انباشت آلودگی در پارس جنوبی/منطقه غیراستاندارد زباله و آلودگی خاک – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین الملل


خبرگزاری مهر – گروه استانی – سجاد محمودی نسب: پشت عناوین فاخر و سبک نبودن پارس جنوبی، افرادی هستند که ناموس را نخوانده اند و به راحتی می توانند ساعت ها از کسالت به سر ببرند. بیاور شعله ور با آلودگی، نکات مهم را برای شما بخوان.

در زمستان های زیبای آن، اگر به دریا نگاه کنید دزد و وقتی به کوه خالی نگاه می کنی، دهان گشاد مرد قدبلندت را می بینی و سیاهی نفست تکان می خورد و دلت به درد می آید.

بله، این آلودگی برای همه آزار دهنده است اکنون آیا این است؟ اینجاست که شما نهادهای حسن نیت را دارید کوه آنها می روند زیرا تعداد نفس های مردم با نیاز روزافزون آنها برای جذب اثرات آلودگی مطابقت ندارد.

برخلاف جاهای دیگر، اینجا زندگی وجود دارد. در نتیجه، مردم آن کسی را دوست یا خیر خود نمی دانند.

پس از این مقدمه کوتاه، فرهاد قلی نژاد، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، ایشان را به عنوان سخنران بسیاری از سوالات و دغدغه های فعالان اجتماعی فعال و با انگیزه استان، گذاشتیم و برای این طرح امیدواریم کمک کننده باشد. . هر چند کوچک، به وضوح این مسیر.

فرهاد قلی نژاد حاضر شد فارغ التحصیل وی دارای دکترای علوم محیطی است و به مدت چهار سال مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر بوده است.

مدیریت چگونه آلودگی شرکت را اندازه گیری می کند و حاشیه خطا چقدر است؟

یکی از وظایف قانونی مدیریت محیط زیست نظارت بر محیط زیست منابع صنعتی، آب، خاک و هوا می باشد.

در این راستا مجموعه ای از اقدامات مانند انجام تست های آلایندگی (فاضل آب و …) در طول سفر وجود دارد. سلام دسترسی دوره ای (ماهانه)، بیان خود صنعت (برخی از صنایع بر اساس تجزیه و تحلیل سازمان، کار برای ارسال نمونه به آزمایشگاه واقعی و ارسال نتایج به سازمان) به صورت آنلاین انجام می شود.

در نهایت اگر محصولات مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی نباشد جهان در هر یک از سه روش ذکر شده، صنعت مورد نظر ناخالص در نظر گرفته می شود اما ضریب خطای آن صفر است.

تجمع آلودگی در پارس جنوبی/منطقه غیراستاندارد زباله و آلودگی خاک

نظر شما در مورد درک عمومی از عدم اقدام سازمان حفاظت از محیط زیست در برنامه گری حقوق بشر چیست؟

در پاسخ به این سوال باید اذعان داشت که سازمان حفاظت محیط زیست مجاز نیست به صرف مشاهده آلودگی یک شرکت یا صنعتی را آلاینده اعلام کند، زیرا برای اعلام آلاینده یک صنعت، یک فرآیند توسط قانون تعریف شده است.

بر اساس این فرآیند، در صورت مغایرت محصولات یک بنگاه با استانداردهای زیست محیطی، اخطاریه صادر و مهلت کارشناسی برای رفع آلودگی تعیین می شود و در غیر این صورت قسمت مربوط به فهرست صنایع متخلف. و تمدید ابلاغ و عدم رعایت، به مراجع قضایی ارسال خواهد شد

قدرت اداره و اداره کل نظارت بر کلیه صنایع است و این پرونده منجر به تشکیل بیش از 30 پرونده قضایی در رابطه با صنایع سوء استفاده و تصمیم گیری در مورد بلایای طبیعی برای اولین بار شد.

به همت اداره کل محیط زیست استان بوشهر طرح جامع کاهش آلودگی (طرح احیای آلودگی هوا) شعله ور در این مصوبه بر اساس مصوبه دولت (1388) تعریف شده و برای اولین بار در منطقه ویژه اجرا شده است که نشان دهنده نیاز است. گری یک سازمان.

این جمله که شرکت های صنعتی می توانند با صرف هزینه کمتر و گرفتن مجوز صنعت سبز از هزینه های آلایندگی جلوگیری کنند، چقدر صحیح است؟

به یاد مردم عزیزمان باشید که تمامی داده ها در دسترس است و در صورت درخواست شهروندان و رسانه ها به عنوان صنعت قابل دسترسی است نجس لزوما سبز نیست.

صنعت سبز یک آزمون رقابتی است و سالیانه سه چهار پتروشیمی در شرایطی وجود دارد که وارد فهرست یکساله صنایع آلاینده و بسیاری از مشاغل نمی شود. آه تو برای محیط محلی کار کرده اند، در به دست آوردن آن موفق خواهند شد.

با تشکر از همه پالایشگاه های منطقه شعله می بینم و انتشار گاز SO3 حتی امروز نیز در لیست آلاینده ها قرار دارد او.

