اسناد هک شده نشان می دهد صدها نفر در نیوجرسی قسم خورده اند


طی ده سال گذشته ، ده ها افسر مجری قانون سابق ، پرسنل نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به شبه نظامیان راست افراطی و ضد دولتی موسوم به Oth Keepers پیوسته اند ، که طبق تحلیل WNYC / Gothamist به نظر می رسد یک عضو توسط یک هکر ناشناس خریداری شده است.

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که از یافته ها ناراحت است و ارزیابی می کند که “چه پیشرفت هایی برای ریشه کن کردن تروریست ها در رده های اجرای قانون مورد نیاز است”. ماه گذشته اطلاعات هک شده از جمله فهرستی از اعضای ادعا شده و سایر اطلاعات شخصی توسط WNYC / Gothamist گزارش شد که نشان می دهد برخی از مقامات NYPD نیز به این گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیق درباره اتحادیه ها را صادر کرد.

اعضای گارد سوگند مورد توجه دادستان های فدرال قرار گرفته اند که درباره طوفان کنگره آمریکا در 6 ژانویه تحقیق می کنند. تصاویر ویدئویی از درگیری ها نشان می دهد که گروهی از مردان قسم خورده با پوشیدن لباس مبدل هنگام بالا رفتن از پله های پایتخت به یک گروه نظامی. هجده نفر از اعضای این گروه متهم به توطئه و حداقل پنج نفر به اتهامات محکوم شده اند.

در حال حاضر ، هیچ قانون ایالتی در نیوجرسی وجود ندارد که مجری قانون یا سایر مقامات دولتی یا سایر نهادهای مشابه مانند Proud Boys یا Three Percent ، گروه هایی با وابستگی برتری طلبان سفیدپوست باشد که با حمله به کنگره ارتباط دارند. به

با این حال ، دفتر دادستانی کل ایالات متحده گفت که اداره پلیس و سایر ارگان های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را تعیین کنند که تضمین می کند انجمن ها و رفتارهای فردی کارکنان با وظایف عمومی مغایرت ندارد ، مادامی که قوانین را به طور نادرست نقض نکنند. ‘حقوق متمم اول این دفتر گفت که در تلاش است تا تعیین کند که برای جلوگیری از نفوذ گروه های تروریستی به سازمان های اجرای قانون در این ایالت ، چه تغییراتی لازم است.

استیون بارنز ، سخنگو ، گفت: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جامعه ای که به آنها خدمت می کنند – به ویژه جوامع آسیب پذیر که در گذشته توسط گروه های نفرت هدف قرار گرفته بودند – راههای اجرای قانون ما باید عادلانه و عاری از نفرت باشد.” اندرو بروک ، دادستان کل نیوجرسی

به گفته ناظران ، استوارت رودز ، بنیانگذار گارد سوگند ، مدتهاست به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن اقتدار دولت فدرال ، به دنبال جذب اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروی انتظامی است. نفرت از گروه ها شبه نظامیان ادعا می کنند که بیش از 30،000 عضو برجسته دارند ، و مرکز حقوق فقر جنوبی و گروه معروف ضد اتحادیه آنها را به عنوان گروه های افراطی برچسب زده اند.

داده های عضویت HandKeep ، که به یک سازمان روزنامه نگاری غیرانتفاعی به نام Distributed Denial of Secrets (DDoS) اهدا شده و به صورت آنلاین ارسال شده است ، هک شده است و رسانه های سراسر کشور از آن برای شناسایی اعضای مظنون گروه شبه نظامی استفاده می کنند. مشارکت افراد را محدود نکنید.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا مهارت ها و تجربیاتی را که می تواند برای شبه نظامیان مفید باشد ، ذکر کنند. در میان بیش از 500 نفر ، از جمله آدرس های نیوجرسی که در داده ها ذکر شده است ، بسیاری از مهارتهایی که از سالها خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیت ها در بخش دولتی آموخته شده است.

در یادداشتی آمده است: “با دانش من در مورد کامپیوتر و شبکه ، من آماده ام تا آنجا که می توانم به مردم کمک کنم.”

یکی دیگر می گوید: “من آموزش نیروهای امنیتی پاسخگو (نیروی دریایی SWAT) دارم.”

مرور سوابق WNYC / Gothamist همچنین تعداد زیادی از افسران اصلاحی فعلی و سابق ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارکنان دولتی در سراسر گاردن ایالت را مشخص کرد.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که گروه های افراطی مانند گارد سوگند “ساختار دموکراسی ما را تهدید می کنند”.

