امضای 26 نقطه تفاهم بین منابع طبیعی و نمایندگی های غرب مازندران – خبرگزاری مهر ایران و اخبار بین المللبه گزارش خبرگزاری مهر، مسعود ملکی با اشاره به امضای ۲۶ تفاهم نامه با نهادهای مختلف گفت: دیوانه آ وی از سند همکاری اداره کل منابع طبیعی و مدیریت آب و اداره امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران خبر داد و گفت: با هدف شناسایی و پیگیری محصول. گرفتن تفاهم نامه همکاری بین مدیرکل منابع طبیعی و مدیریت آب استانداری مازندران و مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مازندران در خصوص ظرفیت ها و قابلیت ها، ظرفیت ها و امکانات تجهیزات مورد نگهداری منعقد شد. جنگل ها و مراتع و شناسایی زمینه های همکاری و رشد و اهمیت روستاها.

ملکی بیان کرد: تقویت احساس مسئولیت و مشارکت جوامع روستایی در حفاظت و توسعه منابع طبیعی، ارتقای آگاهی و توانمندسازی شوراهای محلی و مردم خانه و استفاده از اختیارات خود به عنوان مدیران بحران در مسائل آتش سوزی و سیل از جمله اهداف این طرح است. . به یاد آوردن..

وی با تلاش برای ارتقای آگاهی و توانمندسازی شوراها، دهیاران و جوامع محلی، با ارائه آموزش های جامع مرتبط با سایر اهداف این سند، به تقویت توسعه و استفاده از ابزار و تجهیزات برای پیشگیری از مشکلات زیست محیطی و مشکلات خطرناک ادامه داد.

ملکی با اشاره به اینکه برای حفاظت بهتر از عرصه های منابع طبیعی باید به سمت همکاری با مردم، دهیاران و شوراهای اسلامی حرکت کنیم، گفت: مردم، دهیاری ها و شوراها می توانند اسلام بومی سریع ترین راه مقابله با بلایا است.

این مسئول همچنین گفت: ایجاد برنامه برای جلب مشارکت مردم روستا در ایجاد مدیریت منابع زیست محیطی و همکاری در جهت بهره مندی از انرژی سد. ب فصل 29 یکی از اقدامات این اداره کل در این تفاهم نامه از طریق شوراها و شوراهای روستایی است.

رئیس اداره کل منابع طبیعی و مدیریت آب غرب مازندران به تشریح تهیه و تامین گیاهان مورد نیاز توسعه فضای سبز و باغ درختی با موضوع گیاهان در روستاها، همکاری و تسریع در ارزیابی طرح های احداث باغات روستایی، صدور کارت همیار محیط زیست و ارسال در بین گروه های هدف اعم از دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها. و ارائه برگزاری جلسات آموزشی به شهروندان و اعضای شورای اسلامی در خصوص حفاظت از منابع طبیعی و پیشگیری، مدیریت و اطفای حریق از جمله تعهدات این سازمان کل در این ماده است.