالاً باید از مترو بگذرید. رول ها و رول ها همگی سرشار از کربوهیدرات هستند. حدس می‌زنم می‌توانید فقط از او بخواهید که مواد را در یک بسته بندی بدون نان بریزد، اما این جذاب به نظر نمی‌رسد. من هیچ اطلاعاتی در مورد میزان کربوهیدرات برای هر نان بدون نان ندارم، اما احتمالاً می توانید آن را بفهمید – مرغ یا فلفل تند اشکالی ندارد، اما آیا مرغ “پیاز شیرین” خوب است؟ نظری ندارم. به سالادها بچسبید، اما توجه داشته باشید که فقط کاهو یسبرگ (4 گرم) دریافت می کنید.

کارلز جونیور و هاردیس – این زنجیره “پیچ های سالاد” را ارائه می دهد – همبرگر شما در یک تکه بزرگ کاهو برای وعده های غذایی ساده و کم کربوهیدرات. (همانطور که گفتم، آن را امتحان کردم و دوستش ندارم. دوست دارم به جای آن چنگال خودم را حمل کنم.) گزینه های بدون نان – برگر شش دلاری (7 گرم)، 1/2 برگر ضخیم (5 گرم)، ساندویچ کلاب مرغ ذغالی (7 گرم / 10 گرم برای هاردیس). سالاد مرغ کبابی بدون کروتون 10 گرم است. سالاد جانبی 3 گرم است.

جیمی جانز – آنویچ – ساندویچ پیچیده شده در کاهو – اینجا جا می شود. گوشت مشکلی ندارد، اما مطمئن شوید که مواد حاوی کربوهیدرات بالا نیستند.

وندیس – باز هم می توانید همبرگر خود را در بسته بندی یا جعبه کاهو تهیه کنید. هر برگر با تاپینگ. مایو شربت ذرت دارد و 1 گرم است. فیله مرغ کبابی ۱ گرم است. می توان آن را در ساندویچ مرغ باشگاه یا ساندویچ مرغ گریل نهایی سفارش داد. بهترین سالادها: سزار مرغ (7 گرم)، سالاد بلت مرغ با مرغ کبابی. سالادهای جانبی 6 گرم یا 2 گرم برای سزار هستند.

پیتزا هات و پیتزا فروشی های دیگر – می توان به خوردن پیتزا بدون پوسته عادت کرد. شما باید دو برابر بیشتر غذا بخورید، اما وقتی نمی توانید از برگزاری یک مهمانی یا شام در یک پیتزا فروشی اجتناب کنید، فقط رویه های پنیری را کنار بگذارید و آن توده بزرگ به هم ریخته پنیر و تاپینگ ها را بخورید. سالاد جانبی یک افزودنی خوب است. در غیر این صورت، فقط پیتزا را با پوسته کم کربوهیدرات در خانه درست کنید.

باربیکیو مغولی – آره! کاسه خود را با مرغ، میگو، برش های پیاز و قارچ پر کنید و با سس لوبیا سیاه آسیایی تزیین کنید. من می دانم که لوبیا حاوی کربوهیدرات است، اما روی برچسب سس 1 گرم کربوهیدرات در هر اونس نوشته شده است (هر سس به وضوح برچسب گذاری شده است). مقداری سیر اضافه کنید و صبر کنید تا گریل کار خود را انجام دهد. ناگفته نماند که باید پیش غذا، تورتیلا و برنج را کنار بگذارید. از پیشخدمت ها بخواهید که آنها را سر میز نیاورند.

رستوران های ایتالیایی – اینها کمی حیله گری می خواهند، اما می توان آنها را تسخیر کرد! ایده ها: مقداری مرغ مارسالا در یک مکان ایتالیایی چطور؟ دقت کنید که همراه با پاستا نباشد. جایگزین کلم بروکلی یا یک غذای جانبی دوستدار کتو – یا یک سالاد بزرگ. پیکاتای مرغ نیز یک گزینه است.

رستوران های مکزیکی و چینی سخت ترین هستند، زیرا هر گزینه کم کربوهیدرات دلیلی برای رفتن به رستوران نیست. در یک رستوران مکزیکی، من تمایل دارم که یک بوریتو بزرگ بدون لوبیا بخورم و تورتیلای نرم را مانند یک بشقاب پخش کنم. مواد داخل آن را بخورید و تورتیلا را بریزید.

وقتی باید به یکی بروید بوفه چینی (من در یک شام تشییع جنازه شرکت کردم) ممکن است گزینه هایی پیدا کنید، اما احتمالا ژنرال تسو مورد علاقه شما نخواهند بود. در مورد انتخاب بارهای سالاد چطور؟ تخم مرغ؟ داخل اسپرینگ رول ها، و من حتی فقط داخل خرچنگ رانگون را خورده ام. متأسفانه، این ایده‌ها دسته‌ای از کاسه‌های دور ریخته شده و قسمت‌های بیرونی سرخ‌شده را در بشقاب شما باقی می‌گذارد و به نظر می‌رسد که واقعاً غذا را هدر می‌دهید.

بال در همه جا – سس استاندارد گاومیش معمولاً خوب است، مانند پنیر پارمزان سیر

فروشگاه رفاه می تواند یک گزینه عالی نیز باشد! 7-11 دارای بسته های تخم مرغ آب پز، بشقاب های پنیر، جیم های باریک، بادام و پوست خوک است. پوست گوشت خوک طعم باربیکیو دارد و کربوهیدرات صفر است.

به یاد داشته باشید، هر چیزی که انتخاب می کنید، روی نان، سیب زمینی، برنج، پاستا، سیب زمینی سرخ کرده و تورتیلا نگه دارید. و مراقب گزینه نشاسته ذرت، آرد سوخاری و سایر پرکننده ها باشید. با برنامه ریزی و نگرش مناسب، می توانید گزینه های سالم کم کتو و کم کربوهیدرات را هنگام صرف غذا در رستوران پیدا کنید و به برنامه رژیم غذایی کتو موفق خود پایبند باشید.