از مهسا امینی تا آرمانعلی وردی


عصر ایران – بر اساس تصاویر و گزارش های منتشر شده، دانشجوی بسیجی به نام آرمانعلی واردی در جریان اغتشاشات اخیر توسط تعدادی از بازداشت شدگان مورد شکنجه قرار گرفته و سپس به شهادت رسیده است. در فیلم کوتاهی که از آخرین ساعات زندگی او در فضای مجازی منتشر شده، آثار سکته مغزی بر بدن خون آلود او به وضوح قابل مشاهده است. پیکر وی روز گذشته با عنوان شهید مدافع امنیت در تهران تشییع شد دفن شد.

4 داستان از روزهای سیاه امروز ایران: از مهسا امینی تا آرمانعلی وردیبرای این منظور باید به چند نکته توجه کرد:

1 – ابتدا مرد باید تسلیم خانواده خود شود متشکرم گفت ؛ گرچه جوانی داغ است، اما این درد نیست که با آسایش به آرامش تبدیل شود. همچنین فرصتی برای ابراز همدردی با خانواده‌های سایرینی که در حوادث 45 روز گذشته بدون توجه به شرایطی که با آن روبرو بوده‌اند، وجود دارد. همه آنها حق زندگی داشتند و اکنون زندگی شیرین آنها از بین رفته است. از مهسا امینی گرفته تا آرمانعلی وردی و دیگران و دیگران و دیگران، کاش زنده بودند، دلیلی برای عشق و علاقه نیست!

2 –محرومیت از حق حیاتحتی از نظر کسانی که به مجازات اعدام معتقدند، فقط در دادگاه صالح و در چارچوب قانون موجود است. واضح است، در دادگاه محکوم به اعدام نیستند. مراقبت مناسب همچنین در این شرایط جایز نیست، زیرا تنها جایی که حفاظت مناسب در آن مکان است که جان فرد در خطر است و برای رفع آسیب و محافظت از خود، فرد می تواند عامل آسیب را مجازات کند. قانون. انسانیت و فرار از شر مثلاً در دانشکده های حقوق می گویند اگر با خاک انداختن به صورت مهاجم بتوانید خلاص شوید، نمی توانید به بهانه دفاع از خود به او شلیک کنید.

بنابراین، هر کس دیگری را در حوادث جاری بکشد، فردی ظالم است جرم رسیده است و شخص محترمی وارد نمی شود باور گناه کمی شک است. امیدوارم روزی همه کسانی که در این هفته های دردناک هستند، خون هموطنان آنها آلوده هستند، در دادگاه عادلانه تنبیه شدن، تنبیه شدن، تبعیض نشدن، با احترام و تشکر.

3 – ماهیت دردناک شکنجه آرمانعلی واردی، صحنه های ضرب و شتم پلیس ها در خیابان ها و ضرب و شتم و تیراندازی معترضان، باید برای دشمنان ایران که در لندن، ریاض، تل آویو زندگی می کنند، بسیار جذاب باشد. و آمریکا و برنامه های پرمخاطب را برای ایران اینترنشنال، بی بی سی و رادیو فردا آنها اما برای هر ایرانی علاقه مند به مهر ارائه می کند زادگاه آری، هر که باشد، به معنای کلمه دردناک است، گویی ضربات تند و تیز بر قلب انسان بوده است. میهن پرست کشیده شده است.

نگران ترین و غمگین ترین مردم ایران پس از هزاران سال زندگی مشترک عشق و صبر اکنون این گونه درگیر یک جنگ پرهزینه با یک دشمن خوشحال است.
ترسناک است که ببینیم در ملتی که نمی‌خواهد به بیگانگان آسیب برساند، گروهی برای هموطنان خود می‌بینیم، مرگ آنها می خواهند و خوشحال می شوند که این گروه ها گروه های دیگر را می زنند و پاره می کنند و می کشند.

متاسفانه برای یکی، فقط دختر کوچک ازیک زن معترض کشته شد«کسی که بر سر مزار مادر عزاداری کند مهم است، آن کودک معصومی به نام معصومی. آرتین که اعضای خانواده اش را در یک حمله تروریستی کشت شاهچراغ او می‌گوید گم شده‌اند و فراموش شده‌اند و همه یتیمان امروز کودک، بی‌گناه، مظلوم هستند، نیاز به بزرگ‌کردن و مراقبت دارند و درعین‌حال نگذارند بچه‌های بیشتری یتیم شوند.
همیشه انسان باشید و عشق بورزید و مسائل انسانی را با هم اشتباه نگیرید.

