انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 – تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت می کنند و اطلاعات مهمی را برای کمک به شما در زندگی سالم ارائه می دهند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، پیگیری می کنند.

اگر نه صدها ، ده ها مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در انتخاب گسترده ، ما لیست کوتاهی از بهترین ردیاب های تناسب اندام را ارائه کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک سلامت شما ارزشمند باشد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و بدانید که کدام مدلها در بین کاربران رتبه بالاتری دارند.

گزینه های بیشتر را با هزینه کمتر دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. ارتقاء یافته Fitbit Charge 4 از عملکرد Charge 3 بهتر است ، اما با هزینه بیشتری. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که می تواند یک انحراف خوش آمدید برای کسانی باشد که در خانه آموزش می بینند یا مشاغل خانگی.

ردیاب های تناسب اندام با عملکرد بالا شامل چه ویژگی هایی هستند؟

ردیاب های برتر تناسب اندام ردیابی دقیق بسیاری از فعالیتها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را ارائه می دهند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با عملکرد بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه کاربری بزرگ
  • طراحی زیبا و زیبا
  • دوام
  • ذخیره سازی موسیقی روی صفحه

ردیاب های تناسب اندام نقشه های شما را ترسیم می کند ، به شما امکان می دهد رشد خود را مرور کنید و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدل ها برای کاهش هزینه ها ، نسخه های نوار بدون موسیقی ، GPS و سایر ویژگی های غیر ضروری را ارائه می دهند.

با خواندن دقیق ، یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده پیدا کنید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. اکثر مدلها مزایای راحتی و سبک بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های آنلاین به شما امکان می دهد پیشرفت خود را هر کجا که هستید مرور کنید.

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای سال 2021

با بهترین ردیاب تناسب اندام موجود امروز ، هاف ، پاف و حداکثر حرکت بدنی را انجام دهید ، از جمله:

  • شارژ فیت بیت 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vívosport

صرف نظر از اینکه کدام ردیاب تناسب اندام را انتخاب می کنید ، باید خدمات بدنسازی وجود داشته باشد که با اهداف خاص سلامتی موجود در Kennedy Fitness مطابقت داشته باشد.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

هنگامی که یک ردیاب تناسب اندام را انتخاب کردید که نیازهای شما را برآورده می کند ، برای سوزاندن کالری به باشگاه بروید. سالن های بدنسازی Kennedy باز هستند و کلاس هایی را در زمینه تمرینات قدرتی و اهداف عملی مانند سلامتی مانند دستگاه های قلبی و فشار خون پایین یا سطح کلسترول ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد کلی سلامت و سلامتی ، امروز از باشگاه بدنسازی Mulika Hill یا مکان دیگری دیدن کنید!

Source link

دیدگاهتان را بنویسید