درباره کاهش 1300 درصدی عوارض آلایندگی یکی از شرکت های اصلی پارس جنوبی توضیح دهید.

سازمان محیط زیست مسئولیتی در قبال اخذ عوارض ندارد و این وظیفه به سازمان امور مالیاتی محول شده است.

یک درصد از فروش و مهلت پرداخت آن، درصد پرداخت مالیات تعیین شده برای مشاغل در این زمان از جمله مشاغلی که مشمول قوانین و مقررات مالیاتی هستند.

نجس نامگذاری روغن های شیمیایی اعتراض گسترده ای را در اینترنت به دنبال داشت. دلیل خاصی داشت؟

با توجه به ماهیت آلودگی، فکر می کنم اینطور باشد قدرالشام پالایشگاه ها (با راه اندازی نکردن واحدهای بازیافت گوگرد، شعله سلام تعداد و انتشار SO3) در پارس جنوبی آلودگی تجمعی بیشتر از پتروشیمی است برکت.

البته لازم به ذکر است که بر اساس بررسی ها و آزمایشات سالانه برخی پتروشیمی ها در فهرست صنایع آلاینده قرار می گیرند.

به دلیل تصفیه خانه و سیستم اسمز معکوس به گزارش انرژی خلیج فارس و انرژی دماوند عسلویه، می‌توان گفت پساب‌های پتروشیمی ضمن طی مسیر بسته، تصفیه و به کار بازمی‌گردند. شعله ور یا غیر قابل اشتعال در فروتنی قدرالشام آلودگی آنها هرگز تحت تأثیر زباله قرار نگرفته است.

تجمع آلودگی در پارس جنوبی/منطقه غیراستاندارد زباله و آلودگی خاک

آیا هزینه های آلودگی برای کاهش اثرات آلودگی نظارت می شود؟

متاسفانه باید گفت که این پول در سال های اخیر در بسیاری از شهرستان ها و مناطق هزینه شده که مشکلاتی را به همراه داشته است. تاریکی ما با وجود اینکه دستوراتی برای پرداخت این هزینه ها داده است اما مورد تایید قرار نگرفته و مرجع محیط زیست نیز مجوز رسیدگی ندارد.

نبود تصفیه خانه های شهری در دو شهر عسلویه و کنگان (که بیشترین مالیات را دریافت کرده اند)، مدیریت غیراستاندارد پسماند در شهر کنگان (که منجر به آلودگی خاک محلی و خطر آلودگی آب های زیرزمینی می شود). کمبود فضای زباله در عسلویه و نبود فضای سبز در این دو شهر یکی از دلایل کار نکردن شوراها است.

خوشبختانه در اطلاعیه جدید این اداره کل تصمیم گرفته است 50 درصد از این عوارض را در قالب طرح های کاهش آلودگی (تصفیه فاضلاب، مدیریت پسماند و خاک، فضای سبز) هزینه کند.

برای شعله یک شبه و مخفیانه برخی از کسب و کارهای پارس جنوبی راه حلی اندیشیده اند شناسه?

این مشکل در بسیاری از نقاط کشور رخ داده است و به همین منظور تمامی آتش افروزی ها توسط گروه راهپیمایی شبانه انجام می شود. من طبق ماده 12 قانون عرفی خسارات ناشی از آلودگی شناسایی و تعیین شده است و به فضل الهی در آینده گزارش خسارات وارده و مبالغ تعیین شده ارائه خواهد شد.

محیط چیست؟ زن از نظر طرفداران اکثر آنها توانایی تمرکز ندارند؟

حفاظت از محیط زیست یک کار جهانی است و حفاظت از اکوسیستم های مختلف و اکوسیستم غنی استان بوشهر به صورت شبانه روزی در ایستگاه های حفاظت محیط زیست توسط این گروه و مکان های کوچک با شرایط بسیار سخت و بعضاً بدون برق انجام می شود. این در حالی است که امروزه بسیاری از درگیری ها باعث کشته شدن 140 شهید و سرباز محیط زیست شده است ذخیره قبلا، پیش از این

پذیرش مزایای مناسب، حفاظت قانونی از محیط زیست زنبهبود امکانات و تجهیزات، ارتقای فرهنگ و آموزش عمومی محیط زیست راهگشاست درب بازکن محیط زیست را تخریب نکنید و این درگیری ها را به حداقل برسانید.

محیط زیست سرچشمه حیات است که متعلق به همه شهروندان است و بدون همکاری سایر سازمان ها نمی توان آن را حفظ کرد. از همه شهروندان می‌خواهم سیاست‌های مهم رهبر معظم انقلاب و رئیس‌جمهور را برای حفظ محیط‌زیست مدنظر قرار دهند تا مشکلات زیست‌محیطی افزایش نیابد (زمانی که تغییر اقلیم تهدید می‌کند) و امیدواریم با قوانین جاری و مشارکت و دوستی برای نشان دادن حفاظت از محیط زیست ایران عزیزمان.