آلتمن گفت: “فرماندار مورفی نسبت به کسانی که داوطلبانه در اقدامات تروریستی داخلی شرکت می کنند ، تحمل صفر دارد و کسانی که این کار را انجام دهند تا حد وسیع قانون پاسخگو خواهند بود.”

بیش از یک دهه است که افسران مجری قانون فدرال در مورد نفوذ احتمالی سیستم های پلیس توسط گروه های راست افراطی نگران هستند ، زیرا آنها می ترسند توانایی افسران در انجام تحقیقات فعال و اجرای دستورات دموکراتیک را تضعیف کند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر گفت که می ترسد نام و اطلاعات شخصی افسران در داده های عضویت وجود داشته باشد.

“سوگندنامه داران شبه نظامیان ضددولتی هستند که هدف آنها نقض دستوراتی است که با آنها مخالفند-که کاملاً در تضاد با سوگندهای واقعی است که برای حفاظت و خدمت و اجرای مسئولانه قانون اعمال شده است.” به ویژه با توجه به دیدگاه های ناسیونالیستی گروه و دخالت در شورش 6 ژانویه ، ممکن است اعضایی وجود داشته باشند که در حال حاضر افسران پلیس هستند و من می دانم که ماموران اجرای قانون نیز نگرانی های من را بیان می کنند. “

صدها نفر در سراسر نیوجرسی سوگند یاد کردند

نام سوگند یادآور سوگند یاد شده توسط اعضای ارتش برای دفاع از قانون اساسی است. این گروه از بدو تاسیس در سال 200 ، توضیحات راست افراطی در مورد سوگند ارائه داده و دولت فدرال را به عنوان یک نیروی ظالمانه می داند که باید تحت کنترل قرار گیرد.

سام جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی ، نویسنده کتاب سوگند یاد کرد ، این گروه به طور خاص نیروهای پلیس و ارتش را هدف قرار می دهد ، زیرا آنها در پیاده سازی اقدامات خلاف ایدئولوژی افراطی و آزادیخواهانه آن ، مانند اقدامات کنترل اسلحه ، در خط مقدم هستند. یا پیشگیری اضطراری از Covid-1 ، و ممکن است اجرای آنها را مختل کند.

جکسون گفت: “اگر می توانید ابتدا به آن جمعیت برسید و آنها را متقاعد کنید که چنین عملی خلاف قانون اساسی و آمریکایی است ، پس شاید بتوانید مردم را از اجرای این دستورات بازدارید.”

WNYC / Gothamist برای تأیید هویت افرادی که با سوگند ثبت نام کرده اند ، صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه را در برابر افرادی که در لیست هک شده مقالات خبری ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده دولتی عمومی آمده است ، ذکر کرده است. و اطلاعات کارمند دولت فدرال ، حقوق و حقوق بازنشستگی. نتایج نشان می دهد که این گروه تروریستی طی سالهای گذشته تعداد قابل توجهی از نیروهای فعلی و سابق نیروی انتظامی و نظامی در نیوجرسی را به خدمت گرفته است.

نام تقریباً 20 نفر در پرونده ، کدهای تلفن و آدرس آدرس پلیس و افسران اصلاح و تربیت که در دو سال گذشته به عنوان فعال ذکر شده بودند ، مطابقت داشت. این شامل مقامات جرسی سیتی و پترسون ، دو بزرگترین و متنوع ترین شهر در ایالت ، با جوامع روستایی و حومه بود.

WNYC / Gothamist به دنبال تماس با تمام افسران فعال و سابق اجرای قانون بود که ممکن است در داده های عضویت مشخص شوند. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل های درخواست نظر پاسخ نمی دهند. کسانی که این کار را کردند گفتند که دیگر در گروه فعالیت نمی کنند یا فعالیت نمی کنند.

در تحقیقات 15 نفر دیگر شناسایی شدند که ادعا می کردند سابقه نظامی دارند یا می توان آنها را شناسایی کرد. از سال 2020 ، سه نفر دیگر در پایگاه حقوق و دستمزد دولت فدرال ، فهرست شده در وزارت امنیت داخلی ظاهر می شوند.

17 عضو دیگر یا خود را شناسایی کردند ، یا با نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و سایر عوامل اولیه در نیوجرسی مطابقت داشتند.

مایک ژرمن ، مامور سابق اف بی آی ، که از افراط گرایان راست افراطی تحقیق کرده است ، هشدار داد که وجود نگهبانان قسم خورده در گروه امدادگران اورژانس می تواند اعتماد عمومی به چنین سازمان هایی را تضعیف کند.

