الزام داشتن دو دوز واکسن کرونا برای سفر به عراق الزامی است


به گزارش ستاد خبری فارس در یزد، علی اکبر عزیزی استاندار سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و معاون ستاد مبارزه با کرونا عصر امروز در نود و دومین جلسه ستاد پیشگیری و کنترل کرونا استان، گفت: وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت به ویژه شهدای رجایی با تشکر از هفته دولت گفت: کار پزشکی کارگران ما برای مقابله با بیماری کرونا مصداق بارز جهاد در جهان است. راه خدا و از همین سکو به همه این عزیزان قوت الهی تقدیم می کنم.

وی در خصوص افزایش تعداد بیماران سرپایی و بستری در استان گفت: آموزش مداوم و تشویق مردم به گذراندن دوره های تزریقی باید در برنامه موسسات قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار با بیان اینکه رسانه ها به ویژه صدا و سیما و شورا باید برنامه ها و اطلاعیه های زیست محیطی در سطح منطقه ایجاد کنند تا مردم را برای واکسیناسیون تشویق کنند، گفت: تجهیزات نیز باید باشد. در دسترس. و تشریفات اداری باید بسیار قوی تر باشد زیرا اگر احتیاط ها کم شود جامعه احمق می شود و بدون خدا شاهد اتفاقات بد خواهیم بود.

رئیس ستاد مبارزه با کرونا استان یزد، انتشار نوارها و ادامه شناسایی بیمار در قالب طرح شهید سلیمانی، شرکت در تزریق، انتشار تماس های گروهی و بازدید از منازل روستاها و شهرها برای واکسیناسیون، و وجود تلفن همراه اتوبوس در مراکز همایش یکی از پروژه های ویژه دانشگاه علوم پزشکی برای پیشگیری و مقابله با کرونا است.

وی با بیان اینکه کشور عراق تحقیقات زیادی در زمینه واکسیناسیون و توجه به آن دارد، گفت: مطبوعات باید حتما دو دوز واکسن دریافت کنند و افرادی هستند که 6 ماه واکسن زده اند. یک دوز تقویت کننده دریافت کنید. این کار باید هر دو هفته یکبار قبل از زایمان انجام شود.

عزیزی با تاکید بر واکسیناسیون موسسات و گروه ها، دانش آموزان و دانش آموزان تصریح کرد: درست است برای ثبت نام، ارائه کارت واکسیناسیون الزامی نیست اما با توجه به استفاده دانش آموزان در سرویس مدارس و عدم حضور آنان. از دستورالعمل های بهداشتی از مردم عزیز تقاضا داریم در مورد واکسیناسیون عزیزان خود خوب فکر کنید.

ستاد دوم استانی کرونا در یزد، واکسیناسیون را برای بیماران و سالمندان و سالمندان مهم دانست و خاطرنشان کرد: این در حالی است که 92 درصد از فوت شدگان بر اثر کرونا واکسن دریافت نکرده اند یا 6 ماه از واکسیناسیون آنها گذشته است. با نشان دادن اهمیت توجه به این موضوع، هر دو گروه تردید کردند.

در این جلسه بازرسی کامل از سیستم تهویه مدارس و دانشگاه ها، تکمیل واکسیناسیون رانندگان مدارس و خدمات بازرگانی، ارائه تست مثبت کرونا و تایید کارشناس بیماری های عفونی برای ثبت نام بیماران انجام شد. ترک، 30 درصد از بینندگان در خانه. سالن ورزشی و تمرکز بر تزریق نواحی فرعی شهر یزد یکی از موارد مطرح شده توسط رئیس اداره کل کرونا در استان یزد است.

انتهای پیام/ب
این مقاله را برای صفحه اول در نظر بگیرید