اریک آدامز کمکهای کمپین پلیس NYPD را برمی گرداند


اریک آدامز ، نامزد شهرداری ، روز دوشنبه 1275 فقره کمک سیاسی به سه افسر پلیس NYPD که مشخص شد از اختیارات خود سوء استفاده کرده اند ، بازگردانده است.

ایوان تیس ، سخنگو ، گفت: “اریک از حمایت بیش از 300 افسر پلیس که در مبارزات انتخاباتی وی مشارکت کرده اند ، که به بهبود NYPD و ارائه شهر امن تر معتقدند قدردانی می کند.”

“او همچنین معتقد است که مبارزات انتخاباتی وی باید سطح عدالت بالا را افزایش دهد ، بنابراین کمپین وی در حال بازگرداندن کمک های افسران است که مشخص شده است در هنگام کار سوگند خود را نقض کرده اند.”

این وجوه به افسر اسد انور بازگردانده شد ، که 25 پول به کمپین آدامز پرداخت و به دلیل سوء استفاده از زور مجرم شناخته شد. بر اساس این کمپین ، افسر ژان یوونس موراند ، که 1000 دلار کمک کرد و به دلیل درگیری فیزیکی از کار تعلیق شد ، و افسر خاندکار عبدالله ، که 250 دلار پرداخت کرد و به اتهام سوء استفاده از قدرت مجرم شناخته شد.

به گفته هیئت بررسی شکایات غیرنظامی ، عبدالله که ناخدا بود ، پس از یافتن مخفیگاه نامناسب در آوریل 2014 مأموریت آموزش مجدد پیدا کرد.

اریک آدامز
در مجموع 2 هزار و 275 کمک سیاسی به سه پلیس NYPD بازگردانده شد که مشخص شد از اختیارات خود سوء استفاده کرده اند.
جیمز کیوم

سوابق نشان می دهد که یک گروهبان انور در سال 2009 به دلیل اتهام استفاده اجباری 20 روز تعطیلات را از دست داد.

و سوابق NYPD نشان می دهد که موراند در مارس 2015 به مدت 30 روز به دلیل “مشاجره لفظی و فیزیکی با شخص آشنا به بخش” تعلیق شده است.

مشارکت ها هنوز در اعتبارنامه کمپین Ad Dams ذکر نشده است.

اد مولینز.
کمپین اریک آدامز قبلاً کمک مالی را به اد مولینز ، رئیس انجمن خیرخواه گروهبانان بازگرداند.
ویلیام فارینگتون

آدامز ، یک کاپیتان بازنشسته NYPD ، قبلاً هدیه اد مولینز ، رئیس انجمن خیرخواهان گروهبانان Firebrand را پس داد.

پایان نامه گفت: “این کمپین همچنان به بررسی سهم نیروی انتظامی می پردازد و استانداردهای مشابه را بیشتر اعمال می کند.”Source link

دیدگاهتان را بنویسید