4 داستان از روزهای سیاه امروز ایران: از مهسا امینی تا آرمانعلی وردی
ادامه گسست کنونی در جامعه امروز ایران می تواند باشد جنگ داخلی و خشونت و خونریزی منتهی به خصوص دشمنان خارجی مانند عربستان سعودی که مهمتر از دشمن جمهوری اسلامی، دشمن اصلی ایران برای مدت طولانی است، فرصت را نظاره می کنند. ایران ذره برای جسم صحیح شکسته است و خون ایرانی رقص شمشیر کار کردن

4 – در غیر این صورت گفتگو اکنون درک سلیقه های مختلف در کشور 85 میلیونی، فرد با قدرت بیشتر سعی می کند حرف هایش را روی صندلی بنشاند و دیگران را کنار بزند (در این صورت فرقی بین اصولگرایان و اصلاح طلبان نیست). اعتراض موجه است هرگز در مورد آن نشنیده اید مزاحم علاوه بر این، در شرایطی که هم دشمنان خارجی و هم مقامات نقشی در کاهش گزارش‌های داخلی دارند، مالکیت رسانه به خارج منتقل شده است، افزایش ناآرامی ها و ریختن خون ایرانیان بر زمین توسط ایرانیان داخل ایران، اگرچه بسیار غم انگیز و دردناک است، اما شدنی و قابل حل است، بیایید برای آن «غیرمنتظره» راه حلی ارائه دهیم. چیز.

درگیری اخیر سه جنبه دارد: “حکومت”، “پروتستان” و “افراد خارجی و مقامات داخلی آنها”.
از بیگانگان و مافوق آنها انتظار دوستی و احترام نیست. تا زمانی که ایران را به تفرقه و جنگ داخلی بکشانند آرام نخواهند گرفت، مگر اینکه مردم ایران به آنها اجازه دهند.

معترضان از یک سو تشکل، رهبر، سخنران واحدی که بتوان به معنای سنت انتخاب کرد ندارند و از سوی دیگر مطالباتی دارند که اکثر آنها موجه است. در عین حال به شدت عصبانی می شوند و برخی رفتارهای بد بیشتر و بیشتر آزاردهنده می شوند.

خود «دولت» مسئول است ترتیب امور است. در این شرایط اگر بخواهیم از راه تصمیم بگیریم که قدم اول باید برداشته شود، باید بگوییم که دولت باید در بین معترضان اعتمادسازی کند. یک گام دانلود کنید و درخواست دهید شفاف سازی فضای سیاسی کشور فراهم می کند: اخطار علیه رسمی همانطور که مشخص است ریشه در ملاحظات بیرونی ندارد و مانع از عمل می شود حقارت اعتراض، آزادی تمام کسانی که در وقایع حاضر دستگیر شده اند (به استثنای افراد قتل و جنایت)، باید سوگند یاد کنند مدیریت کتاب تمام کسانی که در این هفته مردند و مجازات سریع افسرانشان را بخوانید دوست شدن به دلیل فرهنگ جامعه ایران در عرصه های اجتماعی، جدایش، جدایی برخی مسئولان، بهبود فضای رسانه ای و تضمین آزادی رسانه ها در نهایت، استفاده از نقاط قوت است قانون اساسی جمهوری اسلامی برای بعضی ها تغییرات عمده در نحوه و روش های اداره کشورچیزهایی مثل آب و آتش وجود دارد: معترضان راضی هستند، خارجی ها غمگین هستند، سیستم قوی است. چه چیزی بهتر از این؟!

رهبران، رهبران، رهبران!

این کارها را برای ایران، برای مردم ایران، برای اسلام، برای جمهوری اسلامی، برای هنرمندان و محصّت ها و ایده ها، برای هر چه فکر می کنید، انجام دهید و نام خود را به عنوان یک متفکر بزرگ بسازید، در صورت حق، تصمیم درستی گرفتند و نجات دادند. ایران، آن را در تاریخ بنویس. این کارهای بزرگ امروز امکان پذیر است، اما به تعبیر حکیمانه حضرت علی علیه السلام، تضمینی وجود ندارد که فردا انجام شود.فرصت به ابرها می رود“فرصت می گذرد، مثل ابرها که می گذرند…