وی گفت: “عموم مردم به ورود به اجتماع و انجام صحیح و برابر وظایف خود برای هر قربانی احتمالی بستگی دارند.” بنابراین اگر آنها تعصب به خرج دهند یا قانون اساسی را به گونه ای تفسیر کنند که بخشی از جامعه را نادرست حذف کند ، مشکل ساز است. “

یک افسر اصلاح طلب ، که در حال حاضر در کلانتری شهرستان پاسایک کار می کند ، در پرونده های گروه ذکر شده است که برای عضویت سالانه در سال 2014 حقوق دریافت می کند. مشخص شد که همان افسر عضو هفت گروه افراطی و ضد مسلمان در فیس بوک است. برای تحقیق سال 2019 توسط برنامه رادیوی عمومی فاش کردنبه به گفته NJ.com ، این افسر بخشی از یک صفحه راست افراطی به نام “جنگ های صلیبی علیه انحطاط” بود. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل یا پیام متنی پاسخ نداد.

یکی دیگر از مأموران اجرای قانون نیوجرسی که در این گزارش ظاهر شد ، کریگ ایکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دادستانی شهرستان هادسون در جرسی خدمت می کند. در یک تماس تلفنی کوتاه ، مقام رسمی تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم سوگندنامه آنلاین وارد کرده است ، اما ادعا کرد که از آن فقط برای “اشتراک ایمیل” “برای تصمیم گیری متفاوت از رویداد کنونی و دیدگاه رسانه های اصلی استفاده کرده است” و اینکه او هرگز “با کسی ملاقات نکرده یا با کسی صحبت نکرده است”.

جنیفر مورل ، سخنگوی دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه این افسر با سوگند یاد شده است و از دفتر دادستانی کل راهنمایی می خواهد. او گفت که هر گونه اطلاعاتی به FBI منتقل می شود.

مورل در یک ایمیل گفت: “نگرانی واضحی در مورد هر یک از اعضای نیروی انتظامی در گروهی مانند این وجود دارد.”

“به چالش کشیدن دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، دادستان وقت نیوجرسی در بیانیه ای در کنگره در اوایل سال جاری هشدار داد که این ایالت در معرض خطر شبه نظامیان شبه نظامی قرار دارد.

گروال با اشاره به افشای سال 2013 در جلسه کمیته فرعی در مورد برتری خشونت آمیز سفیدپوستان مبنی بر اینکه اعضای سه درصد در اداره پلیس شهر جرسی مشغول به کار بودند ، گفت: “سازمان های اجرای قانون نیوجرسی تهدید به نفوذ شبه نظامیان به صفوف آنها را شناسایی کرده اند.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی برای مقابله با چنین خطرات تا کجا پیش خواهند رفت. دفتر شهردار جرسی سیتی ، دفتر شهردار پترسون یا کلانتری شهرستان اقیانوس آرام به سوالی در مورد اینکه آیا کارکنان آنها با گروه های افراطی که خط مشی کارکنان آنها را نقض می کنند یا واجد شرایط برای تحقیقات بیشتر هستند ارتباط واضح ندارند پاسخ نداده اند.

آلمانی ، مامور سابق FBI ، گفت اعتماد مردم به اداره پلیس و سایر آژانس های پیشرو در گرو تحقیقات دقیق است که روابط افسر یا سایر کارمندان دولتی را با نگهبانان قسم خورده و سازمان های مشابه ، از جمله هرگونه دعوی حقوق مدنی ، زیر نظر دارد. یا شکایات مدنی که می تواند به عنوان علائم هشداردهنده دیگری عمل کند.

اما او از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. برخی از افرادی که برای این گروه ثبت نام کردند ، به زبان آلمانی بحث کردند ، ممکن است ایدئولوژی خود را اشتباه درک کرده باشند یا مشارکت کمتری داشته باشند. وی گفت ، دیگران باید از نقش در حضور مردم حذف شوند یا از ارتش حذف شوند.

آلمانی گفت: “این همه یا هیچ نیست. “ممکن است برخی از افراد واقعاً نفهمند این سازمان چیست یا قبل از 6 ژانویه نمی دانند که چنین ایده هایی چقدر می تواند برای مردم دردسر ایجاد کند.”

جان لوئیس ، یکی از پژوهشگران برنامه تروریسم دانشگاه واشنگتن می گوید ، با این حال ، در حالی که مقامات دولتی می توانند از عهده روند صحیح برآیند ، مقامات باید این شجاعت را داشته باشند که تهدید تروریستی را جدی گرفته و در مورد آن به طور کامل تحقیق کنند.

لوئیس گفت: “مردم آمریکا و مقامات منتخب از این تهدید راضی هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” گروه هایی مانند گارد سوگند و دیگر گروه های ضددولتی واقعاً در تلاش هستند تا این سیستم دموکراتیک را از درون سرنگون کنند. »Source link

دیدگاهتان را بنویسید